Whatansu Vyrų kalvė - stovykla vyrams nuo 9 iki 99 m.

Spalio 25-27d. Auksinę girią okupuoja VYRAI!

Rudens Vyrų kalvė tai savaitgalio trukmės stovykla vyrams nuo 9 iki 99m. - į stovyklą atvyksta vyrai ir berniukai po vieną, taip pat su broliais arba tėčiais, o gal net seneliais - laukiami visi.

Kas yra vyriškumas? Tai atsakomybė už žodžius, mintis ir poelgius. Tai užgrūdintas kūnas, tvirta valia, blaivus mąstymas, pagarba aplinkai, aštrus protas ir karšta, mylinti širdis. Tai veiksmai, atitinkantys žodį, o žodis – vertas pasitikėjimo. Tai buvimas kitų vyrų draugėje, siektino pavyzdžio paieška, disciplinos pajungimas tobulėjimui, išmintis ir galia, tvirtos, nepaminamos vertybės. Savo unikalios prigimties suvokimas. Gebėjimas saugoti, rūpintis, globoti ir mylėti. Viso šito išmoksi (o gal prisiminsi?) Vyrų kalvėje.

Ko tikėtis?

Prasmingos ir įsimintinos savaitės su vyrais, kurie ne tik moko, kaip gyventi, bet patys taip ir gyvena. Kurie patys yra pavyzdžiai savo šeimoje, aplinkoje, visuomenėje. Daugybės įvairių užsiėmimų, planavimo užduočių, vyriškumo pamokų, veiksmo, sporto mankštų, žygių. Bendravimo, tikslo pasiekimo paslapčių. Dar - daug prasmingo darbo ir dar daugiau juoko. Tylos, kad išgirstum, kaip plaka tavo ir kito širdis. Mirgančių žvaigždžių virš galvos. Pagarbos ir atjautos pamokų, didžiulės, žodžiais sunkiai apibūdinamos patirties. Įsimintinos savaitės su tikrais vyrais, kurie gyvena svajonėmis, dega idėjomis ir patys atsakingai kuria savo gyvenimą. Bonusas – JOKIŲ moterų.

Laukiame Jūsų Auksinė giria (čia: https://goo.gl/maps/jckEuk2awkD2 )

Registracija: https://forms.gle/MMuwTswDScuXMunX8

Kaina: Užsiregistravus iki rugpjūčio 16d. kaina vienam vyrui 150 eur, tėčiui ir sūnui 250 eur, trims šeimos vyrams 350 eur.

Kilus klausimams kreipkitės gvida@whatansu.lt 

Susisiekite|contact us

Telefonas| Phone: +370 620 998 88

El. paštas| E. mail: info@auksinegiria.lt

Liudgardos k., Dubingių s., Molėtų r. 

GPS koordinatės: 55°03'13.2"N 25°30'32.6"E.

 

Žiūrėti žemėlapyje

Copyright © 2019 Sveikos gyvensenos centras "Auksinė giria". Visos teisės saugomos.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon