top of page

Asmeninės konsultacijos ir užsiėmimai

Agnė Dičiūtė

Agnė Dičiūtė – Geštalto psichoterapijos (3 m. sertifikuota programa) ir sąmoningo šokio (7 m. Sielos Šokis, 5 Ritmai/5 Rhythms) praktikė. Gyvena Italijoje, daugiau nei 5-erius metus dirba su žmonėmis individualiai (Romoje, Vilniuje ir per Skype) bei veda grupes, ypatingą dėmesį skirdama darbui su kūnu, vesdama žmones į savęs pažinimą, sąmoningumą per natūralius kūno judesius, kvėpavimą, eksperimentus. Domisi ir darbe su žmonėmis naudoja savo žinias apie aromaterapiją, meno terapiją, jogą, meditaciją ir Reiki, taip pat nemažą laiko dalį dirba su vaikais. Lietuvoje veda 5 Ritmų šokio užsiėmimus bei daugelį metų organizuoja garsiausių pasaulio laisvo šokio praktikų seminarus (5 Rrhythms, Movement Medicine, Open Floor). 
Plačiau: www.sielos-sokis.lt ir Facebook @sielos šokis.


Agnė sako: „Jei jaučiate, kad jums praverstų pagalba ieškant atsakymų į klausimus, pavyzdžiui: „Ko aš noriu?“, „Kodėl nesijaučiu laiminga/-as?“, „Ar keisti darbą?“, „Kodėl nepavyksta išlaikyti santykių?“, „Kodėl negaliu pastoti?“, priimant svarbius sprendimus, pavyzdžiui, esant darbo ar asmeninio gyvenimo pokyčiams, neapsisprendžiant kuriuo keliu eiti ar išgyvenant sudėtingesnius gyvenimo etapus (vienatvės jausmas, kiti gilūs išgyvenimai, krizės, emocinės duobės), o gal tiesiog norite geriau pažinti save – kviečiu susitikti!“

Agnietė Laurinaitytė. „Sufijų sukimosi meditacija“

Agnietė Laurinaitytė studijavo psichologiją, kūno psichoterapiją, šokio ir judesio terapiją, pusę savo gyvenimo praktikavo meditaciją, sėmėsi išminties iš savo mylimų mokytojų. Buvo su Neeru, Zarey, ėjo pas Gangaji – kol neliko klausimų, o tik tylus žinojimas.
 

Sufijų sukimosi meditacija – mylima praktika, visų mūsų ego sluoksnių, kuriais nejučiomis apsivyniojome, šluota… Ir kai nelieka net tavęs, lieka vien Dievas. Sukimasis erdvėje primena spiralę – atkartoja kosminio ritmo formą.

Su savimi dalyviams derėtų turėti kojines ir judesių nevaržančią aprangą.

Alanas Petrauskas

Miškas – vartai į dievišką pasaulėjautą ir šventą pasaulio suvokimą. Kaip miškas veikia šalies emocinį foną bei mūsų kūrybiškumą?

Pasaulio (Gyvybės) Medis Kiekvienas medis yra kuriamosios energijos nešėjas, Dvasiniame lygmenyje medis yra mediumas, kuris sujungia visus pasaulius – tai, ką dvasiškai pabudęs žmogus turi pasiekti – sujungti dangų ir žemę. Todėl per savo draugą medį, dalyvaujant aukštesniai sąmonei, turime įėjimą į visus kūrinijos lygmenis, kurie pasiekiami dabartiniam žmogui.

Kiekvienas medis yra biologinis transformatorius Kamienas su šakomis ir šaknimis veikia kaip antena, kuri gaudo subtilųjį spinduliavimą, sklindantį iš žemės, oro, saulės ir žvaigždžių. Medis jį pakeičia ir pasisavina: primityvesnę energiją nukreipia į savo materialų kūną, subtilesnę – į energijos lauką. Visos gydomosios energijos, kurias medis sukaupia savo šiurkščiose substancijose, jo spinduliavimo lauke tapa subtiliomis gydomosiomis jėgomis. Medžiai, augalai ir kitos gyvos būtybės yra TRANSFORMATORIAI, kurie sudaro galimybę ant mūsų motinos Žemės egzistuoti gyvybei. Taigi, žmonių ir medžių likimas yra bendras. Ar žinojai, jog šalies natūralus miškingumas ir miško būklė yra vienas svarbiausių kriterijų, apsprendžiantis žmonių laimingumą?

Laimingas miškas – laimingas żmogus Mokslininkas-chemikas, verslininkas, “Laimės kelio” įkūrėjas Alanas Petrauskas atskleis kaip bendrauja medžiai ir kaip miškas kuria (fizikinį jėgos) biolauką, kuris stipriai įtakoja visos šalies “emocinį foną”. Tas fonas iš esmės ir apsprendžia, kaip mes jaučiamės, ką mąstom, ir kokius veiksmus atliekam. Protėviai žinojo medžių galias ir kalbą. Mokėjo išsigydyti net sunkiausias ligas, sustiprinti savo gyvybines energijas, ką jau įrodo šių dienų mokslas. Miškas moko mus šventumo – maitina mūsų Sielas ir kūnus subtiliausiomis kūrybinėmis energijomis, padeda apsivalyti fiziškai ir dvasiškai. Pažinsime kaip bendrauja medžiai, nersime į miško terapiją ir gilinsimės į savo santykį su mišku – kaip atkurdami savo ryšį su medžiu, galime suaktyvinti savo aukštesniąją sąmonę ir susijungti su pirmaprade visatos energija.

Aleksandr Grebnev

Aleksandras Grebnevas daugiau nei 20 metų studijuoja senovės vedų astrologiją ir šiuolaikinę psichologiją.
Nuo 1994 m. skaito paskaitas apie vedinę kultūrą ir filosofiją. Studijavo astrologijos universitete K.N. Rao Naujajame Delyje, hatha jogos mokykloje Rišikeše ir Olego Gadeckio aukštojoje praktinės psichologijos mokykloje.

Festivalio metu Aleksandras ves paskaitą „Ką daryti, jeigu santykiuose yra sunkumų?“. Dažnai taip būna, kad santykių pradžioje viskas klostosi gerai, bet po kurio laiko atsiranda sunkumų, nesutarimų, priekaištų vienas kitam. Iš tikrųjų, taip visada ir būna, nes idealus suderinamumas – retenybė, bet žinių pagalba bendromis pastangomis jį galima pasiekti. Bent vienas iš poros įgijęs reikiamų žinių gali pagerinti tarpusavio santykius. Vedinė astrologija turi patikrintą techniką, kuri padeda pamatyti stipriąsias ir silpnąsias suderinamumo puses. Aišku, geriau jas sužinoti iš anksto. Paskaitoje bus pasakojama apie 8-nias svarbias santykių sritis. Kaip jas atpažinti? Kaip surasti stiprias sritis ir neutralizuoti silpnas vietas? Paskaitos metu žmonės sužinos svarbias gyvenimo taisykles, kurios padės geriau suprasti, kaip teisingai
gyventi.

Ana Kukienė

Ana Kukienė – Sertifikuota ThetaHealing® (Teta gydymas) instruktorė, lektorė. Ruošia Teta gydymo praktikus, veda  užsiėmimus apie dvasinę praktiką, meditaciją, kuri gydo žmogaus sielą, protą ir kūną energetiniame bei DNR lygmenyje.   Konsultuoja asmeniškai iškilus sunkumams santykių, veiklos, pašaukimo, sveikatos, finansų ir kitose srityse. Kitos veiklos: Bacho žiedų terapija, Drugelio prisilietimo masažas, Sielos koliažas.

 

Lektorės vedamos paskaitos/praktikumai :

„Apie santykius atvirai“ – Sielos draugas

 • Jūs iki šiol nesutikote savo sielos draugo (-ės)?
  • O gal kyla klausimas, kaip atpažinti ir suprasti, kad tai jis/ji?
  • Jūsų asmeninis gyvenimas nuobodus ir be džiaugsmo ?
  • Užmiršote kada buvote romantiškame pasimatyme?
  • Sutinkate „ne tuos“ vyrus/moteris?
  • Nepavyksta sukurti darnių santykių?
  • Seniai įgriso giminių ir draugų klausinėjimai „na tai kada gi tu…?“
  • Arba, galbūt, Jūs ištekėjusi/vedęs, bet nedžiugina santykiai?
  Jeigu nors į vieną klausimą atsakėte „taip“, šis seminaras kaip tik Jums!
  Programoje:
  • Išsilaisvinimas nuo praėjusių ryšių energijos (energijos išlaisvinimas naujiems santykiams).
  • Ribojančių įsitikinimų įsisąmoninimas ir transformacija.
  • Tinkamiausio sielos draugo/-ės pritraukimo į savo gyvenimą metodika.
  • Kaip sutikti ir sužinoti, ar jis/ji man tinka.
  • Kaip formuoti darnius santykius. 
  • Kaip gauti pagalbą iš Visatos. 
  • Kaip sustiprinti Jūsų santykius. 
  • Naujos Laimingos Realybės santykiuose sukūrimas.
  • Kaip ilgam išsaugoti meilę.
  Stebuklingos meditacijos tikslui pasiekti.

JEIGU NORITE:
• nebūti vieniši ir pamiršti frazę „aš niekam nereikalinga (-as)“.
• atsipalaiduoti ir pajudėti iš sąstingio, įgyti pasitikėjimą savimi.
• palikti pagrindines baimes, aplinkinių žmonių vertinimą ir palyginimą.
• išsilaisvinti iš ribojančių įsitikinimų apie save ir padidinti savęs įvertinimą.
• sukurti naujus, Jums harmoningus ir Jus atskleidžiančius įsitikinimus ir vaidmenis.
• būti Magnetu, pritraukiančiu tinkamiausią sielos draugą.
• mylėti ir būti mylimu (-a). 
• realizuotis kaip moteris/vyras.
Šis kursas būtent Jums!
Šis kursas ne tik vienišiems, bet visiems, norintiems sąmoningai sukurti santykius iš pilnatvės jausmo, gerbiant vienas kitą ir dalinantis vienas su kitu. 

„Apie santykius atvirai“ – Augame drauge

Norite sukurti santykius, grindžiamus partneryste, pagarba, meile? Norite mėgautis abipusiu supratimu ir harmonija su savo partneriu ?
Problemos santykiuose reiškia tai, kad pats laikas pradėti augti ir investuoti vienas į kitą. Šiandien mes kalbėsime apie „Auksines taisykles“, kurios padeda palaikyti abipusį gilų, intymų ryšį su savo partneriu visuose lygmenyse.
  Šis kursas skirtas Jums, jei: 
– Jūs bijote santykių;
– Jūsų santuoka ant iširimo ribos ar esate po skyrybų;
– visi Jūsų santykiai baigiasi vienodai;
– Jūs nuoširdžiai norite suprasti vienas kitą ir pasiryžę augti;
– Jums nusibodo dažni nesutarimai,
Šis kursas ne tik poroms, bet visiems, norintiems sąmoningai sukurti santykius iš pilnatvės jausmo gerbiant ir dalinantis vienas su kitu.

Kurso programa sudaryta taip, kad jau jo metu galėsite pašalinti dalį kliūčių, trukdančių harmoningų santykių kūrimui. Taip pat jis padės pastatyti tvirtą pagrindą, pašalinti blokus, perduotus mums iš mūsų protėvių genetinių įsitikinimų lygmenyje. Atsakysite sau į daugelį „kodėl?“ ir suprasite, nuo ko pradėti ir kaip judėti toliau, kad santykiai augtų fiziniame, emociniame, mentaliniame ir dvasiniame lygmenyse. 
Pradėsite mėgautis kūrimo procesu ir vienas kitu, suprasdami save ir partnerio elgesio priežastis.
Atskleisite ir pagilinsite temas, kurios leis jums susikurti harmoningus santykius.

„Svajonė virsta realybe“

Viskas, kas yra mūsų gyvenime – mūsų žodžių, minčių ir veiksmų atspindys. Mūsų mintys, žodžiai ir veiksmai – tai mūsų požiūrių ir įsitikinimų atspindys (įskaitant pasąmonės). Ir visa tai, ką mes manome ir sakome, gali mums būti naudinga arba atvirkščiai. 
Svajonių turime visi. Visus slapčiausius norus, kurie mums kyla, padiktuoja kūrybiška Visata. Aukštesnės jėgos nori, kad mes tobulėtumėme per kūrybą, taip prisidėdami prie planetos vystymosi. O jei vystosi planeta, vystosi ir Visata. Kartu su troškimų įgyvendinimu ateina asmeninis žmogaus augimas. Kiekvienas noras – tai žingsnis sėkmės link. Mūsų aukščiausias Aš puikiai žino, ko mums reikia asmeniniam augimui, ir skatina mus įgyvendinti dieviškąjį planą. Siekiant šio tikslo, ateina, kaip mums atrodo, mūsų norai. Taip išeina, kad mūsų svajonės nusileidžia mums iš aukščiau. Tad mūsų troškimai pasmerkti išsipildyti, nes toks visatos dėsnis.

