top of page

Asmeninės konsultacijos ir užsiėmimai

Auksinė giria savo svečiams siūlo ir rekomenduoja tik tuos patyrimus, kurių veiksmingumu ir kokybe pasitiki 110 proc. 

„Individuali procedūra „Pirties Ratas“ prie Asvejos“. Aušra Šiugždinienė ir „Lietuviškos pirties bičiulių draugija“

„Pirties Ratas” su pirties meistrų komanda pamalonins jus individualiomis ir poroms
skirtomis procedūromis. Pirtelėje suksis gera nuotaika, vidinis atsipalaidavimas ir atsinaujinimas. Galėsite mėgautis sklindančiais augalų kvapais, jausti jų energiją ir švelnius prisilietimus, grožėtis Asvejos ežero krantais. Glostantys vantų lapeliai, kvėpavimas druskos dulkėmis, kūno šveitimas su natūraliais druskos šveitikliais, įvairūs masažai ir kitos procedūros atpalaiduos protą ir išlaisvins pojūčius. Nesvarbu, ar bus graži vasariška saulė danguje, ar lis lietus – pirtelės malonumams nėra blogo oro! Pirties meistrų ratas suteiks Jums galimybę „išskristi“ ten, kur gera, pabūti su savimi čia ir dabar, geriau pažinti save. Taip pat pasimėgauti jaukiu ir nuoširdžiu laiku su savo antra puse, draugu ar drauge. Atrasite nepatirtą, atsikratysite nereikalingo ir grįšite su atsinaujinusiomis mintimis ir potyriais.

Procedūras atliks pirtelės „Pirties ratas“ šeimininkė, pirties meistrė Aušra Šiugždinienė su Lietuviškos pirties bičiulių draugijos nariais.

„TETA HEALING konsultacijos" su Ana Kukiene

Ana yra sertifikuota ThetaHealing® (Teta gydymas) instruktorė. Ruošia Teta gydymo praktikus, veda užsiėmimus apie dvasinę praktiką, meditaciją, kuri gydo žmogaus sielą, protą ir kūną energetiniame bei DNR lygmenyje. Konsultuoja asmeniškai iškilus sunkumams santykių, veiklos, pašaukimo, sveikatos, finansų ir kitose srityse. Teta Gydymo metu žmogaus smegenys funkcionuoja Teta bangomis ir tai leidžia pasiekti aukštą sąmoningumą. Būdami šiose bangose, mes akimirksniu galime pakeisti materialinę ir dvasinę realybę. Priklausomai nuo asmeninių poreikių ir esamos situacijos, konsultacijos metu naudojamas ThetaHealing® (Teta gydymas) metodas yra skirtas:
– Rasti žmogų ribojančius įsitikinimus ir modelius;
– Padėti šiuos modelius transformuoti ir keisti į efektyvius;
– Rasti susidariusios nepalankios situacijos priežastis;
– Įgyvendinti savo norus aukščiausiu būdu;
– Sukurti dvasinę, fizinę ir emocinę harmoniją;
– Kontaktuoti su Angelais Sargais;
– Išvalyti savo namus nuo blogų energetinių darinių;
– Pašalinti negatyvius poveikius, nužiūrėjimus, prakeikimus.
Konsultacijos metu gali būti parenkamos Dr. Bacho žiedų esencijos, atitinkančios žmogaus būseną. Iš jų pagaminamas individualus mišinys, kuris savitai veikia ir sustiprina mūsų gerąsias savybes, negatyvias emocijas paverčiant pozityviomis.

„Astos ir Vytauto Keturkių konsultacijos ir masažai"

Kaip pati gydytoja Asta Keturkienė teigia, ji – vienintelė Lietuvoje holistinio požiūrio gydytoja, kuri savo praktikoje derina dvi medicinas: Ajurvedą ir šiuolaikinę klinikinę.

