top of page

Karantininis šeimų savaitgalis / online

Gražūs santykiai šeimoje net KARANTINO METU?! TAIP! 

Kiekvienai šeimai į namus pristatome virtualų patirtinį nuotykį. Pažadame, akių prie ekrano varvinti nereikės, o juoką virtuvėje girdės net kaimynai! 

Patys stipriausi patyrimai įgyjami KARTU. Kai nusirišami kaklaraiščiai, nusiaunami aukštakulniai bateliai, kai tėčiai tampa mokiniais, mamos karalienėmis, vaikai - ne spygliuotais paaugliais, o vėl tik vaikais - nuoširdžiais, tiesiais ir, neabejotinai, labai labai mylinčiais. Kada nebelieka direktorių ar ekspertų, o vienintelis statusas - tai bendrai išgyventas potyris, nuotykis, šiluma, jaukumas. Meilė. 

KODĖL?
Karantininį online šeimos savaitgalį rengiame tam, kad per žaidimą, gyvą patyrimą ir buvimą kartu tėvai ir vaikai atrastų gilesnį ryšį, suvoktų santykių grožį ir svarbą, kad tėvai mokytųsi žaisti, o vaikai – atlaikyti gyvenimo audras. Juk tvirta ir darni šeima kiekvienam nutiesia kelius į asmeninę laimę.

 

JUS LYDĖS LEKTORIAI:

  •  Vaidas Arvasevičius – šeimos santykių lektorius, vedinis psichologas, dirbęs Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro karjeros konsultantu, šeimoje ir konsultacinėje praktikoje taikantis vedinę išmintį bei šiuolaikinės psichologijos žinias.Pagrindinė studijų sritis – vaikai, jų aplinka, šeimos santykiai.

  •  Viktorija Minčinskaja – Whatansu psichologė, komandos formavimo, grupės dinamikos ekspertė. Didžiausio Lietuvoje saviugdos festivalio „Masters of Calm” organizatorė.

  •  Mindaugas Vidugiris – profesionalus lektorius, patyriminių mokymų ir organizacijų vidinės kultūros ekspertas, komunikacijos ir bendravimo treneris, karjeros ir asmeninio tobulėjimo konsultantas, inovatyvių patyriminių žaidimų mokinys ir mokytojas.

  •  Jurga Vidugirienė – 4-ių vaikų mama, tarptautinių studijų ir ryšių specialistė, lektorė, Whatansu komandos vadovė ir patirtinių jaunimo stovyklų mama, darbo su itin aukšto intelekto vaikais ekspertė.

  •  Rūta Vaitiekutė – neformaliojo ugdymo specialistė, jaunimo programų vadovė ir Whatansu patirtinių mokymų ir jaunimo stovyklų vadovė. Sertifikuota Lauko pedagogikos specialistė.

  •  Jonas Bagdonavičius – patirtinio ugdymo specialistas, keliautojas ir sveikuolis. Kalvystės entuziastas, muzikantas. Daugiau nei pusę gyvenimo skyręs darbui vaikų ir jaunimo stovyklose

 

PROGRAMA:

 

Penktadienis
Didingas stovyklos atidarymas
Susipažinimo ir komandos formavimo žaidimai
Muzikinis vakaras
Dienos refleksija suaugusiems/vakaro pasaka vaikams

 

Šeštadienis
Rytinė dainelė
Šeimos mankšta
Patirtinis žygis (jei ne į gamtą, tai bent į kitą kambarį) su užduotimis
Žygio refleksija
Paskaita su Vaidu Arvasevičiumi
Kūrybinės dirbtuvės su vadovu Jonu, klausimų atsakymų ratuose su Jurga, Mindaugu, Viktorija ir Rūta.
Teatralizuotų užduočių vakaras

 

Sekmadienis
Rytinė dainelė
Šeimos mankšta
Praėjusios dienos aptarimas
Šeimos santykių restartas
Tradicinė ir amžinai kitokia Misija (Ne)įmanoma
Finalinė refleksija

 

KAINA
Nuspręski Tu - mokėki kiek gali.

Mes siūlome įsipareigoti sau keisti santykius šeimoje sumokant nuo 29 iki 99 Eur/šeimai.
https://bit.ly/3b4PYXH

92823087_2846745838781074_19988976351922
bottom of page