Užsiėmimo metu:
– atliksime noro išskleidimo meditaciją. 
– pažadinsime svajotoją savyje. 
– manifestuosime savo išsvajotą gyvenimą. 
– tikrinsime, ar troškimai atitinka Aukščiausiojo Aš paskirtį. 
– praleisime nuostabų laiką Su Savimi.
Tiesa ta, kad mes patys kuriame savo realybę ir yra įmanoma gauti viską, kas geriausia šiame pasaulyje. Kasdieniniame gyvenime atsispindi kiekvienas mūsų teiginys, mintis ir veiksmas. 
Tad kviečiu jus sukurti tai, ką jūs norėtumėte matyti savo gyvenime geriausio!

Andrius Ūdra ir Jurgita Beatričė Rudėnaitė

Andrius Ūdra ir Jurgita Rudėnaitė – LARP žaidimo vedėjai. LARP – tai žaidimas vaidmenimis, kurio dalyviai patys atlieka visus arba didžiąją dalį savo personažo veiksmų (užuot juos atpasakoję žodžiu). Andrius su Jurgita šį žaidimą veda jau 6-erius metus.

LARP: Išsiskyrimas

„Išsiskyrimas“ – tai patyriminis socialinis žaidimas, skirtas sukurti stiprius išgyvenimus. Kiekvieno dalyvio asmeninė patirtis bus vis kitokia. „Išsiskyrimas“ – tai neverbalinis žaidimas, kurio metu turėsime progą saugioje aplinkoje atsisveikinti su mylimuoju, draugu, gyvenimo etapu, erdve. Dalyviai žais po 2, rekomenduojama su artimu žmogumi, bet, atėję po vieną, ras žaidimo partnerį ir su juo kurs patirtį.

LARP: Tyla

„Tyla“ – tai patyriminis socialinis žaidimas, skirtas sukurti stiprius išgyvenimus.
Šis žaidimas vyks visiškoje tyloje, mokysimės atsisakyti kalbos ir triukšmo, kad galėtume išgirsti savo mintis, jas išjausti. Kiekvienas dalyvis gaus kokią nors situaciją, kurioje išbus apie valandą. Nors situacija ir bus pasiūlyta žaidimo vedėjų, dalyviai nagrinės jiems patiems aktualius klausimus ir gyvenimo situacijas.
Žaidimas stiprus tuo, kad suteikia naują požiūrio kampą į savo gyvenimą.

LARP: Kiaušinis

„Kiaušinis“ – tai patyriminis socialinis žaidimas, skirtas sukurti stiprius išgyvenimus. Šiame žaidime yra fizinio kontakto su kitais žmonėmis. Žaidime kiekvienas dalyvis bus kiaušinis su savo svajonėmis, idiliniu požiūriu bei smalsumu pasauliui. Žaidimo forma – itin paprasta, bet psichologiškai žaidimas labai stiprus. Atveria alegorijas į istorijos tragedijas. Nerekomenduojama labai jautriems dalyviams arba esantiems po stiprios psichologinės traumos.

Per patyriminius žaidimus žmonės patirs stiprius išgyvenimus ir emocijas. Šis socialinis žaidimas padeda susimąstyti apie savo vidinį ir supantį pasaulius.

Anshu Singh (Indija/Balis)

Anshu Singh jau 20 metų praktikuoja jogą, meditaciją ir dvasingumą bei 5 metus to moko kitus. Festivalyje ji rengs kakavos ceremonijas. Kakavos apeigų senosios tradicijos iš Pietų Amerikos atveria širdį ir padeda užmegzti gilų ryšį su savimi ir kitais, išsilaisvinti iš savo galvos kalėjimo ir susidraugauti su savo kūnu, kvėpavimu, širdimi. Šių apeigų metu geriama kakava, su meile paruošta iš ekologiškų kakavos pupelių ir prieskonių, atliekami judėjimo ir kvėpavimo pratimai, atveriama širdis.

„Pajusk gyvenimo tėkmę ir imk gyventi vedamas širdies balso!“, – sako Anshu Singh.

Mokytoja veda šias paskaitas:

 • Užmegzk ryšį su savo širdimi – kakavos ceremonija.

 • Pajusk gyvenimo tėkmę – kakavos ceremonija.

 

Paskaitų aprašymas

Pradėk gyventi geriausią įmanomą gyvenimą jau DABAR, vedamas širdies. Kakavos apeigų senosios tradicijos iš Pietų Amerikos atveria širdį ir padeda užmegzti gilų ryšį su savimi ir kitais, išsilaisvinti iš savo galvos kalėjimo ir susidraugauti su savo kūnu, kvėpavimu, širdimi. Šių apeigų metu geriama kakava, su meile paruošta iš ekologiškų kakavos pupelių ir prieskonių, atliekami judėjimo ir kvėpavimo pratimai, atveriama širdis. Pajusk gyvenimo tėkmę ir imk gyventi vedamas širdies balso!

Nauda žmogui

„Mano užsiėmimai padės dalyviams užmegzti ryšį su savo širdimi ir kvėpavimu. Kakavos ceremonijos tikslas – padėti žmonėms atverti savo širdį, mylėti save ir aplinkinius. Šios apeigos gali giliai paveikti mūsų santykį su savimi ir kitais“, – sako Anshu Singh.

Artūras Pangonis

Artūras Pangonis daugiau nei 5 metus gydo žmones ir 3 metus užsiima hipnoterapija bei įvairiomis praktikomis, plečiančiomis žmogaus fizines ir protines galimybes.

Festivalio metu Artūras ves paskaitas, o taip pat, norinčiuosius priims į individualias sesijas, kurių metu taikys hipnozę, kad pašalintų žmonių baimes, stresą, nerimo atakas bei gydys ir padės pašalinti įvairius kūno skausmus.

Paskaitos:

Hipnoterapija – tiesioginis raktas į mūsų pasąmonę

Tai – informatyvi praktinė paskaita, kaip hipnoterapijos pagalba šiuolaikiniame greitame pasaulyje rasti mums tinkamus atsakymus. Hipnozė – tai lengvas, efektyvus ir itin saugus būdas neutralizuoti neigiamus, skausmingus ar sudėtingus išgyvenimus bei jų sukeltas emocijas, kurių per savo gyvenimą turime sukaupę išties nemažą bagažą. Nesvarbu, kaip seniai vienas ar kitas įvykis yra mus palietęs, jei jį atsiminę patiriame neigiamų emocijų – liūdesį, nerimą ir pan. Vadinasi, tas įvykis mus vis dar stipriai veikia. Yra toks posakis – „visi šitie išgyvenimai mūsų kūnuose už dyką negyvena“. Tai reiškia, kad jie minta mūsų energija, kuri yra mūsų sveikatos pagrindas, gadina santykius su artimaisiais, kuomet suirztame dėl smulkmenų, nei iš šio, nei iš to apima nerimas, nors realiai jokio pavojaus, regis, ir nėra. lr visa tai tik dėl to, kad išgyventų įvykių pasekmės lieka giliai įrašytos mūsų pasąmonėje. Hipnozė – tai tiesioginis būdas pasiekti mūsų pasąmonės klodus ir įvykdyti pokyčius, kurie duoda naudos mūsų sveikatai bei kasdieniniam gyvenimui.

Intuityvus gydymas

Intuityvaus gydymo paskaita – tai praktiniai mokymai, trunkantys 5-6 val. Intuityvus gydymas – tai būdas nuskaityti informaciją iš įvykių, pasireiškiančių mūsų gyvenime, kurie atsispindi mūsų kūnuose taip, kaip mes juos suvokiame ir kaip į juos reaguojame. Užsiėmimo metu išmoksime intuityviai parinkti jums tinkantį gydymo būdą, paremtą kvantinės fizikos žiniomis. Mūsų kūnai ir gyvenimo situacijos tampa tarsi knyga, kurioje atsispindi ligos ir negalavimai arba sveikata ir gerovė – nelygu ką kuriame.

Intuityvus gydymas – tai gydymo ir savęs pažinimo sistema, sujungta iš daugelio efektyvių gydymo praktikų segmentų, surinktų per daugybę mokymosi ir darbo su žmonėmis metų, kurią gali efektyviai panaudoti kiekvienas žmogus. Sistema remiasi tokiomis gydomojo mokslo sritimis kaip kineziologija, osteopatija, kinų medicina, hipnoterapija, Teta gydymas, Tapingas, kūno meridianų bei energetinių kūno centrų balansavimas. Dirbant su žmogumi individualiai, intuityviai parenkant būtent jam tinkamą terapijos būdą, yra taikomos mikrobiologijos, epigenetikos, psichoterapijos, hipnoterapijos, energetinių gydymų bei kvantinės fizikos žinios. Jau keletą metų naudodamas įvairias gydymo praktikas Artūras Pangonis pastebėjo, kad dažnai pasitaikydavo atvejų, kai pagydžius žmogų po kiek laiko atsinaujindavo anksčiau buvę simptomai arba atsirasdavo nauji, kas reikšdavo tik viena – grįžimą į užburtą ratą. Tuomet Artūras suprato, kad gydant ligą, jos priežastis neišnyksta, šalinamas tik simptomas, bet daugeliu atvejų priežastis slypi kur kas giliau – mūsų požiūryje į aplinką ir bendravimo kokybėje su žmonėmis, kurie mums ir sukelia emocijas – arba teigiamas, arba ne. Kitais žodžiais tariant, žmogaus kūnas mums visuomet pasako, kuriose gyvenimo srityse ar santykiuose esame praradę balansą ir harmoniją su savimi. Mūsų kasdieninis užimtumas ir stresas yra pagrindinis visų kūno negalavimų šaltinis. Mes dažnai jaučiame pirminius negalavimo požymius, bet būname panirę į darbą, santykius, užimti savo buitimi. Tik sustoję ir įsiklausę į pirmas organizmo siunčiamas žinutes, galėtume padėti sau sugrįžti į subalansuotą ir harmoningą kūno būseną.

Arūnas Jonuškis

Arūnas Jonuškis – Klaipėdos klubo „Kelias į save“ vadovas, 6 knygų apie su džok terapiją ir daugybės straipsnių apie sveikatą autorius, nuo 1992 metų vedantis energinės jogos, energinio ci-gun, meditacijų praktikas. Lektorius įrašė 10 dvd mokomųjų programų kaip jogos, ci-guno, meditacijų, kvėpavimo pagalba pagerinti dvasinės būklės, stuburo, širdies, virškinimo, plaučių, inkstų, sąnarių funkcijas. Didžiausi Arūno mokytojai – Don Man, Park Dae Woo, B. Bolotov ir kiti. O pats didžiausias, anot A. Jonuškio, – vidinis Buda.

Lektorius veda šias paskaitas:

 • „12 meridianų energijų ir jų skleidžiamų būsenų pajauta ir valdymas“

Praktinis užsiėmimas. 12 meridianų energijų ir jų skleidžiamų būsenų pajauta ir valdymas. Kiekviena energija iš 12 meridianų skleidžia tam tikras būsenas. Būsenos – tai gilūs jausmai, kurie keičia mus, kuria mūsų asmenybę, kuria mūsų gyvenimą. Darni asmenybė – tai įvairių dvasinių būsenų rinkinys. Kai trūksta tam tikros būsenos mūsų gyvenime, mes susipainiojame, mes pasiklystame. Kiekvienas gilus jausmas atveria skirtingus vartus: meilė atveria vienus vartus, ramybė – kitus, palaima – dar kitus. Šiose praktikose išgyvensime labai daug gilių jausmų. Patyręs gilius jausmus žmogus giliau mato pasaulį. Nėra vidinės transformacijos be gilių jausmų. Gilūs jausmai yra pats svarbiausias mokytojas, kuris atveria mums dvasines akis, ausis ir širdį.

 • „Būsenų kvėpavimas, meditatyvus kvėpavimas, dvasia kvėpavime“

Dvasinių būsenų pajauta ir valdymas kvėpavime. Transinis–dvasinis kvėpavimas. Galima kvėpuoti ramybe, meile, švara, šviesa, laime, šventa dvasia, dievu ir t. t. Kuo daugiau žmogus gilių jausmų jaučia, tuo jis yra darnesnė asmenybė.

 • 3„Fermentinė mityba“

Paskaita–ragavimas. Fermentinė mityba – tai įvairių rauginių vartojimas. Rauginant vegetarinį maistą, šis praturtėja fermentais ir vitaminais. Girų gaminimas iš vaistažolių, uogų, vaisių, daržovių. Acto gaminimas iš vaistažolių, uogų, vaisių, daržovių. Paprastas, lengvas ir greitas duonos rauginimas (naujas receptas). Visų daržovių rauginimas. Sveikų, raugintų saldumynų gaminimas. Raugintas maistas – išsigelbėjimas veganams, vegetarams bei žaliavalgiams.

Asta Keturkienė ir Vytautas Keturka

Asta Keturkienė yra šiuolaikinės medicinos gydytoja, ajurvedos specialistė, Ajurvedinių masažų bei sveikos mitybos ir gyvensenos konsultacijų studijos „Satvika“ įkūrėja, Ajurvedos akademijos lektorė, Lietuvos natūralios medicinos ir sveikatos rūmų narė, Gyvybės rato asociacijos prezidentė, Ajurvedines žinias kaupianti nuo 2009 m. Lektorė jau 6-erius metus dėsto Ajurvedą Ajurvedos akademijoje, 8-erius metus skaito paskaitas apie Ajurvedą Lietuvoje, Airijoe, Norvegijoje, JAV. Daug straipsnių bei interviu spaudoje, radijuje, TV. Mokėsi AA Lietuvoje bei ajurvedos Institute iš dr. P. Chauhan, K. Chauhan, iš ajurvedos gyd. M. Volodin, B. Rogozin ir kt. Vytautas Keturka – Ajurvedinių masažų specialistas, sveikos mitybos ir gyvensenos praktikas, Sveikatos Rūmų narys.