Konsultacijos metu siekiame išsiaiškinti sargdinančius faktorius, pasireiškusios ar dar pasislėpusios ligos požymius ir sudaryti sveikatinimo programą koreguojant mitybą, dienos režimą, įvedant organizmo valymo procedūras, dvasines praktikas ir kt.. Gydytoja konsultuoja ir pasiruošimo motinystei/tėvystei
klausimais.

Ajurvediniai masažai yra bene maloniausia sveikatinimo procedūra. Jos metu kūnas pamaitinamas ypatingos kokybės aliejumi, vyksta organizmo detoksikacija ir atjauninimas, stiprėja imunitetas. O svarbiausia – mažėja streso lygis ir nuovargis.

„Aleksandr Grebnev astrologinė konsultacija"

Aleksandras daugiau nei 20 metų studijuoja senovės vedų astrologiją ir šiuolaikinę psichologiją. Nuo 1994 skaito paskaitas apie vedinę kultūrą ir filosofiją.

Konsultacijos metu astrologas gali atsakyti į šiuos klausimus:
• Stiprios ir silpnos asmenybės pusės, pagrindinė užduotis ir misija;
• Gyvenimo periodai, sėkmė, krizės, depresijos ir jų sprendimai;
• Meilė, partnerio išsirinkimas, suderinamumas, santykių problemos;
• Išsilavinimas, profesijos parinkimas, prigimtis ir talentai;
• Verslas, karjera, verslo suderinamumas, darbo vietos parinkimas;
• Turtai, finansinės galimybės, pinigų ir nuostolių šaltinis;
• Gyvenamosios vietos keitimas ir kelionės – geros kryptys ir periodai;
• Vaikų potencialas, mokymas, vardo parinkimas, galimybės turėti vaiką;
• Sveikata ir ilgaamžiškumas, diagnostika, profilaktika ir gydymas;
• Dvasinė realizacija; gyvenimo tikslas ir savęs pažinimas;
Taip pat:
• Optimalūs sprendimai analizuojant sudėtingas situacijas;
• Gero laiko nustatymas, dėl svarbių įvykių – vestuvių, operacijų, sutarčių;
Būdai kaip neutralizuoti negatyvių planetų poveikį: speciali praktika, meditacija, mantra, dieta, akmenys, jantra, metalai, augalai.

„Mobilios rankos“. Aurimas Sutkus Matas Gvazdauskas

Aurimas Vilniaus Universitete baigė kineziterapijos bakalauro laipsnio studijas, yra lankęsis įvairiuose masažų bei sveikatinimo metodikų kursuose bei seminaruose, turi 5-erių metų masažuotojo darbo patirtį. Aurimo mokytojai – Dainius Butvilas, Darius Kauneckas, Constantine Berman, Sigitas Povilaitis, Edita Kestauskienė, Li Chunri, Bai Zhenmin.

Matas – sertifikuotas masažuotojas, dvasinio (savivokos kelio) gyvenimo praktikas, ieškantis ir bandantis prisiliesti prie gilių Visatos paslapčių, savo, tuo pačiu ir aplinkos, esybės klodų pažinimo. Matas sako: „Pažindamas save, sutinki biologiją, chemiją, žvaigždes, Dievą. Alchemija…“

Aurimas ir Matas atpažįstami iš pavadinimo „Mobilios rankos“. 

Vaikinai sako:

„Mūsų masažo erdvėje renginio dalyviai galės išmėginti įvairius masažus – viso kūno ar atskirų kūno segmentų. Siūlome didelę masažų įvairovę – atpalaiduojantį, ajurvedinį Keralos masažą, masažą pagal došas, kinišką gydomąjį Tui Na, sportinį, giliųjų raumenų, refleksologinį, 4 rankų. Taip pat vesime masažų mokymus poroms, kurios nori išmokti tinkamai atlikti masažą savo antrajai pusei ar artimiesiems.

