top of page

Whatansu "Šeimų savaitgalis"

Patys stipriausi patyrimai įgyjami KARTU. Kai nusirišami kaklaraiščiai, nusiaunami aukštakulniai bateliai, kai telefonas tampa tik priemone į bendrą nuotrauką surinkti šeimynykščių šypsenas, kai tėčiai tampa mokiniais, mamos karalienėmis, vaikai - ne spygliuotais paaugliais, o vėl tik vaikais - nuoširdžiais, tiesiais ir, neabejotinai, labai labai mylinčiais. Kada nebelieka direktorių ar ekspertų, o vienintelis statusas - tai bendrai išgyventas potyris, nuotykis, šiluma, jaukumas. Meilė.

 

Tikslas:

Išmokyti tėvus ir vaikus būti kartu, girdėti vieni kitus, dalintis geromis ir blogomis patirtimis, priminti, kad jie vieni kitiems trokšta tik gero, tik jų priemonės skirtingos 🙂

 

Amžina tema:

GERI tėvų ir vaikų santykiai

 

Kodėl?

Whatansu šeimos savaitgalius rengia tam, kad per žaidimą, gyvą patyrimą ir buvimą kartu tėvai ir vaikai atrastų gilesnį ryšį, suvoktų santykių grožį ir svarbą, kad tėvai mokytųsi žaisti, o vaikai – atlaikyti gyvenimo audras. Juk tvirta ir darni šeima kiekvienam nutiesia kelius į asmeninę laimę.

 

Kaina:

Kelialapiai kainuoja po 130 eurų, jei atvyksta 2 šeimos nariai ir po 100, jei atvyksta 3!!!

 

Kas kartu?

Mindaugas Vidugiris, Jurga Vidugirienė, Viktorija Minčinskaja, Tautvydas Bagdonas (Tutis/Tarun), Rūta Vaitiekutė, Olegas Koršunovas, Gintarė Liubinaitė ir kiti nuostabūs nuostabūs žmonės

 

Programa:

Stovyklos programa sukonstruota taip, kad dėmesio būtų skirta tiek fizinio kūno (sportas, mityba, streso mažinimas) lavinimui, tiek ir kūrybiniams bei planavimo įgūdžiams įtvirtinti, empatijos bei asmeninio saugumo auginimui, vertybinių nuostatų bei įsipareigojimų diegimui.

 

Ką parsiveši iš stovyklos?

Gebėjimą džiaugtis, dėkoti, kalbėtis, išgirsti, atpažinti emocijas, atsikratyti baimių; pasitikėjimą savimi, pozityvias, tobulėti skatinančias nuostatas; troškimą kūrybingai spręsti iškilusiais problemas bei kritiškai mąstyti, bendrauti ir bendradarbiauti, būti, dirbti, žaisti šeimoje kaip komandoje ir, žinoma, rūpintis savimi ir artimu savo.

 

Informacija telefonu: 8 650 73886 (Whatansu stovyklos mama Jurga)

 

Saugumas:

VISUS stovyklautojus apdraudžiame nuo nelaimingų atsitikimų.

 

Vieta:

Whatansu šeimų savaitgalis vyks Whatansu namuose Molėtų rajone prie Asvejos ežero – poilsiavietėje Auksinė giria (http://www.auksinegiria.lt/).

 

Apgyvendinimas:

Nameliuose, po 3-6 asmenis viename kambaryje. Nameliai šildomi.

 

Maitinimas :

3-5 kartus per dieną. Auksinės girios virtuvėje ruošiam subalansuoti, aukštos maistinės vertės vegetariški patiekalai.

 

Registracija:

https://goo.gl/forms/x40a7GJekV0NyOCG2

 

PASTABOS:

– Nepilnamečiams stovyklautojams būtina turėti medicininę pažymą.

– Nuvežimas iki stovyklos neorganizuojamas. Skatiname būti ekologiškais ir kooperuotis į ekipažus.

Ne veltui Whatansu senbuviai sako, kad geriausia dovana – tai kelialapis į Whatansu. Juk tokia patirtis už bet kokį pyragą saldesnė.

Laukiam tavęs kaip šventės!

Whatansu "Šeimų savaitgalis"
Whatansu "Šeimų savaitgalis"
Whatansu "Šeimų savaitgalis"
Whatansu "Šeimų savaitgalis"
Whatansu "Šeimų savaitgalis"
Whatansu "Šeimų savaitgalis"
Whatansu "Šeimų savaitgalis"
Whatansu "Šeimų savaitgalis"
Whatansu "Šeimų savaitgalis"
bottom of page