Lektorė/-iai veda šias paskaitas:

Kodėl skirtingai sergame ir skirtingai sveikstame?

Vieni šąlame, kiti gi kaistame. Kai kas gali, anot populiaraus posakio, ir vinis virškinti, kitų apetitas permainingas. Vieni miega „kaip užmušti“, kiti būdrauja ir pabunda nuo menkiausio krebždesio. Dalis mūsų lankstūs, dalis ne ir t.t. Nuo ko tai priklauso? Kokios ligos gresia kiekvienam konstituciniam tipui? Jeigu mes skirtingi, tai gal ir sveikti reiktų skirtingai? Apie logiką mūsų skirtumuose paskaitoje. 

Ajurveda apie grožį – kas jis ir nuo ko priklauso?

Kas yra žmogaus grožis? Gražus – tai būtinai lieknas, be raukšlių, jaunas? O gal dar ir sveikas? Kas mus sendina? Vidinio grožio priežastys.

 

Psichoemocinės ligų priežastys

Lietuvių liaudies išmintis sako, kad žuvis genda nuo galvos, Ajurveda – visos ligos yra psichosomatinės. Streso metu keičiasi žmogaus fiziologija, medžiagų apykaita ir dar nemažai kas. Kaip atpažinti lėtinį stresą ir ką su juo daryti?

Šeimyniniai santykiai ir nerami vaikystė, kokia tarp jų sąsaja?

Pasisekė tiems, kas augo darnioje šeimoje ir matė sektiną tėvų pavyzdį. O ką daryti tiems, kurie kuriant šeimą vadovaujasi ne žiniomis, o iliuzija „kažkaip bus“. Ką daryti gavus negatyvią patirtį vaikystėje ir nepasitikėjimą kitos lyties atstovais? Vedinės žinios darniai šeimai per dviejų vienas be kito gyventi neįsivaizduojančių brandžių žmonių asmeninę patirtį. Lektoriai Asta ir Vytautas Keturkos.

Paskaitose dalyviai išgirs sakralias, logika ir nesenstančiu Ajurvedos mokslu pagrįstas, pačios lektorės (lektorių) praktikuojamas žinias. Daugeliu atvejų tos žinios daugeliui žmonių padėjo išlikti sveikiems, o susirgusiems pasveikti, išsaugoti arba sukurti sveikas šeimas.

Aurima Dilienė

Aurima Dilienė yra gydytoja, pediatrė, psichiatrė ir psichoterapeutė. Be Medicinos fakulteto ir rezidentūros Vilniaus Universitete (10 metų studijų) yra baigusi 5 skirtingų podiplominių studijų kursus:

 • transakcinės analizės (5 metai);

 • psichoanalitinės-pozityvios psichoterapijos (4 metai);

 • Adlerio individualios psichologijos ir konsultavimo (2 metai);

 • porų ir šeimų konsultavimo (1 metai);

 • 3 tūkstantmečio praktinės psichologijos, vedų psichologijos pagrindų (4 metai). 

Taip pat Aurima Dilienė yra didelės šeimos mama, vieno vyro žmona, 25 metus toje pačioje santuokoje auginanti 7 įvairaus amžiaus vaikus, todėl turinti galimybę pažinti vaikų psichologiją, santykių tarp tėvų ir vaikų subtilybes, paauglių psichologiją, santykius su paaugliais ir jau suaugusių vaikų atsiskyrimo nuo tėvų procesus.


Gydytoja 17 metų dirbo somatinių vaikų ligų klinikose kaip konsultantė psichiatrė, todėl jos patirtis yra didelė psichosomatikos srityje, kai emocijos lemia lėtinių bei onkologinių ligų vystymąsi. Lektorė turi patirties dirbdama su šeimomis, santykiuose tarp vaikų ir tėvų, tarp tėvų ir gydytojų, tarp tėvų ir mokytojų.


Yra įkūrusi ir dešimt metų vadovavo privačiai vaikų klinikai, kurios gydytojai konsultuodavo ir gydydavo vaikus jų namuose, pati teikdavo šeimos konsultanto paslaugas klientų namuose. Yra stipri expres diagnostikos specialistė, t. y. sugeba labai greitai pajausti ir nustatyti problemos priežastį, ją suformuluoti ir įvardinti, o tada jau sukurti strategiją ir taktiką, kaip toliau su ta problema elgtis, kaip gyventi ir kuo ją pakeisti pašalinus.

 

Jau daugiau nei 15 metų rašo straipsnius tikslinei auditorijai: šeimoms, auginančioms vaikus, žmonėms, siekiantiems geriau pažinti save, besidomintiems asmenybės psichologija, santykių menu. Skaito paskaitas tiek kolegoms specialistams, tiek plačiajai auditorijai – šeimoms, jaunimui.

 

Jau 3-eji metai yra išvykusi iš Lietuvos, gyvena Prancūzijoje, todėl jau yra sukaupusi gyvenimo svetur patirties – kaip adaptuotis, išmokti kalbos, sužinoti kaip viskas veikia kitoje valstybėje, kaip rasti savo vietą ir kaip integruoti įvairaus amžiaus vaikus į sistemą, kaip ieškotis ir susirasti darbą, mėgstamą veiklą, kaip organizuotis buitį ir pramogas. Šia patirtimi dalinasi konsultuodama lietuvius, gyvenančius ne Lietuvoje. Taip pat veda seminarus lietuvių bendruomenėse įvairiose Europos ir Pasaulio šalyse, bendradarbiauja su ten gyvenančiais kolegomis psichologais.


Yra sukūrusi tris autorines konsultavimo-mokymo programas „Septyni žingsniai geresnių santykių link“, „Nuo konflikto iki harmoningų santykių“ ir „Santuokos kursas – auksinės sutuoktinių taisyklės“.

 

Šiuo metu Alma Literos leidykloje pakeliui į pasaulį yra dvi lektorės knygos: pirmoji knyga – jos pirmųjų gyvenimo Prancūzijoje metų asmeninė patirtis: kaip viskas prasidėjo, vyko ir kokias gyvenimo pamokas pavyko pastebėti, išmokti, kaip teko klysti ir vėl kartoti, įžvalgos apie gyvenimo iššūkius ir jų įveikimą, apie savo, kaip asmenybės pasikeitimą ir pasiekimus. Antroji – apie santykių dėsnius ir kaip jais naudotis realiame gyvenime, kuriant santykius savo aplinkoje, gerinant savo gyvenimo kokybę, siekiant harmonijos.

 

Aurima Dilienė skaito šias paskaitas:

 

Kaip pradėti mylėti iš naujo. I dalis
Labai kviečiamos poros ir visi, kurie jaučiasi abejingi savo partneriui, jaučia nusivylimą, nuobodulį arba nelygybę santykiuose, o gal net galvoja apie skyrybas. 
Paskaitoje sužinosite: 
Santykių vystymosi etapus, apie tai, kada iš tikrųjų prasideda meilė, ir kas būna iki tol. 
Kas yra kantrybė ir kaip atleisti.

Kaip pradėti mylėti iš naujo. II dalis
Labai kviečiamos poros ir visi, kurie jaučiasi abejingi savo partneriui, jaučia nusivylimą, nuobodulį arba nelygybę santykiuose, o gal net galvoja apie skyrybas. 
Paskaitoje sužinosite:
Septynias auksines sutuoktinių taisykles, dėl kurių gyventi kartu yra gera.
Konfliktai, kaip juos panaudoti santykiams stiprinti. 

Penkios meilės kalbos
Paskaitoje sužinosite:
Kas yra emocijų rezervuaras ir kokiais būdais galime jį pripildyti.
Kaip sužinoti savo ir artimųjų pagrindinę meilės kalbą.
Dovanų gausite praktinių, mano išmėgintų ir veiksmingų pratimų, kaip mokytis palaikymo žodžių, buvimo kartu ir dovanų meilės kalbų. 

Seminaras paauglių tėvams
Ateikite, jeigu: jūsų šeimoje blogėja gyvenimo kokybė, nes nesutariate su savo paaugliu ar paaugliais vaikais, dėl to pykstatės su sutuoktiniu, paauglys vartoja narkotines medžiagas ar turi kitų žalingų įpročių, elgiasi su jumis nepagarbiai, nežinote, kaip geriau kurti santykius su protestuojančiu paaugliu – griežtai ar švelniai.
Paskaitoje sužinosite:
Koks gali būti autoritetas, kaip jį išlaikyti.
Kaip drausminti su meile.
Kas yra kaltės jausmas ir kaip atleisti.

Septynios mylinčio žmogaus savybės
Gerumas. Kantrybė. Atlaidumas. Nuolankumas. Mandagumas. Dosnumas. Sąžiningumas. Šios septynios savybės nėra migloti jausmai ar geri ketinimai. Tai labai daugiabriauniai įpročiai, kuriuos stengiamės lavinti, kai apsisprendžiame tapti išties mylinčiais žmonėmis. Tai esminės praktinės savybės ir jas svarbu taikyti kasdieniniame gyvenime. Kai šios savybės tampa įpročiu, pasekmės būna nuostabios – tai pasitenkinimas tarpusavio santykiais.
Paskaitoje sužinosite:
Kaip gerumas daro įtaką mūsų fiziniam kūnui.
Kad kantrybė – tai ne kentėjimas, o visai kas kita.
Tris atleidimo žingsnius.
Ar turite nuolankumo nuostatą.
Apie mandagumą įvairiose šalyse.
Kiek gali būti dosnumo rūšių.
Su kuo svarbiausia elgtis sąžiningai.

 

„Nuoširdžiai su meile dalinuosi savo asmenine patirtimi. Trečius metus gyvenu su šeima Prancūzijoje. Jau 25 metus santuokoje su vyru Vaidotu ir septyniais vaikais kasdien patiriame džiaugsmus ir sunkumus. Esu daugybę kartų įsitikinusi, kad gyvenimo „dekoracijos“ teigiama linkme pradeda keistis tik tuomet, kai nuoširdžiai pamilstame save ir tokiu būdu išlaisviname energiją didiesiems pasikeitimams ir naujų įgūdžių formavimui. Mano užduotis – parodyti klausytojui jo paties galimybes, atrasti dar neatrastus kitus būdus elgtis, suvokti nesuvoktus jausmus, juos įvardinti, išjausti ir emocijų energiją nukreipti į kūrybinę energiją, vengiant savidestrukcijos“, – sako lektorė.

Daiva Vėtrinienė

Daiva Vėtrinienė 18 metų veda seminarus klientų aptarnavimo, asmenybės ugdymo, viešojo kalbėjimo, verslumo, komunikacijos, komandos formavimo, motyvacijos, streso valdymo, emocinio intelekto, koučingo, NLP, Eneagramos temomis. Teikia asmenines koučingo ir psichoterapijos paslaugas. Daiva yra viena iš pirmųjų sertifikuotų Eneagramos trenerių Lietuvoje, 8-erius metus organizuoja ir veda seminarus šia tema visoje Lietuvoje ir už jos ribų, kasmet tobulinasi ir vyksta studijuoti Eneagramos sistemos pas garsiausius pasaulio Eneagramos mokytojus ir tyrinėtojus. Lektorė yra vienintelė Baltijos šalyse baigusi Klaudijo Naranjo – Eneagramos psichologinio asmenybės tipų modelio autoriaus – autorinę SAT programą (500 valandų).

Išsilavinimas: aukštasis pedagoginis humanitarinis išsilavinimas, Lietuvos žurnalistikos centras „Ryšių su visuomene ir atstovo spaudai profesinės studijos“, Sankt Peterburgo koučingo instituto vadovų-mokytojų ir mokymo trenerių studijos, sertifikuota koučingo specialistė (Coaching development , Anglija), sertifikuota ICTA (International Coach and Trainer Association) Professional Master Coach, sertifikuota NLP trenerė – ICTA Trainer of NLP, sertifikuota Verslo vadybos trenerė – International Coaches Union Business Trainer, sertifikuota ICTA (International Coach and Trainer Association) Eneagramos trenerė, bagusi autorinę psichologo, geštalto psichoterapeuto dr. Klaudio Narancho SAT programą, Geštalto psichologijos ir Kūno terapijos praktikė. Mokymų agentūros VAUMA lektorė, tinklalapio www.eneagramosakademija.lt ir Eneagramos klubo įkūrėja.