Pas mus apsilankę ir masažą išmėginę žmonės gaus 3 dalykus – poilsį kūnui, ramybę protui ir atgaivą sielai. Taip pat dalyvaujantys masažo mokymuose gaus bazines teorines žinias apie masažo teikiamą naudą, kūno anatomiją bei praktiškai mokysis taikyti masažo judesius.“

„Veido KOBIDO masažas“. Vida Jankūnienė

SPA meistrė, kosmetikė, masažo meistriškumo dėstytoja Vaida Jankūnienė turi 17 metų praktinės bei pedagoginės darbo patirties. Trijų tarptautinių masažo čempionatų dalyvė ir prizinių vietų laimėtoja, TV laidos “Grožis ir estetika“ 2011 m. konkurso laimėtoja.

Veido KOBIDO masažas - galingas, švelnus veidą atjauninantis gydymas, tradicinės Rytų Azijos medicinos sampratos ir japonų veido masažo technikų derinys. Šis masažas yra prilyginamas viso kūno masažui, vertinamas kaip kūno terapija. Procedūros metu stimuliuojant aktyvius sprando, veido ir galvos (skalpo) taškus, atliekant limfos drenažą pasiekiamas viso kūno atpalaidavimas, subalansuojama emocijų pusiausvyra, atgaunamos jėgos. Kobido veido masažas yra laikomas vienu veiksmingiausių natūralių metodų, skirtų odos būklei pagerinti ir senėjimo procesui lėtinti.

"Kūno Chiromasažas". Vida Jankūnienė

Vida Jankūnienė yra SPA meistrė, kosmetikė, masažo meistriškumo dėstytoja, turinti 17-kos metų praktinės bei pedagoginės darbo patirties. Trijų tarptautinių masažo čempionatų dalyvė ir prizinių vietų laimėtoja, TV laidos „Grožis ir estetika“ 2011 m. konkurso laimėtoja. Profesionalios patirties nuolatos sėmėsi iš užsienio ir lietuvių masažo meistrų, tokių kaip Alevtina Isaenko, Liudmila Konyuk, Elena Zemkovska, Jurijus Vaščenkovas, Rūta Stratkauskienė ir daugelio kitų. Šiuo metu yra įkūrusi įmonę MB „Spa pasaulis“, kurioje atliekamos kūno ir veido SPA procedūros, vyksta moterų pirties vakarai, klasikinio masažo mokymai ir kiti seminarai.

Kūno Chiromasažas – tai švelni ir atpalaiduojanti, tačiau didelį poveikį turinti technika. Kiekvienam klientui, įvertinus jo individualumą ir poreikius, sukuriamas nepakartojamas masažas. Masažo metu visapusiškai veikiami raumenys, sąnariai, kraujagyslių bei nervų sistemos, šalinamas raumenų nuovargis, sąstingis ir suglebimas, pabrinkimai, nelankstumas, skatinamas audinių atsinaujinimas. Jau po pirmojo masažo jaučiama viso kūno relaksacija, malonus kūno ir minčių lengvumas. Kūno Chiromasažas gerina savijautą, malšina skausmus, atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką ir audinių aprūpinimą deguonimi. Tuo metu jaučiama viso kūno relaksacija, o po jo – padidėjęs energingumas. Trukmė: 60 min.

„Individuali mitybos konsultacija + diagnostika!". Olga Abramova (Ukraina)

Dietologė, parazitologė Olga Abramova atlieka biorezonansinę organizmo
diagnostiką, konsultuoja tūkstančius žmonių mitybos klausimais susijusiais su
svorio korekcija, alergijomis, antiparazitinių apdirbimų klausimais, kitais
negalavimais, bendru savijautos gerinimu Ukrainoje, Rusijoje, Europoje.

Olga sako – „mano darbas tai mažytis stebuklas, nes tik pakeitus savo lėkštės
turinį žmonės keičiasi išoriškai, gerėja jų savijauta, charakteris, šeimyninė
padėtis ir net pasaulėžiūra“.
Konsultacija prasideda pokalbiu – analizuojamas dienos režimas, mityba,
darbinis ritmas, fizinis aktyvumas, atliekamas biorezonansinis organizmo
parazitinės naštos ir žmogaus organizmo funkcinių sutrikimų tyrimas. Po
konsultacijos gausite konkrečias mitybos ir savijautos gerinimo rekomendacijas,
kurias galima lengvai pritaikyti praktikoje.

