top of page

Paslaugos

Auksinėje girioje jūsų laukia didžiausias pasirinkimas patyriminių veiklų, kurias pasiūlysime pagal jūsų asmeninį ar įmonės poreikį. Čia gausite platų pasiūlymų pasirinkimą, nuo patyriminių komandos formavimo žygių, iki asmeninių konsultacijų su geriausiais įvairių sričių specialistais.  Dėl pilno paslaugų sąrašo prašome skambinti ar rašyti el. paštu.

Jūsų laukia šviesi, erdvi (160 kv.m.) salė su visa reikiama multimedijos įranga, taip pat atskiros erdvės (20 kv.m., 40 kv.m., 50 kv.m. bei 113 kv.m) individualiems užsiėmimams. Jūsų ir svečių patogumui - stovėjimo aikštelė 50-čiai automobilių.

Auksinėje girioje ištisus metus jūsų laukia šilti rąstiniai nameliai su visais patogumais. Nakvynė grupėms nuo 20 iki 100 svečių keturviečiuose ir šešiaviečiuose kambariuose.

Maitinimas

Virtuvės komanda rūpinasi ne tik jūsų skonio receptoriais, bet ir sveikata - gamina tik aukštos maistinės vertės, subalansuotus vegetariškus ir veganiškus patiekalus, užkandžius, desertus bei nealkoholinius gėrimus.

Pievos ar visos teritorijos nuoma jūsų renginiams

Jūsų stovykloms, festivaliams bei kitiems renginiams galime pasiūlyti išsinuomoti visą teritoriją bei 2ha pievą su tipiais.

Erdvi pirtis su priepirčiu

Gurmanų verta erdvi pirtis. Jums pageidaujant galime pasiūlyti edukacinę pirties programą su  profesionaliu pirtininku.

Žeminė (partizanų bunkeris)

Čia jūsų laukia galimybė patirti partizanų gyvenimo sąlygas tikrame bunkeryje bei sudalyvauti  teatralizuotame patyrime “Partizanų naktis”.

4-ių stichijų LABIRINTAS

Unikalus ir neturintis analogų pasaulyje LABIRINTAS sukurtas Whatansu ir Auksinės girios komandos (psichologai, koučeriai sociologai, mokytojai, orientacininkai). Šiuo metu labirintas užima vieną kvadratinį kilometrą teritorijos.  

Labirinto paskirtis - atsakyti į Tau rūpimą klausimą, kuriam šiandien sprendimo neturi. 

Prieš pradėdamas labirintą, užsirašyk tau rūpimą klausimą, išjunk savo mobilų telefoną ir leiskis į kelionę.

Didelis laužas

Įsimintinam vakarui galime jums pasiūlyti didelį laužą. 

Išskirtiniai pasiūlymai šventėms

Išskirtinei šventinei nuotaikai sukurti galime pasiūlyti, dekoravimo paslaugas, profesionalaus barmeno paslaugas, kuris jūsų šventę papuoš nealkoholinių kokteilių šou, nuostabaus balso daininkės koncertu ir begale kitų jūsų šventės puošmenų.

Užsiėmimai grupėms

Verslo įmonėms ir individualioms grupėms siūlome įvairius komandos formavimo užsiėmimus: patyriminius žygius, baimių nugalėjimo patirtis, emocijų paleidimo užsiėmimus, sporto užsiėmimus, ankstyvo ryto diskotekas bei begales kitų.

Asmeninės konsultacijos ir individualūs užsiėmimai

Auksinė giria savo svečiams siūlo ir rekomenduoja tik tuos patyrimus, kurių veiksmingumu ir kokybe pasitiki 110 proc.  Auksinėje girioje galime pasiūlyti profesionalaus pirtiniko paslaugas bei edukacines pirties programas. Taip pat platų pasirinkimą masažų: tradicinį, aromaterapinį viso kūno, reiki, marmos, ajurvedinį, akupunktūtą, manualinės terapijos ir kitus. Čia rasite gausų pasirinkimą individualių užsiėmimų bei asmeninių konsultacijų. 

Please reload

bottom of page