Lektorė veda šias paskaitas:

Eneagrama – asmenybės pažinimo, augimo ir transformacijos modelis

 1. Narancho (1932), garsus geštalto psichoterapeutas, psichiatras, mokslininkas, tyrinėtojas, gausybės knygų autorius, vienas žymiausių specialistų, kurio gyvenimo darbai pašvęsti žmogiško potencialo atvėrimui ir harmoningos asmenybės vystymui, įkvėptas O. Ičazo ir G.Gurdžijevo teorijų apie Eneagramą, kaip universalų pasaulio „žemėlapį“ su jo dinamiškais įstatymais, sukūrė unikalią metodiką, padedančią suprasti žmonių tipologiją ir elgesio modelius – eneatipų psichologiją. Eneagrama (graik. ennea – devyni, gramma – ženklas, vieta, taškas) – visame pasaulyje pripažintas asmenybės tipologijos bei asmenybės augimo ir transformacijos modelis, unikali senovės sufijų mokymo ir klasikinės psichoanalizės sintezė.
  Skirtingai nei kitos tipologijos, Eneagrama neapsiriboja charakteringų bruožų ir stereotipinių elgesio modelių aprašymu. Ji pristato devynis pagrindinius asmenybės tipus, kurie yra paremti vidine nesąmoninga motyvacija, ir atskleidžia, kaip ši motyvacija pasireiškia visose gyvenimo srityse: santykiuose, karjeroje, finansuose, asmeniniame tobulėjime ir šeimoje.
  Unikali tipologija leidžia suprasti, kokie pasąmonės troškimai ir baimės verčia mus būtent taip mąstyti, jaustis ir elgtis, ir ką reikia daryti, kad pasiektume trokštamų rezultatų. Šiuo metu tai vienas iš tiksliausių, naudingiausių ir efektyviausių instrumentų aktyviai naudojamų dirbant su žmonėmis bet kokioje sferoje. Eneagrama taip pat leidžia labai efektyviai išspręsti net pačias sudėtingiausias konfliktines situacijas darbe bei asmeniniuose santykiuose.
  Eneagrama – tai unikali galimybė išgirsti, pamatyti ir suprasti daugybę žmogaus mąstymo paslapčių.

  Eneagrama – 9 skirtingi žemėlapiai. Kaip susikalbėti?

  „O, kokie mes skirtingi!“ „Kas jam darosi, ko jis čia taip šiaušiasi?“, „Kaip jis gali nesuprasti tokių paprastų dalykų?“ „Su juo neįmanoma bendrauti!“ „Rado čia ko gėdytis!” „Jis manęs nesupranta!” Tikriausiai daugelis girdėjote tokias frazes, o gal ir patys jas esate sakę. Kodėl mus taip sunku suprasti kai kuriuos žmones, kodėl kyla tiek konfliktų, nemalonių situacijų, kodėl kai kurie žmonės mus siutina, erzina, žeidžia? Eneagrama labai išsamiai ir pagrįstai atsako į visus šiuos klausimus, duoda paaiškinimus ir suteikia patarimų, kaip viso to galima išvengti. Turėsime progos išnagrinėti 9 skirtingus „žemėlapius“ – 9 mūsų vertybių sistemas, 9 mūsų apsaugos mechanizmų ir įsitikinimų rinkinius, kurie ir lemia, kaip mes suvokiame gyvenimą, santykius, kaip mes reaguojame į kitus žmones, kas vyksta su mumis, kai mes esame stresinėje situacijoje, kai nepatenkinti mūsų poreikiai, ir daugybė kitų dalykų. Kuo daugiau sužinosime apie asmenybės ypatumus, kuriuos aprašo ši sistema, tuo lengviau priimsime ir suprasime kitų žmonių skirtingus požiūrius – skirtingus „žemėlapius“. Vadinasi, išmoksime suprasti ir priimti kitus žmones, imsime efektyviau bendrauti, sukursime aplink save didesnį darnos lauką. Net jei mes ir suprantame, kad su skirtingais žmonėmis reikia elgtis skirtingai, dažnai nežinome, kaip tai padaryti. To padeda išmokti Eneagramos modelis. Eneagrama – tai „tiltas tarp psichologijos ir dvasingumo“. Jos tikslas – mokytis būti sąmoningais, t. y. suvokti savo asmenybės automatines reakcijas. Tik pastebėdami ir suprasdami, kaip veikia mūsų asmenybė, mes galime „prabusti“ – tapti laisvais ir kurti tokį gyvenimą, kokio norime.

  Asmenybės vystymosi lygiai pagal Eneagramos modelį.

  Dar viena labai įdomi ir intriguojanti tema – asmenybės vystymosi lygiai pagal Eneagramos modelį. Jų pagalba galime labai aiškiai suprasti ir atpažinti, kaip vystosi, auga ir degraduoja kiekvieno Eneagrmos asmenybės tipo atstovas, nuspėti vieno ar kito žmogaus elgesį arba pamatyti, kaip vystymosi lygiai tampa žmogaus mentalinės ir emocinės sveikatos indikatoriais.

Lygiai padeda nustatyti, kaip stipriai žmogus identifikuojasi su savo Ego arba asmenybe, t. y. kaip stipriai veikia jo gynybinės savybės. Bet kokiam tipui, leidžiantis lygiais žemyn, dauguma jam būdingų charakteristikų keičiasi į joms priešingas. Asmenybės išsivystymo lygiai turi didžiulę įtaką mūsų tarpusavio santykiams, pasiekimams, gyvenimo kokybei. Jie paaiškina, kodėl būtent taip, o ne kitaip elgiasi ir mąsto žmonės, kodėl su vienais mums bendrauti lengva ir malonu, o kiti atstumia ir erzina. Dar taip giliai į save nežiūrėjai! 

Genogramos taikymas Eneagramoje.

Kviečiu į dar vieną jaudinančią savo istorijos kelionę! Mūsų Eneagramos asmenybės tipas (eneatipas) formavosi veikiamas paveldimų faktorių ir vaikiškos patirties, todėl jį galime vadinti mūsų apsauginiu ir adaptacijos mechanizmu aplinkoje. Vaiko aplinka, pirmiausia, yra jo šeima. Būtent šeima daro stipriausią įtaką tam, koks eneatipas mumyse dominuoja. Kad geriau suprastume savo elgesio ir mąstymo kilmę, mums gali padėti Genograma – skirta tyrinėti šeimos istoriją, šeimos scenarijus. Genograma gali apimti įvairiausius aspektus: psichinės sveikatos ir ligų istoriją, santykių ir bendravimo ypatumus, pasikartojančius gyvenimo modelius, išskirtines istorijas, religijas ir kalbas, kuriomis kalbama, išsilavinimo sritį, priklausomybes, smurtą, nutukimą, gėdos ir kaltės jausmus giminėje, pasididžiavimą, kritinius įvykius ir t. t.

 

Paskaitų nauda:

Ugdysite sąmoningumą, gebėjimą atpažinti savo automatinius, nesąmoningus elgesio modelius.
Mokysitės priimti skirtingai mąstančius žmones ir suprasti, kodėl jie elgiasi kitaip nei Jūs.
Suprasite 9 skirtingas asmenybės bazines pasaulio suvokimo strategijas ir kaip jos pasireiškia darbinėje ir asmeninėje veikloje.
Sužinosite sąmoningą ir nesąmoningą kiekvieno tipo (iš kurių vienas būsite jūs) motyvaciją ir mokysitės teisingai bei lanksčiai ją panaudoti.
Suvoksite, ką savo gyvenime darote neteisingai, kokiais vidiniais įsitikinimais vadovaujatės tikėdamiesi, kad tapsite laimingesni.
Pamatysite apie savo stipriąsias ir silpnąsias puses, savo sėkmingas ir nesėkmingas elgesio strategijas bei atrasite įrankį jas valdyti.
Suprasite, kokie tikrieji motyvai, baimės ir poreikiai vadovauja jums ir kitiems žmonėms pasąmonės lygmenyje.
Sužinosite, kaip žengti pirmąjį žingsnį, padedantį išsivaduoti iš savo mąstymo barjerų ir suvaržymų.
Atrasime būdus, kaip pagerinti komunikaciją suprantant 9 skirtingus bendravimo stilius.
Suprasite konfliktines priežastis ir sužinosite, kaip efektyviai jas spręsti.
Išmoksite padėti sau bei kitiems žmonėms greičiau judėti asmeninės ir dvasinės plėtros keliu.

Dalia ir Klaidas

Klaidas – aktvus, energingas, savo augimui, paieškoms, patyrimams nuolat už komforto zonos ribų išeinantis, savo galimybių ribas plečiantis ir kitiems padedantis tai daryti, kaitinančios Saulės, dangiškos energijos Jang atstovas. Taip pat jis – Gongų meistras, pravarde „Cunamis“, circuit training, TRX  ir kitų aktyvių sporto veiklų treneris, per asmenines patirtis einantis saviugdos keliu, linkęs viską išbandyti, įveikti iššūkius, eksperimentuoti, atsisakydamas standartinio požiūrio ir stereotipinio mąstymo. Patyriminių savaitgalių ir stovyklų organizatorius.

Dalia – visapusiškos  ramybės ieškanti ir įvairiomis praktikomis pati ją kurianti, bei kitiems padedanti. Stereotipinius įsitikinimus švelniai laužanti, save iš arčiau ir giliau pažinti kviečianti jogos mokytoja, kinų medicinos žinovė, sveikatos ugdymo pedagogė, lektorė, Gongų meistrė, sąmoningo kvėpavimo ir Points of You praktikė. Saviugdos ir sveikatingumo renginių organizatorė. Vėsinančios Mėnulio, žemiškos energijos Jin atstovė.

Kartu jie – Jin ir Jang duetas. Laikoma, kad Jin energijai priskiriami moteriškumo, saugumo, pastovumo, minkštumo, trapumo bruožai. Tačiau tai, kas minkšta ir trapu, nebūtinai silpna. Jang siejamas su vyriškumu, kaita, pavojais, kietumu.  Tačiau tai, kas kieta ir, iš pažiūros, pavojinga, nebūtinai žeidžia. Subalansavus šias dvi, rodos, priešingas energijas kuriama harmoninga dermė. Gyvenime būna ir reikia visko. Tačiau pusiausvyra būtina kiekvienam. Praktikos, kurias pristatys Dalia ir Klaidas būtent tai ir daro – leidžia patirti ir harmonizuoti patyrimus ir išgyvenimus.

Dalia ir Klaidas veda šias praktikas:

 

„Čakrų evoliucija. Energetinių centrų harmonizavimas per judesį, garsą, kvėpavimą“

Žingsnis po žingsnio keliausime nuo pirmosios link septintosios čakros, šalindami tas pasekmes, kurias kūne ir sieloje sukelia įtemptas, pilnas skubos, informacijos, streso gyvenimo būdas, įsisenėję elgsenos ir mąstymo modeliai. Tam tikros programos vis kylančios iš pasąmonės ir trukdančios savirealizacijai, blokuodamos laisvą, sklandžią energijos tėkmę, gali būti „perinstaliuotos“. Ne paslaptis, kad kiekviena neigiama patirtis, blogos emocijos, nuoskaudos, baimė, prisirišimai, stresas, įtampos lieka žmogaus organizme, tarsi „įsirašo“ į ilgalaikę kūno atmintį ir iš ten nuolat iškyla nelaiku ir dažnai mums nepriimtinais pavidalais. Ši praktika suteikia ypatingą pojūtį ir galią išsilaisvinti, išsivalyti, persitvarkyti taip, kad padidėtų sąmoningumas, skleistųsi meilė sau ir gyvenimui, į kūną grįžtų sveikata, protas ir jausmai veiktų harmoningai, o siela nurimtų.

  

„Atpalaiduojanti kelionė į savo vidinę erdvę per garsą. Nidra joga, Gongai kiti instrumentai“

Nidra joga – guli šiltai ir patogiai. Vedantysis padeda sukoncentruoti ir nukreipti tavo minčių srautą kūno atpalaidavimui. Sąmoningas, atskirai kiekvienos kūno dalies atpalaidavimas padeda nuraminti protą, atpalaiduoti visą kūną, susigrąžinti energiją, gyvybingumą, jėgas. Tai praktika, mokanti sukoncentruoti protą ir nukreipti mintis norima linkme, kad būtų atkurta vidinė ramybė, darna. Sukuria sąlygas ir leidžia kokybiškai pailsėti, perkrauti visą organizmą. Lydint gongų ir kitų instrumentų garsams, praktika tampa dar gilesnė ir efektyvesnė.

 

 „Sakralus kvėpavimas mistiniame garse“

Sąmoningo kvėpavimo ir Gongų sintezė. Tai savistabos praktika. Neigiamos patirtys, išgyvenimai niekur nedingsta, jie tarsi „įsirašo“ į ilgalaikę kūno atmintį, lieka neįsisąmoninti ir iš pasąmonės veikia mūsų gyvenimą. Priverčia mus tarsi susigūžti, sumažėti, gyventi baimėje. Kūno reakciją į skausmingus išgyvenimus, įtampą visada lydi nevalingas kvėpavimo sulaikymas, ilgainiui tai tampa žalingu įpročiu. Sąmoningo kvėpavimo praktikos padeda „atrakinti“ ir švelniai paleisti tuos išgyvenimus, „atrišti“ tuos skausmo mazgelius. Leidžia patirti išsilaisvinimą iš nesąmoningumo, slegiančių minčių ir nevaldomų emocijų gniaužtų, kad pajustumėte gryną buvimą, įsiklausymą į save ir savęs tokio, koks esi, priėmimą. Tam, kad augtų pasitikėjimas savimi, vidinė galia ir meilė sau bei gyvenimui.

 

Praktinė paskaita „Jo ir jos meilės kalbos“. 
„Kodėl žmonės skiriasi? Mes visi iš prigimties skirtingi. Visi unikalūs, saviti, nepakartojami. Kiekvienas turi savo misiją žemėje, savo karmą, tik jam skirtas pamokas, pasaulėžiūrą, poreikius, svajones, talentus, auklėjimą. Visa tai dviem dėl kažkokių priežasčių susitikusiems ir įsimylėjusiems žmonėms tenka patirti, praeiti ir išmokti suderinti. Todėl, norėdami puoselėti darnius, harmoningus santykius, privalome žinoti savo ir išmokti kito meilės kalbą. Apie tai ir kalbėsimės, ieškosime savo ir mokysimės, kaip surasti gyvenimo partnerio meilės kalbą“, – sako Dalia.