SVARBU: konsultacija vyks rusų k.

„Marmos masažas". Sigita Juzumaitė

Sigita Juzumaitė patyrusi (13 m.) Marmos masažo praktikė, sveikos
gyvensenos lektorė.
Marmos – sudėtinė ajurvedos sistemos dalis, didelį vaidmenį
vaidinanti gydymo, profilaktikos, reabilitacinės, dvasinių praktikų
sferoje. Marmos susijusios su gyvybiškai svarbiais organais – širdimi,
šlapimo pūsle, kaulais, audiniais bei energetiniais kanalais.
Kiekviena marma – turi savo “langelius” kūno paviršiuje, per kuriuos į
organus patenka gyvybinė energija. Stimuliuojant Marmos taškus
valosi energetiniai kanalai, žmogus atsipalaiduoja.

Masažas pabudina tai, kas labai giliai miegojo... Žmogų užplūsta
vaizdiniai, vieni pravirksta, kiti juokiasi, trečius apima begalinis noras
veikti arba miegoti. Tai – labai individualu.

„Gerų pokyčių mokyklos“ konsultacijos. Aurima Dilienė

Šiuo metu Prancūzijoje gyvenanti daugiavaikė mama, žmona, gydytoja pediatrė, psichiatrė ir psichoterapeutė praktikė, kviečia vyrus ir moteris – poroje ar po vieną į „Gerų pokyčių mokyklos“ konsultacijas.
Ypatingai laukiami tie, kurie:
• gyvena svetur, ruošiasi gyvenimui toli nuo Lietuvos ar yra neseniai grįžę ir patiria su susijusius tuo sunkumus;
• neranda bendros kalbos su artimaisiais ar aplinkiniais(patiria sunkumų bendraujant su savo vaikais/paaugliais);
• jaučia bejėgiškumą kažką pakeisti;
• išgyvena pokyčių ar atsakingų sprendimų baimę;
• patiria įtampą dėl pasikeitusių gyvenimo aplinkybių;
• trokšta harmoningų santykių ar svarsto apie skyrybas;

Įvadinė (pilotinė) konsultacija
Trokštantiems gerų pokyčių jau dabar, o ne “kažkada ateityje” ir norintiems dalyvauti 14 savaičių psichoterapijos programoje.

- „Gerų pokyčių mokyklos“ konsultacijos"

- Konsultacija šiandien esamų opių problemų nustatymui, įveikimo krypčių parinkimui.

„Auros matavimas". Tatiana Strelkovė

„Auros matavimo“ procedūra vyksta specialaus prietaiso pagalba ir trunka tris minutes. Jūs tiesiog pridedate pirštus prie foto-plokštelės, visa kita atlieka prietaisas. Ką matysime? Išsamią informaciją apie pagrindinių 7 energetinių centrų (čakrų) būklę. Kaip ši būklė kenkia arba gali turėti įtakos sveikatai, įvairioms gyvenimo situacijoms ir emocinei būsenai. Taip pat matomos organų būklės, psichinių procesų ir energetinių centrų būklės ryšys. Kaip energetine būklė jau paveikė fizinę kūno būklę. Ir atvirkščiai, kokia emocinė būsena jus atvedė prie tokios energetinės būklės. Konsultacijos metu mes dėliojame jūsų
gyvenimo situacijas išsamiai ir paaiškiname tam tikrus priežastinius ryšius ir suteikiame atsvaros tašką tolesniam savianalizės vystymuisi.

SVARBU! Pasirūpinkite, kad nagai nebūtų labai ilgi. Matavimas vyksta be apyrankių, laikrodžių ir žiedų, nes jie gali trukdyti tiksliam duomenų nuskaitymui.

