top of page

2018 metų apibendrinimas

Gruodžio 29 d. 10:00 val. Auksinėje girioje

 

Ar galite sau leisti prabangą skirti laiko susitikimui su Savimi? Apibendrinti Savo metus sąmoningai ir aiškiai. Pradėti Naujus suvokimu, kas jus daro geresniu žmogumi ir kas jus stabdo nuo judėjimo į priekį...

Metų apibendrinimas arba refleksija. Tai labai stiprus įrankis, padedantis suprasti ir įvertinti, kokiu būdu atsidūrėme ten, kur esame dabar. Kokie konkretūs veiksmai ir įvykiai lėmė dabartinę būseną ir rezultatus, kas mūsų gyvenime yra svarbiausia ir vertingiausia.

Šiandieninėje visuomenėje yra įprasta orentuotis į ateitį ir planuoti ateities rezultatus. Kadangi dėmesį kreipiame tik pirmyn, natūraliai judame vis tolyn – į sekančius tikslus, įvykius ir atsakomybes. Todėl skiriame per mažai dėmesio pagalvoti ir susivokti, kodėl kažkas pavyko, kodėl nusišypsojo sėkmė. Ir labai dažnai vengiame įvardinti, pripažinti ir įvertinti klaidas ir nesėkmes. Nors tiek įkvepiantys, motyvuojantys, apdovanojantys dalykai, tiek iššūkiai, nusivylimai ir sunkumai yra vienodai svarbūs.

Metų apibendrinimas arba refleksija yra galingas įrankis, padedantis suprasti, kas nutiko per visus metus, įgalinantis pamatyti save: koks iš tikrųjų esi arba koks tik manaisi esąs. Šis įrankis duoda galimybę išanalizuoti visus svarbiausius metų įvykius, suvokti ką jie tau reiškė ir kokią įtaką jie padarys ateinantiems tavo sprendimams.

Pati nuostabiausia metų dovana – tai laikas ir erdvė atsigręžti atgal ir padėkoti visiems ir viskam, kas įvyko. Pabūti akimirką su savimi ir priimti pamokas tiek iš įkvepiančių, tiek ir iš sunkių patirčių.

Mes sukūrėme vietą, laiką ir erdvę stipriam metų apibendrinimui. Keturi skirtingais metodais dirbantys koučeriai – Rinardas Goda, Povilas Petrauskas, Vytautas Gaidamavičius ir Mindaugas Vidugiris – padės pereiti per metų įvykius, išanalizuoti juos iš skirtingų perspektyvų, ir įvertinus priežastis ir pasekmes, pradėti metus sąmoningai ir aiškiai suvokiant, kas mus daro laimingais ir kas mus smukdo žemyn. Galų gale išsivešime namo veiksmų planą, ką sekančiais metais galėtume padaryti dar geriau.

Skirk sau laiko. Apibendrink metus sąmoningai ir aiškiai. Pradėk Naujus suprasdamas, kas tave daro geresniu žmogumi ir kas tave stabdo nuo judėjimo į priekį...

Rinardas Goda - Tegra group valdybos pirmininkas, +20 metų patirties versle, 7 metus konsultuoja įmones, inTegra House įkūrėjas, koučingo, Embodiment metodikų sertifikuotas treneris.

Povilas Petrauskas, ACC (Associate Certified Coach) lygio akreditacija pagal ICF. Sertifikuotas Points of You treneris. Profesionali koučingo praktika nuo 2010-ųjų. 700+ individualių koučingo sesijų.

Vytautas Gaidamavičius - 10 metų patirtis dalyvaujant verslo įmonių kūrime ir vystyme, 15 metų vadovaujančio darbo patirtis, 13 metų patirtis vedant mokymus ir konsultuojant įmones bei organizacijas. Sertifikuotas koučingo specialistas bei Brian Tracy Int’l treneris.

Mindaugas Vidugiris - patirtinių mokymų ekspertas, lektorius, organizacijų mikroklimato konsultantas, dirbęs su daugiau nei 250 Lietuvos ir užsienio organizacijų, sąmoningumo festivalio „Masters of Calm“ idėjos autorius ir vystytojas (8 metai). 
Registruokis čia https://goo.gl/forms/M0xVbprrP0zCOB6z2

Dienos planas


Susirenkame ryte, 10 val., apšylam, susipažįstam su aplinka ir koučeriais. Pasirenkame, nuo kurios refleksijos norime pradėti. Iki pietų pereiname per du procesus su dviem pasirinktais moderatoriais.
Gardžiai papietaujame, tuomet susitinkame dar su vienu pasirinktu moderatoriumi, kuris pagelbės susidėti veiksmų planą ir ateinančių metų gaires.

17 val. baigiame oficialiąją dalį.

Stipriausi ir daugiausiai laiko turintys užbaigia kelionę pirtyje su nuostabiu pirties meistru Giedriumi Buču. Galima likti nakvoti ir ramiai, po pusryčių išvažiuoti įgyvendinti savo metų rezoliucijos su visais atsakymais „Kodėl?“

Renginio kaina suaugusiam 100 €, vaikams 10 €
Registracijos forma https://goo.gl/forms/M0xVbprrP0zCOB6z2

Pirkti bilietą dabar: https://tickets.paysera.com/lt/event/2018-metu-apibendrinimas

IMG_0601 (1)
IMG_8042 (1)
IMG_5999
AG_web_renginių_kalendorius_(2)
bottom of page