 

„Iššūkių metas. Aštrūs pojūčiai – akistata su baimėmis.“

Aštrūs pojūčiai galimybių ribų praplėtimui. Tu kažko bijai? Leisk sau bijoti, svarbu tas baimes pažinti, pripažinti ir įveikti. Nugalėk savo baimes ir stereotipus, kad galimybių ir suvokimo ribos prasiplėstų. Ar teko kada stovėti ant vinių? Ženk vinimis savo baimės link ir ji bus nugalėta. O ant kiaušinių ar teko kada stovėti? Pabadykite, kad suprastumėte jog ne viskas yra taip, kaip atrodo. Tai kas atrodo trapu, gali būti tvirta, o kas aštru – nebūtinai žeidžia. Rodykite savo stipriąsias puses, tačiau visada stiprinkite silpnąsias – taip būsi neįveikiami.

Visi praktiniai užsiėmimai yra kelionė į save per atsipalaidavimą, į savęs pažinimą per garsą. Tikslas – skubančiam, įtampoje gyvenančiam žmogui padėti patirti gilų atsipalaidavimą, per garso vibraciją, judesį, kvėpavimą, kvapus, sąmoningą dėmesio koncentraciją, nutraukti rutininį skubos, veikos ritmą ir pasinerti į valančią, atpalaiduojančią tėkmę, pasiekti psichoemocinį atsipalaidavimą, harmonizuoti vidinę būseną ir atkurti gyvybinę energiją.

Darius Ražauskas

Darius Ražauskas yra populiarus lektorius, konsultantas, santykių ekspertas ir asmeninio efektyvumo treneris. Jis yra vedęs daugiau kaip 1000 paskaitų įvairioms temomis Lietuvos ir užsienio organizacijoms, draugijoms, ambasadoms, įmonėms, viešosioms įstaigoms.

Lektorius yra Vytauto Didžiojo universiteto vadybos bakalauras ir magistras, Krasnodaro aukštosios praktinės psichologijos mokyklos absolventas (apgintas diplomas „Lyderystės ir harmoningo vystymosi psichologija“), Mayapuro instituto (Indija) Bhakti šastri (orientalistikos) studijų absolventas, Kauno pedagogų kvalifikacijos centro pedagoginių-psichologinių žinių kurso programos absolventas.

Jo paskaitose ir seminaruose linksmai ir betarpiškai pateikiama medžiaga padėjo tūkstančiams žmonių Lietuvoje ir užsienyje rasti naujus sprendimus savo gyvenimo iššūkiams spręsti. Darius pasižymi šiltu ir įkvepiančiu pokyčiams bendravimu, kuris daugeliui tampa naujo kelio pradžia.

Lietuvos žiniasklaida apie Darių sako: kultinis lektorius (Stilius, LRT), santykių ekspertas (Valanda su Rūta, LNK), padeda žmonėms priimti sprendimus, keičiančius jų gyvenimus (delfi.lt), užburia auditorijas ir surenka pilnas sales klausytojų (lrt.lt), asmeninio efektyvumo treneris, įkvepiantis daugybę lietuvių visame pasaulyje (e-darna.lt), laimės mokytojas (ve.lt), labai įdomus ir malonus žmogus (zaliojilietuva.lt), asmeninio efektyvumo treneris (tv3.lt).

Darius veda seminarus ir teikia konsultacijas Lietuvoje, Anglijoje, Norvegijoje, Airijoje, Danijoje ir JAV.

Dariaus vedamos paskaitos:

 • „Streso nugalėjimas. Greitai ir lengvai.“

 • „Kaip moteriai būti laimingai su vyru visą laiką? Ar tai įmanoma?“

 • „Skyrybos. Kaip po jų atsigauti? Kaip rinktis sekanti partnerį?“

 • „Efektyvus tikslų pasiekimas. Kaip klestėti?“

 • „Neištikimybė poroje. Ką daryti?“

 • „Vestuvės. Kaip jas pasiekti ir kodėl jų reikia?“

Diana Bartosevič

Diana Bartosevič 2,5 m. veda neurografikos užsiėmimus. Neurografika – tai mąstymo būdo keitimo praktika ir stiprus metodas, leidžiantis suprasti, kaip švelniai ir tuo pačiu galingai spręsti užduotis – tiek asmenines, tiek įmonės, organizacijos, grupės. Tai metodas, padedantis prieiti prie struktūrizuoto, sistemingo ir sąmoningo savęs ar supančio pasaulio keitimo. Lektorės mokytojas ir šio metodo autorius – Pavel Piskarev.

Mokytoja veda paskaitas „Neurografika – tai emocijų bei įspūdžių apie save ir pasaulį perorganizavimo technika“.

 

Būti laimingam – tai įprotis, o jei tiksliau – tai neuronų kodas. Būti nelaimingam arba konfliktinės būsenos – tas pats neuronų kodas, tik jau kitos konfigūracijos. Sėkmė, sveikata, tarpusavio supratimas, pinigai – tai skirtingi neuronų kodai arba piešiniai. Užsiėmimas skirtas žmonėms, aktyviai keičiantiems pasaulį ir save. Jame jie sužinos apie ekologišką metodą, kurį žmonės, užuot kreipęsi į psichologą, galės naudoti savo gyvenime kiekvieną dieną.

Diana Januškevičiūtė

Dainuojančiųjų Krištolo Dubenų garso sesijos
Sesijose naudojami alcheminiai ir klasikiniai krištolo dubenys, kurių garsas skverbiasi iki pat ląstelių čia ir dabar, greitai nuramina protą ir leidžia patirti šio momento tyrumą. Krištolo garsas mažina streso hormonus, širdies ritmą ir kraujospūdį, skatina pozityvias emocijas, alfa ir teta bangas, pradeda ląstelių regeneracijos procesą garsinio rezonanso būdu. 

Diana kviečia patirti krištolo garsą, pabūti jame ir patiems atrasti kaip jis veikia kūną, protą ir sielą.

Sesijose naudojami alcheminiai ir klasikiniai krištolo dubenys, kurių garsas skverbiasi iki pat ląstelių čia ir dabar, greitai nuramina protą ir leidžia patirti šio momento tyrumą. Krištolo garsas mažina streso hormonus, širdies ritmą ir kraujospūdį, skatina pozityvias emocijas, alfa ir teta bangas, pradeda ląstelių regeneracijos procesą garsinio rezonanso būdu. 
Kviečiame patirti krištolo garsą, pabūti jame ir patiems atrasti , kaip jis veikia kūną, protą ir sielą.
Dainuojančiųjų Krištolo Dubenų garso sesija. 3-4

Kadangi gyvenimas panorėjo, kad turėčiau šiuos nuostabius instrumentus, noriu pasidalinti jų skleidžiamu garsu bei vibracijomis su jumis. Sesijose naudoju alcheminius ir klasikinius krištolo dubenis, kurių garsas skverbiasi iki pat ląstelių čia ir dabar, greitai nuramina protą ir leidžia patirti šio momento tyrumą.
Kviečiu patirti krištolo garsą, pabūti jame ir patiems atrasti , kaip jis veikia kūną, protą ir sielą.

Krištolo garsas greitai nuramina protą, leidžia būti šiame momente čia ir dabar be proto kuriamų iliuzijų, mažina streso hormonus, širdies ritmą ir kraujospūdį, skatina pozityvias emocijas, alfa ir teta bangas, pradeda ląstelių regeneracijos procesą garsinio rezonanso būdu. Garso sesijose taip pat praktikuoju intuityvų dainavimą, galbūt mano daina leis jums išgirsti ir savo pamirštą sielos dainą.

Džiuljeta Binkauskienė

Džiuljeta Binkauskienė yra baigusi Vilniaus visuomeninę parapsichologijos akademiją – ten studijavo šešerius metus ir įgijo parapsichologijos magistro laipsnį, Manualinės terapijos specializaciją. Dirbti pradėjo dar studijų metu, taigi žmogaus kūnui ir sielai padeda jau 18 metų, taikydama įvairias metodikas: diagnostiką, individualiai sudarytas sveikatinimo programas, taškinį-energinį masažą, apsivalymo procedūras pirtyje, asmenines konsultacijas, grupinę terapiją. 2009 m. lektorė tapo Magnified Healing mokytoja-meistre, 2012 m. – Praninės energijos gydymo mokytoja-meistre, o 2012 m. įkūrė sielos mokyklą „Bindrakalnis“, kurioje veda grupinius užsiėmimus, praktikumus, „charizmos“ treniruotes, meditacijas ir kt.

Mokytoja sako: „Vienas iškiliausių lietuvių filosofų, mistikų, parapsichologų, išvystęs neeilines ekstrasensorines savybes – Vilniaus visuomeninei parapsichologijos akademijai vadovavęs a. a. amžinosios minties profesorius Vytautas Kazlauskas. Šio žmogaus dėka supratau kiekvieno mūsų vidinį išskirtinumą ir vertingumą. Didžiausią įtaką mano pasaulėžiūrai padarė a. a. akademijos prorektorė ekstrasensė Liudmila Popova. Ji buvo ir liko mano mokytoja ir vedlė. Tuomet išmokti moraliniai pagrindai ir gilios žinios vedė ir veda mane iki šiol. Kiti autoritetai: estų parapsichologė Luule Viilma, metafizikė Lise Bourbeau, dvasinė mokytoja ir vedlė Susan Gregg ir kiti naujieji metafizikai.“

Lektorė veda paskaitą-praktikumą „Jausminis kūnas – vartai į vidinį Dievą“ ir individualius užsiėmimus–konsultacijas „Emocinio kūno diagnostika ir su tuo susijusių problemų išsiaiškinimas“.

Paskaita-praktikumas „Jausminis kūnas – vartai į vidinį Dievą“

Paprastai žmogus sugalvoja tai, ką jaučia. Dažniausiai tai – pasąmonės (senos patirties) klišės. Tikra yra tai, ką jaučiu dabar ir tai yra šios akimirkos būsena. Mokytis atskirti būseną nuo galvojimo – šios užduoties imsimės praktikumo metu.

– „Pagausite kablį“ vidinei jausminei energijai, nes pati esu užkratas.
– Gali būti, kad jumyse įvyks transformacija ir netgi fiziniai pokyčiai.

Edita Esenku ir Vytas Lu

Edita Esenku ir Vytas Lu yra „Gydomosios Tao Meilės“ įkūrėjai, sertifikuoti dao praktikų instruktoriai, aktyviai mokantys šių praktikų Lietuvoje. Jie yra surengę apie 40 seminarų, kuriuose jau dalyvavo virš 500 žmonių. Juodu mokosi iš kinų meistro Manteko Čijos – Edita daugiau nei 5-erius, Vytas – daugiau nei 10 metų. Pora kasmet vyksta tobulintis pas meistrą į Tailandą.

Pora veda šiuos seminarus:

 Seminaras „Įžemėjimo technikos ir cigunas pagal dao“ 

 Mokysitės iš daosių meistro Manteko Čijos perimtų ciguno technikų, kurios padeda įžemėti, sveikatina bei stiprina organizmą. Tai praktinis užsiėmimas, kurio metu sertifikuoti instruktoriai pakoreguos jus ir padės geriau pajusti ciguno praktikų naudą, žemės energetikos srautą, mokys, kaip užmegzti gydomąjį ryšį su mus supančia gamta. (Edita Esenku ir Vytas Lu).

 

 Seminaras „Seksualinis kung fu vyrams“
 Meistro Manteko Čijos skleidžiamos žinios apie meilės praktikas – labai konkrečios, nesunkiai įsisavinamos ir pritaikomos kasdieniniame gyvenime. Vyriškumas slypi vyro gebėjime kontroliuoti ejakuliaciją, todėl seminaro metu sužinosite, kokios technikos tam gali būti naudojamos, kokius raumenis treniruoti, kaip transformuoti seksualinę energiją, kaip patenkinti moterį ir t.t. Patirtimi dalinsis daugiau nei 10 metų iš daosių meistro besimokantis sertifikuotas instruktorius Vytas Lu.

 

Seminaras „Seksualinis kung fu moterims“
 Seminaro metu bus atskleistos kadaise buvusios slaptos senovės kinų moteriškos technikos, kurios ne tik keičia seksualinį gyvenimą iš esmės, bet ir suteikia daugiau gyvybinės energijos bei žvalumo. Moteris mokys kinų meistro sertifikuota dao praktikų instruktorė Edita Esenku, kuri mielai pasidalins savo asmenine patirtimi atliekant šias praktikas. Mokysitės ciguno, meditacijos ir seksualinių praktikų sintezės: stiprinsite fizinį ir energetinį kūną, sužinosite, kaip dirbti su nefrito kiaušiniu, kodėl verta masažuoti krūtis, kas turi įtakos moters gebėjimui patirti orgazmą, moteriškumui ir t. t.