„Healing heart therapy". Tomas Gudėnas

Tomas jau 14 metų dirba kaip sąmoningumo, bei judėjimo praktikas. Mokytojo
Anand Merhota mokinys jau 6 metus praktikuoja Sattva Yoga.

Terapijos metu dalyviai turi galimybę išgydyti traumas susijusias su fiziniu ir
seksualiniu smurtu, patyčiomis, gėda, pasąmoniniu pykčiu ar kitomis stipriomis
gyventi trukdančiomis emocijomis. Vienu metu dirbame su kūnu per masažą,
emocijomis per balsą ir kvėpavimą, su psichologija per koncentracijos ir
vizualizacijos technikas. Tuo pat metu vyksta energetinio kūno valymas. Ši
kompleksinė technika leidžia atrasti nesėkmių ar nepasitenkinimo šaltinius ir
juos pašalinti. Terapija padėti dalyviui išvalyti pačias nemaloniausias ir
„toksiškiausias“ patirtis (sunkių skyrybų, išprievartavimo, atstūmimo vaikystėje,
svaigalų vartojimo, pašaipų ar smurto, sunkių santykių su tėvais) iš savo
gyvenimo, atkurti savivertę ir atgauti ryšį su savo jėgų šaltiniu.

„Kinų Vaizdinių Medicina (Cigun)". Vytenis Sinkevičius

„Kinų Vaizdinių Medicinos diagnostika ir poveikis“ (cigun terapija):
• Pilna fizinio, energetinio ir dvasinio kūnų diagnostika;
• Ligos priežasties nustatymas;
• Terapijų plano sudarymas;
• Organizmo valymo plano sudarymas;
• Blokų nuėmimas.

 

„Kinų Vaizdinių Medicinos poveikio terapinis seansas“:
• Pagal sudarytą terapijų planą (visceralinė terapija, masažas, energetinio praeinamumo ir energijos aktyvacijos terapija, blokų nuėmimas: energetinių, informacinių, dvasinių)
• Ligos priežasties naikinimas;
• Atstatymas ir regeneracija;
• Palaikymas - Cigun (savigydos) praktikų rekomendacijos.

 

„Astrologinė konsultacija - pagal poreikį“:
• Kosminio horoskopo sudarymas – paskirtis;
• Įsikūnijimo horoskopo sudarymas – šio gyvenimo talentai ir rolė;
• Namų sistema – šio gyvenimo potencialai;
• Kaip rasti save XXI a.?;
• Prognostika – ką jums žada 2018 m.?
• Santykiai – antros puselės pritraukimas, suderinamumas.

„Individuali Geštalto psichoterapijos sesija". Agnė Dičiūtė

Šiuo metu Italijoje gyvenanti Agnė Dičiūtė yra Geštalto psichoterapijos (3 metų sertifikuota programa) ir sąmoningo šokio (7 m., Sielos Šokis, 5 Ritmai/5 Rhythms) praktikė. Daugiau nei 5 metus ji dirba individualiai su žmonėmis (Romoje, Vilniuje, konsultuoja per Skype) bei veda grupes, ypatingą dėmesį skirdama darbui su kūnu, vesdama žmones į savęs pažinimą, sąmoningumą per natūralius kūno judesius, kvėpavimą, eksperimentus. Domisi ir darbe su žmonėmis Agnė naudoja savo žinias apie aromaterapiją, meno terapiją, jogą, meditaciją ir Reiki, taip pat nemažą laiko dalį dirba su vaikais.

Ši terapijos sesija tai savęs – pažinimas per pokalbį, kūną, eksperimentus, piešimą, šokį ir judesį. Jei jaučiate, kad jums praverstų pagalba ieškant: atsakymų į klausimus (Ko aš noriu? Kodėl nesijaučiu laiminga/-as? Ar keisti darbą? Kodėl nepavyksta išlaikyti santykių? Kodėl negaliu pastoti?); priimant svarbius sprendimus (esant darbo ar asmeninio gyvenimo pokyčiams, neapsisprendžiant kuriuo keliu eiti) ar išgyvenant sudėtingesnius gyvenimo etapus (vienatvės jausmas, kiti gilūs išgyvenimai, krizės, emocinės duobės), o gal tiesiog norite geriau pažinti save – kviečiu susitikti!

„Individualios sąmoningo kvėpavimo sesijos". Ligita Ilgutytė

Ligita Ilgutytė kvėpavimo terapijos, sąmoningo kvėpavimo praktikė bei medicinos magistrė. Ji sąmoningą kvėpavimą praktikuoja nuo 2013 m. Kvėpavimo terapijos sesija prasideda nuo pokalbio, tikslų išsigryninimo ir tęsiasi kvėpavimo pratimais. Po to seka kvėpavimo sesija ir integracijos, poilsio laikas bei proceso aptarimas.
Užsiėmimo metu naudojami skambantys dubenys ir aromaterapija. Kvėpavimo praktika labai universali. Jos metu gali atsipalaiduoti kūnas, pasileisti emocijos, o gali įvykti gilios pasąmoninės transformacijos. Nuo daugiau energijos ir geros savijautos iki didelių gyvenimo pokyčių...

- Asmeninės sesijos yra labai gera terpė pradėti praktikuoti sąmoningą kvėpavimą ir išmokti šios praktikos bei ypač tinka tiems kurie geriau atsiveria asmeninio kontakto metu ar išgyvena sunkesnius laikotarpius.
 

- „Mini grupinė sesija 2 arba 3 asmenims“

„Moteriškos esybės aktyvinimas, gimdos gydymas, derinimas ir jausmingumo ugdymas". Eliska Vaea (Čekija)

Intymios moters sveikatos mentorė Eliska atveria ir valdo MAGIŠKĄ plotmę, kuri teka per kiekvienos iš mūsų kūną visose – energetiniame, emociniame ir fiziniame lygmenyse. Ji padeda moterims įtvirtinti intymumo LAISVĘ, santykius ir gyventi neribotą MAGNETINĮ gyvenimą. Sesijos metu ji palaikys jus, skatindama prisiminti savo SIELOS esmę, kad galėtumėte ŠVIESTI ir pasauliui pasirodyti kuo esate apdovanota, DABAR. Ji aktyvina senovės išmintį, šakti šiems laikams.
„Tu ŽINAI, kad giliai, tavo viduje yra kur kas daugiau ir aš padėsiu tau iš tikrųjų pajausti ir įkūnyti savo galias šioje sesijoje" , kviesdama į susitikimą sako Eliska Vaea.

SVARBU: konsultacija vyks anglų k.

"Deivės fotosesija". Eliska Vaea (Čekija)

LAISVĖS trenerė / mentorė / tarptautinė fotografė, fotoprojekto “DEIVĖS” kūrėja ir autorė. Eliska apkeliavo daugiau nei 60 šalių, ieškodama būdų fotografijoje atskleisti MOTERS sielos esmę.

Tai nepaprastas fotografavimas, greičiau - RITUALAS! Esminis vaidmuo šiame procese tenka Eliskos sukuriamai sakraliai erdvei, sudarančiai unikalias sąlygas sielai saugiai atsiskleisti ir švytėti. Sesijos metu realizuojasi visa Eliskos sukaupta moteriška išmintis ir pažinimas.

SVARBU: sesijos vyks anglų k.

„Individualios garso sesijos su dainuojančiais krištoliniais dubenimis". Diana Januškevičiūtė

Moksliškai įrodyta, kad kiekvienas mūsų energijos centras turi muzikos natos ar vibracijos dažnį. Visos ligos charakterizuojamos kaip energijos blokavimas kai kurių kanalų lygiais arterijose, venose bei nervuose. Esant blokavimui, organas nustoja vibravęs sveikatos dažniu, o tai – negalavimų ar ligos pradžia. Individualioje garso sesijoje, alcheminiai krištolo dubenys yra dedami tiesiogiai ant žmogaus kūno ir jais grojama. Jų garso vibracija skverbiasi tiesiogiai į gulinčio žmogaus kūną, taip poveikis žymiai sustiprėja ir yra individualus – skirtas tik vienam žmogui.