Edita Simanavičienė

Edita Simanavičienė – Tai Či mokytoja. Nuo vaikystės ji domisi pasaulio dėsningumu ir tuo, kaip viskas jame veikia. Tai pakreipė Editą domėtis kosmologija, teorine fizika, tradicine kinų medicina, kovų menais, ir sąmonės įtaka fiziniam kūnui. Tai Či Edita praktikuoja jau beveik 10 metų. Tai papildė turimas teorines žinias ir padėjo realiai pajausti, kaip mes sąveikaujame su visatos jėgomis. 3-ejus metus Edita veda užsiėmimus žmonėms ir džiaugiasi neįtikėtinais jų pokyčiais.

Edita veda paskaitas „Pažink vidinę ramybę“ ir rytines mankštas.

Tai Či yra daugiau nei judesys. Tai – savo kūno pojūčių ir sąmonės praplėtimas. Lėto, sutelkto judesio metu triukšmingas protas pavargsta vertinti ir kritikuoti, taip jis nurimsta ir įsiklauso į pojūčius. Kūnas ir mintys ima veikti išvien, įtampos atsipalaiduoja, išnyksta vidinis priešinimasis ir atsiveria neribotos galimybės sąmonės praplėtimui. Taip atstatomas ryšys su savo vidiniu ir išoriniu pasauliu, sugrįžta aiškumas ir supratimas, kaip viskas visatoje dėsninga. Tuomet harmonizuojasi ir žmogaus sveikata bei savijauta.

Užsiėmimų metu žmonės galės nuraminti proto triukšmą, susitelkti ir praplėsti kūno pojūčių skalę. Supras, kaip patys gali nukreipti ir valdyti savo energiją. Tai atpalaiduoja susikaupusias psichologines ir fizines kūno įtampas. Jin ir Jang energijų subalansavimas ne tik gerina sveikatą, bet įneša aiškumo ir pusiausvyros į kasdienį gyvenimą. Kai viskas atsipalaiduoja, žmogus savaime ima jausti ryšį, harmoniją ir visatos ritmą.

Egidijus Rožėnas

Egidijus Rožėnas Rytų kovos menais ir su jais susijusiomis dvasinėmis praktikomis domisi nuo 1990 m. Taijiquan (Tai Či) praktikuoja nuo 2001 m. Kadangi Egidijų domina tik tradicinis Taijiquan, Kinijoje ir Europoje tobulinasi tik pas Chen stiliaus (iš kurio kilo visi kiti Tai Či variantai) Taijiquan šeimos narius. Pagrindinis Egidijaus mokytojas, Chen Taijiquan tradicijos nešėjas, yra Meistras Chen Xiao Wang. Taip pat tobulinosi pas jo brolį Chen Xiao Xing, sūnėnus Chen Zi Qiang ir Chen Bing bei jo mokinius Zhang Jian (Kinija), Jarek Jodzis (Lenkija), Marek Balinski (Lenkija). Studijavo Pekino Kūno Kultūros ir Sporto Institute (Kinija). 
Mokytojas yra nuo 2008 m. Dvejus metus Taijiquan dėstė Lietuvos Sporto Universitete. Yra paruošęs daugiau nei 20 kineziterapeutų, kurie veda Taijiquan gimnastikos užsiėmimus sanatorijose Druskininkuose. 
Į Taijiquan Egidijų atvedė Karate treniruočių metu patirtos stuburo ir kelių traumos bei daugelio organų ir energetinių sistemų disfunkcija, kurias Taijiquan pagalba susitvarkė. Šia sėkminga patirtimi mokytojas ir dalinai su mokiniais.

Mokytojas veda užsiėmimus:

Praktinis In ir Jang: atraskite judesį ramybėje

Užsiėmime mokysimės susidėlioti taisyklingą kūno struktūrą, nuraminti protą, stiprinti pasitikėjimą savimi ir taip sukurti palankias sąlygas sklandžiai energijos Či tėkmei bei ją valdyti statinėse pozicijose.
Praktinis In ir Jang: atraskite ramybę judesyje

Užsiėmime mokysimės išlaikyti taisyklingą kūno struktūrą, ramų protą ir sklandžią energijos Či tėkmę judesio metu.
Praktinis In ir Jang: tobulinkite santykius per judesius

Užsiėmime mokysimės išlaikyti taisyklingą kūno struktūrą, ramų protą ir sklandžią energijos Či tėkmę bendraujant su žmonėmis ir aplinka, pasitikėti savimi ir pasiduoti įvykių tėkmei.

Geriausio efekto žmonės pasieks, jei apsilankys visuose 3-ijuose užsiėmimuose, bet galima dalyvauti ir kiekviename atskirai.

 

„Žmogaus sveikata ir gera savijauta priklauso nuo energijos Či tėkmės ir jos ryšio su aplinka. Užsiėmimų metu festivalio dalyviais sužinos keletą praktinių pratimų, kurie padės sukurti balansą tarp kūno, proto ir energijos Či tėkmės. Išmoks šį balansą išlaikyti ramybėje, judesyje ir santykiuose su aplinka“, – sako mokytojas.

Gintarė Jonaitytė

Gintarė Jonaitytė yra akredituota (T.C.Campbell „Nutritional studies center, Stanfordo universitetas, „Child nutrition and cooking“, JAV) augalinės mitybos ekspertė, sveikos gyvensenos, lėto natūralaus gyvenimo būdo propaguotoja, lektorė. Kiekvienas susitikimas su maistu virtuvėje, kuriant naujus receptus ar su žmogumi, jį konsultuojant – atskiras malonus puslapis, kuris pilnas spalvų, potyrių, pokyčių – GYVENIMO! Gintarė sakosi esanti laiminga, nes tiki tuo, ką daro, žino, ką daro ir myliu tai, ką daro!

Lektorė sako: „Mityba – mano „draugė“ nuo vaikystės. Patapome labai artimos prieš gerus 10 metų, o pastaruosius 6 metus susidraugavome itin profesionaliai :). Didžiausi mano mokytojai – aš pati (mano organizmas), klientų sveikatos istorija ir praktika, pasaulyje puikiai pripažinti mokslininkai ir praktikai.“

Lektorė veda seminarus:

Visa tiesa apie BALTYMUS: nuo sintetinių iki natūralių

Baltymai pastaruoju metu tapo viena iš labiausiai aptariamų maistinių medžiagų: kiek jų iš tiesų reikalinga suvartoti kiekvienam, norint būti sveikam, kaip skirtingus baltymus įsisavina organizmas, baltymų kokybė, kaip valgomi baltymai gali daryti įtaką sveikatai, kokius baltymus ir kada rintis. Nuomonių apstu, atsirinkti –nelengva. Šis seminaras padės suprasti visą mokslu ir eksperimentais pagrįstą tiesą apie baltymus, jų poveikį organizmui, naudą ir galimas žalas.

Visa tiesa apie ANGLIAVANDENIUS: kurių visiškai atsisakyti, o kurių – jokiu būdu?

Prisimeni tą situaciją, kai po gero fizinio darbo, streso, nemigos ar eilinio nuovargio, atsiranda žvėriškas apetitas ir jūs pasiruošę sukimšti visą šaldytuvą į save net nepagalvoję apie kažkokį persivalgymą. Imate sausainių krūvą, bandelių ne vieną, torto ar duonos ir makaronų. Kodėl norisi šių produktų? Šis seminaras padės suprasti visą mokslu ir eksperimentais pagrįstą tiesą apie angliavandenių tipus, kaip jie veikia organizme, ryšį su svoriu prieaugiu ar kritimu, angliavandenių panaudojimą sporte, išmoksite apsiskaičiuoti angliavandenių kasdieninį poreikį, jų naudą ir galimas žalas organizmui.

Visa tiesa apie RIEBALUS: gerieji riebalai – valgiaraščio vinis?

Kelis dešimtmečius žmonės manė, kad riebalai – blogis, kuris užkemša arterijas, kelia cholesterolio lygį kraujyje ir baugina. Mokslininkai, ilgus metus tyrinėję maistą bei jo poveikį žmogaus organizmui priėjo prie išvados, kad riebalai, skirtingai nei angliavandeniai, baltymai ar cukrus, yra kaloringesni, bet naudingesni. Šis seminaras padės suprasti visą mokslu ir eksperimentais pagrįstą tiesą apie riebalus, kokią svarbią funkciją jie atlieka organizme, sąsają tarp Jūsų kūno tipo ir riebalų deginimo, priežastis, kodėl nekrinta kilogramai, gerųjų ir blogųjų riebalų šaltinius ir produktų riebumą, jų naudą ir galimas žalas organizmui.

Grantas Pažėra

Grantas Pažėra įvairiomis dvasinėmis praktikomis domisi jau 7-erius metus. Dalyvavo 2 metus trukusiame vaikų karjeros projekte, kurio metu įvairiose Lietuvos mokyklose vedė paskaitas apie karjeros kelią vaikams, mokytojams bei mokyklų direktoriams. Jo mokytojai – Andrius Jarašiūnas (NLP, Koučingas), Aurimas Vietrinas (NLP, verslo strategija), Reda Bendorienė (Koučingas, Savęs pažinimas), Vasanta Das (Astrologas), Mindaugas Vidugiris (Savęs pažinimas), Jaggi Vasudev–Sanghuru (Mistinis jogas), Oleg Torsunov – (Psihologas, gydytojas, ajurvedos specialistas), Martynas Driukas (dvasinis mokytojas), Liutauras Viktorinas – (bioenergetikas, dvasinis mokytojas), Jonas (protėvių mokytojas), Jevdakijevna Lucezarnaja – (Ritmologija).

Grantas veda seminarą „Dvasinio kelio Pradžia, Vidurys, Pabaiga – kuriame etape esi tu?“

Seminaro metu pakalbėsime apie dvasinio kelio laiptelius. Pradžia – tai etapas, kai susidomi tau įdomiais mokymais. Vidurys – šiame etape esi visiškai įmerkęs kūną į savo dvasinio kelio studijavimą ir mokymąsi. Pabaiga – kai pagalvoji, kad jau viską pasiekei ir tau trūksta ugnelės judėti toliau. Tada ateina kiti mokytojai, mokymai ar metodai ir tu vėl eini šiais laipteliais. Tai visiškai normalu, nes kiekvieni mokymai turi tam tikrą gylį ir suvokimą. Negali iš karto užšokti ant 10 laiptelio nesitreniravęs. Žmonės kartais patenka į situacijas, kuriose jiems nereikėjo būti, ir viskuo nusivilia. Arba po vienerių metų praktikos nori Ferarri. O dvasiškai dar yra silpni. Šiame motyvaciniame seminare suprasi, kad tavo kelias yra tais laiptukais nuo 1-mo ir aukštyn.

Ieva Karevičienė

Ieva Karevičienė yra darnios erdvės kūrimo specialistė bei autentiško klasikinio Feng Šui ekspertė, baigusi meistro Yap Cheng Hai akademiją bei tęsianti studijas Centrinėje Feng Šui akademijoje pas meistrą Francis Leyau, Melakoje. Daugiau nei 10 metų taikė sukauptas žinias praktikoje bei kelia savo kvalifikaciją tarptautinėse konferencijose Lietuvoje bei užsienyje. Taip pat yra studijos „GYVA ERDVĖ“ įkūrėja ir vadovė bei „Gyvos erdvės akademijos“ lektorė.“

Lektorė veda paskaitas:

„Galimybės bei iššūkiai mus supančioje erdvėje XXI amžiaus sąlygomis?“

Ši paskaita yra skirta žmonėms, kurie nori praplėsti savo suvokimą apie mus supančią erdvę, jos potencialą, panaudojimo galimybes kuriant savo namus, biurus ar kraštovaizdį. Susitikimo metu aptarsime ir iššūkius, su kuriais susiduria XXI amžiuje gyvenantis, darnos ieškantis žmogus. Žvelgsime į erdvę tiek autentiško Feng Šui akimis, tiek per naujųjų technologijų prizmę.

 

„Žvilgsnis į žmogų erdvėje 3D, 4D, 5D… Paslėpti resursai mus supančioje erdvėje“

Ši paskaita yra skirta žmonėms, kurie nori praplėsti savo suvokimą apie mus supančią erdvę ir save kaip erdvę erdvėje. Patyrinėsime sąveiką tarp savęs ir erdvės. Prisiliesime prie mažai žinomų 4 ir 5 dimensijų erdvėje. Žvelgsime į erdvę tiek autentiško Feng Šui akimis, tiek per naujųjų technologijų prizmę.

Kiekvienas dalyvis turės galimybę praplėsti savo suvokimą apie mus supančią erdvę, joje slypinčius resursus, galimybes bei iššūkius, o tai yra be galo svarbu XXI amžiaus sąlygomis gyvenančiam žmogui, kuris siekia darnos tiek savyje, tiek santykiuose su išoriniu pasauliu.

Jovita Klevinskienė

Jovita Klevinskienė yra sertifikuota geštalto krypties psichoterapeutė, nuo 2016 m. veda grupes, konsultuoja klientus privačiai, taip pat Krizių įveikimo centre. Jovitos mokytojai yra geštalto terapeutai, kuriuos sutiko studijuodama. Dauguma jų – laisvi, kūrybingi, sąmoningi ir įdomūs žmonės.

Terapeutė ves paskaitą:

RAŠYMO TERAPIJA. SAPNAI. Sapnas siunčia mums egzistencinę žinutę, ar ją perskaitai? Ar nori perskaityti? Ateik, tyrinėsime, ką tau sako tavo sapnas kartu. Ateidamas(-a) atsinešk savo sapną, kurį neseniai (arba seniai :)) sapnavai. 