Sesijos metu galite gauti atsakymą į rūpimą klausimą, neišspręstą situaciją pamatyti aiškiau, nes protas
atsitraukia ir nurimsta labai greitai bei patirti:

• gilų atsipalaidavimą, • vidinę harmoniją, • gilų kūno ir psichikos poilsį, • paleisti susikaupusį stresą, • pajusti savo vidinę energiją, • pastiprinti vidinius kūno energijos centrus, • pastiprinti koncentracijos sugebėjimus, • pagerinti būsimo miego kokybę po sesijų ir vėliau, • pagerinti kraujo cirkuliaciją odoje ir raumenyse, • pagerinti šalinimo organų funkcijas (limfos drenažas), • pagerinti kūno ir psichikos sąmoningumą, kūno ląstelių struktūros atnaujinimą ir gyvybingumą, • patirti emocinį balansą, • pagerinti gyvenimo ritmą, • padidinti gyvybingumą kasdieniniame gyvenime, • sustiprinti pasitikėjimą savimi, • sustiprinti intuiciją ir kūrybiškumą.

„Petra Juicy asmeninės konsultacijos". Petra Haluškova (Čekija)

Petra Juicy – holistinės sveikatos trenerė, daugiau nei keturiolika metų einanti
„raw“ sveikatos keliu, praktikuojanti Reiki ir Theta gydymą, sertifikuota „žalios“
(anglų k. „raw“) virtuvės šefė ir detoksikacijos ekspertė, Yin jogos meditacijos bei
metafizikos mokytoja.

Konsultacijos metu ieškosime technikų padedančių žmonėms turėti sveiką kūną,
susidaryti sau tinkamiausią detoksikacijos programą atrasti dvasinę ramybę.
Petra patars kokiu būdu galima tapti savo gyvenimo šeimininku, pamilti save ir
savo gyvenimą bei nukreipti jį sąmoningai ir su absoliučia galia. Suvoksite, kokia
Jūsų žmogiškosios egzistencijos prasmė bei kaip geriausiai panaudoti savo
sąmonę, norint kurti savo gyvenimą.

„Išbandyk koučingą arba patirk asmeninę koučingo sesiją". Olegas Koršunovas

Jau daugiau kaip 7 metus tyrinėju pašaukimą, individualios gyvenimo strategijos principus ir dirbu su edukacija. Daugiau kaip 2000 žmonių iš 11 skirtingų šalių apsilankė asmeninėse konsultacijose, grupinėse sesijose ir mokymuose. Naudoju metodus, kurie patvirtino savo efektyvumą 1 mln.+ žmonių praktikoje visame pasaulyje. Mokymuose, paskaitose ir konsultacijose naudoju 23 specialistų iš daugiau nei 10-ies pasaulio šalių metodikas ir įrankius. Pakeičiau 20+ darbų. Dirbau prie 9 verslo projektų: nuo namų iš žemės statytojo ir dušo kabinų surinkėjo iki psichoterapeuto asistento, NT agentūros ir renginių organizavimo.

Mokymuose dirbu su moksleiviais, politikais, studentais, alkoholio ir narkotikų priklausomybę turinčiais žmonėmis, kaliniais, soc. rizikos grupėmis, iki-mokyklinukais, problematiškais paaugliais, mokytojais ir bedarbiais.


Individualiose koučingo sesijose:
1. Giluminė žmogaus asmeninių savybių analizė.
2. Prigimtinės veiklos ir unikalaus karjeros kelio išgryninimas.
3. Gyvenimo strategijos dėliojimas.
4. Atgalinis ryšys konkrečių rezultatų / tikslų pasiekime.
5. "1 Question" sudėtingų situacijų sprendimo sesijos.
6. Tikslai / Vertybės / Gyvenimo vizija.