INDIVIDUALIOS GEŠTALTO TERAPIJOS KONSULTACIJOS. Geštalto terapija yra humanistinės psichoterapijos kryptis, kurios pagrindą sudaro holistinis požiūris į žmogų. Ji tinka norintiems spręsti kylančius emocinius sunkumus, taip pat bendram asmenybės augimui ir sąmoningumo didinimui. 

Juoda avis

„Juoda Avis“ yra dviejų lektorių – Sigitos Andriukevičiūtės ir Lauros Stumbraitytės – komanda. Abi lektorės pradėjo savo veiklą vaikų dienos centre, kur dirbo su vaikais iš socialinei rizikai priklausančių šeimų, vedė grupes tiek vaikams, tiek praktikantams/savanoriams. Įkūrusios savo įstaigą „Juoda Avis“ lektorės jau suorganizavo daugiau nei 200 mokymų visoje Lietuvoje emocinio intelekto lavinimo bei vaikų ugdymo temomis.

„Juodos Avies“ darbas yra paremtas Sokrato metodu – konsultavimo technika, kuri, kurdama dialogą tarp žmonių, padeda ugdyti emocinį intelektą bei kritinį mąstymą, taip pat yra puiki priemonė savęs pažinimui.

Lektorės sako: „Mes tikime, kad kiekvienas didis pokytis prasideda nuo mažo žingsnelio į priekį asmeniniame augime. „Tas, kuris nori išjudinti pasaulį, pirma turi išsijudinti pats“. (Sokratas)“

Sigita ir Laura skaito paskaitą „Emocinis intelektas. Raiška ir prasmė“.

Emocinio intelekto lavinimas – neatsiejamas kokybiško gyvenimo pagrindas. Tik emociškai išsilavinęs žmogus gali save suprasti, pasitikėti savimi, išsikelti sau objektyvius tikslus. Taip pat aukštas emocinis intelektas yra svarbus kuriant pozityvius tarpusavio santykius bei siekiant prisiimti atsakomybę už savo gyvenimo realybę. Paskaitos metu bus teoriškai ir praktiškai pristatoma emocinio intelekto sąvoka bei jo kompetencijos. Praktinių užduočių metu bus parodoma emocinio intelekto raiška ir reikšmė kasdieniame gyvenime. Paskaitos tikslas – praktinio mokymosi metu supažindinti su emocinio intelekto sąvoka, jo kompetencijų pasireiškimu bei galimu lavinimu kasdieniame gyvenime.

Jūratė Glodienytė

Jūratė Glodienytė nuo 2014 metų veda Radikalaus Atvirumo praktikos užsiėmimus Berlyne. Nuo tada taip pat vedė dirbtuves Olandijoje, Lietuvoje, Ispanijoje, Graikijoje, Peru ir Gvatemaloje. Jūratės mokytojai: Taber Shadburne M.A. ir Brad Blanton PhD.

Jūratė veda:

Trijų dalių „Radikalaus Atvirumo Dirbtuvės“
1 dalis: Apsimetimas
2 dalis: Realybė ar Įsivaizdavimas
3 dalis. Galios Žaidimai Santykiuose

Pripažinkime faktą, jog dažnai meluojame sau ir kitiems. Mes apsimetame, manipuliuojame ir susilaikome nuo tiesos sakymo, kaip iš tikrųjų jaučiamės ir ką iš tikrųjų galvojame. Tai sukuria stresą, chroniškas ligas ir daugiau to paties, ko bandome išvengti sakydami netiesą!

Ar norėtumėte išsilaisvinti iš melo pančių ir išmokti sakyti visišką tiesą kurdami artimesnius santykius? Jūs paliksite seminarą su naujais santykių įgūdžiais, kuriuos galėsite taikyti savarankiškai su artimaisiais – išsilaisvinti nuo kontrolės ir melo pančių, patirti tikrovę ir stebėti savo asmeninę evoliuciją.

Dirbtuvėse susipažinsite su praktikomis, padėsiančiomis jums: 
– būti visiškai atviriems, sakyti tiesą ir palaikyti kitus sakant tiesą; 
– atpažinti, išjausti ir pakeisti baimę, gėdą ir kaltę į dėkingumą, atjautą ir ryžtą;
– sąmoningai transformuoti kaltinimus ir kūrybiškai spręsti konfliktus; 
– patirti viso kūno atleidimą;
– sušvelninti stresą, kurį sukelia nuolatinis nerimas ir mąstymas;
– drąsiai prašyti to, ko norite ir priimti besąlygiškai;
– užbaigti tai, kas nebaigta iš praeities, gyventi čia ir dabar ir sukurti sau norimą ateitį.

Dirbtuvės „Autentiškų Santykių Žaidimai“.

Norite praplėsti draugų ir pažįstamų ratą, bet nenorite leistis į nuobodžius „apie tą patį“ pokalbius? Šis patyriminis seminaras skirtas norintiems pažinti save ir pasidalinti atradimais su grupe, tokiu būdu susirandant bendraminčių ar bendrajausmių gyvenimo kolegų. Čia galėsite būti savimi ir eksperimentuoti su atvirumo ribomis.

Mokysimės bendrauti tiesiogiai, be supainiotų žinučių, įvardinti tai, ką patiriame čia ir dabar. Sakysime tiesą kaip meditaciją, kuria paleisime vidinę įtampą, leisdami sau pilnai išgyventi ir priimti save tokius, kokie esame tą akimirką.

Autentiškų Žaidimų vakare ištyrinėsite atvirą, nuoširdų ir išlaisvinantį buvimą drauge. Atrasite savo autentiškumo ribas ir praplėsite savo suvokimą apie santykių potencialą ir galimybes.

Jurgita Veliulytė

Jurgita Veliulytė jau 15 metų dirba kineziterapeute. Domisi medicinine (anatomine) ir sportine kineziterapija. Seku daug mokytojų, ypač imponuoja „Functional Patterns“ kūrėjas Naudi Aguilar.

 

Kineziterapeutė veda paskaitą:

 „Ar gražus kūnas tapatu sveikam kūnui?“

Skirtingi laikysenos tipai. Įgimtos savybės – užprogramuotos pažeidos vietos. Kūnas kaip visuma: griaučiai, raumenys, fascija. Kokios reikšmės diafragma turi stuburo skausmams? Kaip mikro traumos sukelia didelių problemų? Ar gražus kūnas tapatu sveikam kūnui? Raumeninis balansas.

 

Kokios naudos gaus atėjusieji į paskaitą?

Pažins savo kūną, laikyseną, formą. Supras ir išmoks valdyti kvėpavimą. Išmoks ir išbandys paprastus pratimus, kurie padės užkirsti kelią ydingos laikysenos sukeltiems skausmams.

Justas Grigaliūnas

Justas Grigaliūnas yra Klasikinės Isha Hatha Jogos mokytojas, sveikatingumo konsultantas.

Mokėsi pasaulyje pripažintame, viename iš aukščiausios kokybės jogos centrų Isha Foundation. Praktikuoja nuo 2013 m. „Vienu metu, – sako Justas, – daktarų net buvau pasiųstas myriop, bet sutikau mokytoją Sadhguru ir išbandžiau jo praktikas, kurios vėl pastatė mane ant kojų. Tada nusprendžiau pats šį mokymą skleisti kitiems. Taigi baigiau labai intensyvius mokytojų kursus ir dabar dalinuosi savo žiniomis su kitais įvairiuose festivaliuose, mokyklose, stovyklose bei verslo susitikimuose.“ Sri Nagi Sharma – Klasikinės Isha Hatha Jogos mokytoja ir Ajurvedos Medicinos ir Chirurgijos gydytoja, turinti 10-ties metų praktiką.

Justas veda paskaitą „Laimingas ir sveikas gyvenimas su Ajurveda ir Joga“.
Čia aptarsime, kodėl tampame nelaimingi bei susergame ir kaip natūraliais būdais galime to išvengti. Taip pat išbandysime kelis paprastus jogos pratimus. Detaliau pažvelgsime, kodėl vartojant vaistus ne visada gauname rezultatus, kurių tikimės, ir ar yra šalutinio poveikio neturinčių būdų pasveikti. Bus papasakota įžanga apie Ajurvedą, kūno tipus, kas vyksta, kai jie išsibalansuoja ir kaip juos subalansuoti, kad sveikata mūsų nepaliktų. Taip pat bus pasakojama apie jogą – kas nėra joga ir kas ji yra. Kaip tai daro įtaką mūsų sveikatai. Kaip padaryti mūsų mintis tokias stiprias, kad galėtume lengviau priimti iššūkius, ir kaip tapti savo gyvenimo kalviu.

Mylinti erdvė. Lina Grybėnienė ir Saulė

Lina ir Saulė – Mylinčios erdvės/Loving space įkūrėjos – mama ir dukra savęs pažinimo kelyje nuo 2005m. Ryškesnius pėdsakus šiame kelyje paliko Vipassanos praktika, mistiko Osho filosofija bei prisilietimas prie Maorių senovinio paveldo. Visgi didžiuosius gyvenimo paradoksus joms atvėrė pažintis su Innerdance. Šios praktikos metu 2017m. sausį Linos ir 2018m. vasarį Saulės kūnųsistema patyrė taip vadinamą pabudimą arba tiesiog siekiančiojo proto struktūrų griuvimą – suvokimą, atvėrusį visiškai kitokį mūsų būties matymą. Iš šios erdvės atėjo dalinimasis tuo, ką jos šiandien kviečia patirti jų vedamuose užsiėmimuose.

Innerdance– tai patyriminė sesija, kurios metu garso, prisilietimo bei žodinio vedimo pagalba būsite palydėti į praplėsto sąmoningumo erdvę. Šioje kiekvienam intuityviai pažįstamoje erdvėje galėsite saugiai tyrinėti tiek savojo suvokimo klodus, tiek kolektyvinės sąmonės erdves, formuojančias mūsų realybę. Sesijos metu aktyvuojama Žmogaus gilioji savivoka – savigydos energija, leidžianti pamatyti, kas slypi po įprastomis minties struktūromis, slepiančiomis paprastąją būtį. Tai – transformuojantis savirealizacijos procesas, kiekvieną natūraliai vedantis į pasidavimą esamam. Iš šios erdvės kyla noras gyventi autentišką Gyvenimą, leidžiant sau veikti spontaniškai, be ankstesnių baimių, pasitikint savąja širdimi ir savalaikiškai tobulu gyvenimo vyksmu. Tai – nuotykis į nepažintą gilumą to, kas mes esame.

Innerdance globalaus judėjimo pradininkas – demistikas ir mokslininkas Pi Villaraza (http://www.innerdanceprocess.org).

Martynas Driukas

Martynas Driukas yra visiškai save reformavusi asmenybė, įkvėpusi tūkstančius žmonių suabejoti tokiais žodžiais kaip „negaliu“, „neįmanoma“, „taip nebūna“, „tai ne man…“. Taip pat jis yra tėvas, šešių holistinės saviugdos knygų autorius, lektorius bei motyvatorius, keliautojas po pasaulio Galios vietas kaip Alcheminių Kelionių projekto vadovas ir vienas iš įkūrėjų. Be to Martynas yra alternatyvios medicinos tyrinėtojas – specialistas, jogos mokytojas, NLP ir verslo trenerio statusus apsigynęs atradėjas. Lektorius nuolat tobulėja ir  kelia savo kompetenciją srityse, susijusiose su saviugda, psichologija ir parapsichologija.

Martynas Driukas jau aštuntus metus aktyviai atlieka įvairias praktikas ugdydamas save. Martyno mokytojai: Svami Šankarananda Giri (Kryja Joga), Vitoldas Masalskis (psichologas, NLP mokytojas), Arūnas Maliauskas, gyd. Ilja Seldinas (akupresūra), Dan Brule (Sąmoningas Kvėpavimas), Edmundas Petruoka (ReiKi), Dhananjaya Pandit Das (ReiKi), Audronė Ilgevičienė (Litoterapija), Vishnu Panigrahi (Hatha Joga), Michali Dernakovksi (psichologas, psichoterapeutas, NLP magistras), Igor Bližnvesky (aukščiausio lygio psichoterapeutas, psichologas, NLP treneris, hipnoterapeutas), Olga Šatalov (psichologė, NLP trenerė), Prof. Gary Mcdaniel (Koučingas), Vitalius Prascienius (Teta healing), Sigita Šadauskienė (Rebefingas).

Martynas veda šias paskaitas:

Satsangas – Klausimai = Atsakymai. „Atsineškite“ bet kokį klausimą, susijusį su saviugda ir kaip gyventi laimingą gyvenimą šiame išbandymų pilname pasaulyje, ir gaukite atsakymą.

(Ne)Toblula pora – Laisvė, Meilė, Vienovė.

Seminare kalbėsime:

 • Ką reiškia sąvoka meilė?

 • Tikra ir iliuzinė meilė

 • Ezoteriniai vienijimosi tarp vyro ir moters pagrindai

 • Ar egzistuoja sielos antra pusė?

 • Tantros mitai

 • Teigiama ir neigiama telegonija bei kaip ją kontroliuoti

 • Ką reikia suvokti, kad santykiai augintų o ne naikintų individualumą

 • Santykio su tėvais svarba.