„Užkasimo po žeme praktika – „nunulinimas". Aurelijus Pileckis

Tiems, kas dar nėra apie tai girdėję, pristatome Aurelijų PILECKĮ – reiki ir seishim meistrą-mokytoją, masažistą, bioenergetiką ir parapsichologą,dvasinį švietėją-lektorių, kuris pastaruosius šešis metus pažindina lietuvius su senųjų žynių palikta užkasimo po žeme praktika.
Praktikos esmė – pažinti save. Tai savo pragyvento gyvenimo, šablonų ir sukurtų stereotipų peržiūra. Kiek daug energijos mes išnaudojame stebėdami, matydami, kalbėdami... Būdami po žeme mes atsiduriame tyloje ir nebeeikvojame tos energijos. Nebėra į ką žiūrėti, nebėra ko klausytis. Nebereikia nuskaityti jokios informacijos. Nėra su kuo kalbėtis. Galiausiai mes sukaupiame nenaudojamą energiją ir ją panaudojame kitiems tikslams, ir maždaug po 30-40 min. nieko nedarymo prasideda procesai.
Per savo praktiką jau esu užkasęs šimtus žmonių. Vienas pagrindinių praktikos, būvimo dviejų valandų po žeme, poveikių – ji supažindina ir leidžia pažvelgti į mirties baimę kitaip. Šią baimę turime kone kiekvienas. Esame buvę laidotuvėse ir matėme, kaip ant karsto metama žemė, girdime tą garsą... Ši praktika – tai savita apgaulė. Mane užkasa, tačiau juk aš esu gyvas...
Žmogus suvokia vieną pagrindinių ezoterinių paslapčių – kad mirties iš tikrųjų nėra. Užkasamas yra kažkas, bet ne tu – tu vis tiek esi gyvas, nes siela yra nemirtinga. Taigi ateina suvokimas, kad mirtimi niekas nesibaigs. Kad ji – tai kelias į kažką tolimesnio...
Mano suvokimu, didžiausias dvasingumo laipsnis yra gyventi, gyventi pilnavertį gyvenimą, neignoruojant nieko, kas mumyse vyksta ir pamatyti iš Kūrėjo siunčiamą šviesą viduje...

„Lilos“ žaidimas. Vladimir Skobelev Omkar

Vladimir Skobelev Omkar - praktikuojantis jogas, Reiki meistras, vedinio žaidimo „Lila“ vėdėjas.

Vladimiras pasakoja apie save: Didžiąją dalį laiko pašventęs savęs pažinimui, savo žiniomis dabar dalinuosi su kitais ir padedu jiems save pažinti, suprasti. Jau septintus metus keliauju po pasaulį ir vedu senovinį dvasinį savęs pažinimo žaidimą „Lila“.

Kviečiu apsilankyti kelionėje į savęs pažinimą, į sąmonės ir vidinio grožio pasaulį. 

„Lilos“ žaidimas – tai gyvenimo metafora. Jis turi magišką galią sujungti sąmonę su pasąmone, kadangi jame kalbama ne tik žodžiais, bet ir simbolių bei piešinių kalba. Žaidimo lauke yra 72 erdvės, kurios atspindi tam tikrą proto būvį. Žaidimo formatas – interaktyvus, kiekvienas
žmogus pats juda iš vienos erdvės į kitą, taip gaudamas galimybę pajusti ir patirti kiekvieną savo gyvenimo momentą ir taip giliau save pažinti. Tam, kad pajudėtumėte asmeninio tobulėjimo keliu, svarbu, kad suprastume, ko kiekvienas žingsnis jus moko. Jei nesuprasite, pats Žaidimas sugrąžins jus atgal tiek kartų, kiek reikės suprasti savo klaidoms. 
„Lilos“ Žaidimas mums duoda raktus nuo durų, apie kurių atidarymą visad svajojome. Be to, jis padeda pakilti į aukštesnį suvokimo lygį.

Please reload

bottom of page