 

Empatijos galia – sėkmės raktas. Viskas yra bendravimas. Kokie mūsų santykiai su aplinkiniais – tiek sėkmės gyvenime. Aptarsime, kaip sąmoningai įgyti įgūdžių atkurti, sukurti ir palaikyti empatijos būsenas su aplinkiniais.

Malda, Savistaba, Praktika. Seminaro metu nagrinėsime slaptus pasąmoninius procesus, vykstančius dvasinių praktikų metu (meditacijos, maldos, mantros, koncentracijos praktikos, kvėpavimai ir t. t.), kaip tai veikia ir kokios praktikavimo pasekmės, kokie džiaugsmai ir pavojai laukia atlikus vieno ar kito tipo praktiką. Aptarsime, kaip savęs pažinimas veikia visas gyvenimo sferas.

Visos ribos – tik Tavo prote.

Seminare:

 • Žmogus ir jo vieta Visatoje

 • Identitetas

 • Ego pažinimas ir vystymas

 • Gyvenimo prasmė

 • Sėkmės kaina.

Lektorius žada, kad žmogus, apsilankęs jo paskaitose gaus daug praktinės naudos asmeninės saviugdos sferoje.

Maya Grey

Maya Grey apie save sako:

 • Nuo 2008 m. vedu „tiesioginių išgyvenimų“ (angl. „experiential“) ir „Mindfulness“ meditacijas Lietuvoje,  Rusijoje, Ukrainoje ir Ispanijoje.
  • Nuo 2009 m. esu Reiki (universalios gyvybės energijos) praktikos meistrė, ilgą laiką gyvenau bei Reiki praktikos patirtį kaupiau Indijoje, Nepale ir Tailande.
  • Nuo 2012 m. esu sertifikuota Monroe Instituto trenerė, Lietuvoje, JAV, Rusijoje ir Europoje vedu sertifikuotas programas bei individualios terapijos sesijas, naudodama patentuotą Hemi-Sync® technologiją.
  • Nuo 2013 m. vedu užsiėmimus ir meditacijas moteriškumo tema Lietuvoje ir Ispanijoje.
  • 2016 m. įgijau koučingo magistro laipsnį Mykolo Riomerio universitete.

Maya veda šias paskaitas:

-  Paskaita „Meditacija: per pasąmonę į sveikatą“ ir 60 min. meditacinis procesas „OSHO:Prisimenant pamirštą kalbą, skirtą pokalbiui su kūno išmintimi“.


- Paskaita „Viską darau, kaip rašo internete, bet vis tiek sergu. Ką darau blogai?“ ir meditacinis procesas „OSHO: Prisimenant pamirštą kalbą, skirtą pokalbiui su kūno išmintimi“.

 

Meditacinis procesas „OSHO: Prisimenant pamirštą kalbą, skirtą pokalbiui su kūno išmintimi“ 
Šį metodą 80-aisias metais inicijavo dvasinis mokytojas OSHO.
Jis apjungė dešimtis psichoterapijos, meditacijos ir hipnozės meistrų, kad bendradarbiaudami jie sukurtų išbaigtą, savarankišką ir efektyvų procesą kūno išminties galioms pažadinti ir įdarbinti.
Šis procesas yra pagrįstas suvokimu, jog kūnas ir protas nėra atskiri reiškiniai.
Tai vientisa esybė, kūno išmintis, ir mes galime prisiminti ir iš naujo susidraugauti su šiomis dalimis.
Kad ir kas bevyktų prote, tai atsispindi kūne.
Protas, užvaldytas konfliktų, per mintis ir emocijas siunčia stresą bei nerimą kūnui. Tokiu būdu ima formuotis energijos blokai ir įtampos, galų gale pasireiškiantys per fizines problemas.
Meditacijoje šio proceso metu apjungsime atsipalaidavimą ir budrumą, taip išlaisvindami kūno išminties kūrybines ir gydančias galias.
Bet koks reiškinys kūne, kuris nėra jo natūralaus būvio dalis, gali būti grąžintas į vientisumą ir balansą.

Paskaitų ir meditacinio proceso nauda žmogui:

Sąmoningas ir jautrus bendravimas su kūno išmintimi;
Galimybė pakeisti nesąmoningo elgesio šablonus konstruktyviomis išraiškos formomis;
Lengva ir maloni forma darbui su psichosomatiniais sutrikimais;
Įrankiai fizinės, emocinės bei mentalinės savijautos gerinimui.

Natalija Balinskaja

Natalija Balinskaja nuo 2013 m. studijuoja ir nagrinėja moters ir santykių psichologiją, o nuo 2014 m. veda paskaitas moterims. Natalijos pagrindiniai autoritetai psichologijos srityje – Viačeslav Ruzov, Rami Blekt, Ruslan Naruševič, Oleg Torsunov, Marina Targakova. Jų dėstoma Vedų išmintis yra lektorės tolimesnių psichologijos žinių, studijų ir kursų pagrindas. Visos Natalijos paskaitos skirtos moterims, nes ji šventai tiki, kad būtent nuo jų laimės priklauso visos žmonijos laimė.

Natalija veda paskaitas šiomis temomis:

„Moteriškas bendravimas“
Santykiai – tai mūsų, moterų, veiklos sfera. Kuriame, vystome santykius su vyrais, vaikais, tėvais, su kaimynais ir bendradarbiais, su draugais… O labiausiai – su draugėmis. Moterų rate mes apsikeičiame galingomis ir stebuklingomis moteriškomis energijomis, gydome savo sielas, išsiverkiame ir guodžiamės, linksminamės ir džiaugiamės kartu. Mes darome įtaką viena kitos gyvenimams. Svarbu tik, kokia tai įtaka. Ar padedame draugėms vystytis? Ar sugebame įkvėpti? Ar tikrai esame geros draugės, ar draugaujame tik iš pareigos? Paskaitos metu bus atskleistos visos paslaptys apie mūsų moterišką bendravimą.

„Pamilk Save“
Sakoma: „Mylėk savo artimą kaip save patį”. Tačiau dauguma mūsų tai supranta kaip nuolatinį tobulinimą, taisymą ir pastangas atitikti svetimus nesibaigiančius reikalavimus. Reikalaujame to ir iš savęs, ir iš kitų. Ar tame yra nors kiek meilės, priėmimo, pagarbos? Vargu… Svarbu suvokti, kad meilės nereikia prašyti ar reikalauti iš kitų. Kad galima priimti, gerbti ir mylėti, mėgautis savo gyvenimu pačiai, savarankiškai! Nebūti meilės prašytoja, o tapti meilės skleidėja!

„Gamtos stichijų harmonija tavyje“
Keturios gamtos stichijos – Oras, Vanduo, Ugnis ir Žemė – kaip keturios mylinčios viena kitą sesės ir draugės, kurios visos yra svarbios ir įdomios, visos turi teisę išreikšti save ir viena be kitos neegzistuotų, kaip Žiema, Pavasaris, Vasara, Ruduo, kaip Rytas, Diena, Vakaras ir Naktis. Įsivaizduokite, kad jos maloniai bendrauja, rūpinasi ir gerbia viena kitą, neturi pykčio ir nuoskaudų, sąveikauja harmoningai, visada žino, kurioje situacijoje kuriai reikia pasirodyti scenoje ir kad kitos ją visada palaikys ir pasveikins. Įsivaizduokite, kiek stebuklų jos gali sukurti kartu, kiek visko prigalvoti ir įgyvendinti, jeigu kiekviena bus laisva, suprasta, priimta ir įvertinta! Pažinti savo stipriąją stichiją ir leisti pasireikšti silpnesniosioms – tai gyventi visavertį gyvenimą, tapti įvairialype ir pražysti visomis gyvenimo spalvomis.

„Energijos svarba moters gyvenime“
Visi žmonės Žemėje trokšta dėmesio, meilės ir energijos. Energija – labai brangi substancija, nematoma, tačiau puikiai juntama, ypatingai, jeigu jos trūksta. Ypatingai moterims. Juk moters prigimtinė pareiga – skleisti meilę. O jaučiant energijos trūkumą skleidžiama ne meilė, o pretenzijos ir nusiskundimai. Gal čia būtų nieko rimta, jeigu ne moters galinga psichinė energija, kurianti jos pačios ir aplinkinių gyvenimus. Jeigu tampate nepatenkinta savimi, aplinkiniais, nejaučiate gyvenime malonumo, esate pavojinga, nes jūsų psichinė energija virsta cunamiu, kuris griauna artimų žmonių gyvenimus, likimus… Paskaitoje – apie energijos kokybę, svarbą ir harmoningą apykaitą.

„Energija – iš minuso į pliusą“
Lektorė sako: „Galite užduoti man bet kokį klausimą apie savo gyvenimo ir santykių problemas ir aš drąsiai jums atsakysiu – esate „juodoji skylė”, kuriai trūksta energijos, dėmesio ir meilės, kurių reikalaujate iš kitų. Tai vadinama deficito būsena, kai matote tik trūkumus, pastebite tik klaidas, gyvenate vedina baimių ir nuoskaudų.“ Norite sužinoti, kaip užlopyti „skyles”, pro kurias jūsų stebuklinga energija dingsta be žinios; kaip nutraukti jos nutekėjimą; kaip nustoti pačiai siurbti energiją iš kitų žmonių? Natalija papasakos apie tai, kaip išmokti savarankiškai ir nuolatos jos prisipildyti, kad taptumėte laiminga, sveika, patenkinta gyvenimu.

Nijolė Gylė

Nijolė Gylė Vilniaus universitete studijavo psichologiją, Baltijos koučingo centre – koučingą  ir yra koučingo specialistė, Prancūzijos hipnozės asociacijoje mokėsi M. Eriksono hipnodinaminės terapijos praktikos. Jau penkerius metus Nijolė veda palaikymo grupę „Moterys, kurios myli per stipriai“, kalbasi su klientais individualiai.

„Kažkada labai norėjau išmokti įspūdingai viešai kalbėti, nes maniau, kad turiu daug ką pasakyti. Dabar gi džiaugiuosi išmokusi klausyti ir girdėti ir kuo toliau, tuo labiau suprantu, kiek daug dar nežinau ir kiek dar turiu išmokti. Kažkada maniau, kad tvirtybė yra stiprume, dabar gi matau, kokia jėga yra lankstume, susitaikyme ir nuolankume. Kažkada maniau, kad mano misija „taisyti“ pasaulį, dabar suprantu, kaip svarbu žmogui, kad jis būtų išklausytas, išgirstas, suprastas ir priimtas toks, koks yra“, – sako Nijolė.

 

Nijolė veda paskaitas:

 • Moterys, kurios myli per stipriai. Kas tai ir apie ką?

 • Įsimylėjimas. Romantinė meilė. Tikra meilė. Priklausomybė. Kas yra kas?

 • Ar teisingai suprantame atleidimą? Klaidinga atleidimo samprata.

 

„Moterys, kurios myli per stipriai“.

Kas tai ir apie ką? Mylėjimo per stipriai fenomeną, remdamasi daugiamete patirtimi bei savo pacientų istorijomis, išsamiai aprašė psichoterapeutė Robin Norwood pasauliniu bestseleriu tapusioje knygoje „Moterys, kurios myli per stipriai. Kai trokštate ir viliatės, kad jis pasikeis“.

Ji rašo: „Jei mylėdamos kenčiame – mylime per stipriai. Jei su artimiausiais draugais daugiausia kalbame apie jį, jo rūpesčius, mintis, jausmus, o beveik visus sakinius pradedame žodeliu „Jis…“ – mylime per stipriai. Jei pateisiname jo blogą nuotaiką, pyktį, abejingumą ar pažeminimus, esą tai tik nelaimingos vaikystės karčios pasekmės, ir bandome tapti jo „gydytoja“ – mylime per stipriai. Jei skaitydamos pamokomą knygą pabraukiame vietas, kurios, manome, padėtų jam, – mylime per stipriai. Jei nepatinka daugelis jo esminių savybių, vertybių ir veiksmų, bet taikstomės su tuo tikėdamos, kad jis pats panūs mums įtikti, jei tik būsime patrauklios ir mylėsime, – mylime per stipriai. Jei tarpusavio santykiai kelia pavojų emocinei gerovei, o gal net sveikatai ir saugumui, tikrų tikriausiai mylime per stipriai“.

Užsiėmime:
– Mylėjimo per stipriai fenomenas. Kas tai? Kaip ir iš kur jis atsiranda?
– Kas yra disfunkcinė šeima ir kas šiai šeimai būdinga?
– Disfunkcinėje šeimoje užaugę vaikai, jau būdami suaugę turi panašias savybes. Kokios jos?
– Kas dažniausiai būdinga moterims, mylinčioms per stipriai?
– Ar galima įveikti mylėjimą per stipriai ir tapti „normalia“?
– Ar įmanoma „atsikabinti“ nuo vaikystėje patirtų emocinių traumų padarytos žalos?
– Kas būtina ir kas yra svarbiausia, norint įveikti mylėjimo per stipriai fenomeną?
– 10 svarbių žingsnių pasveikimo link.
– Per stipriai mylinčių moterų palaikymo grupė. Ką mes ten darome?
– Testas pasitikrinimui, ar turite polinkį mylėti per stipriai.

Įsimylėjimas. Romantinė meilė. Tikra meilė. Priklausomybė. Kas yra kas?

Mūsų visuomenėje yra gaji nuostata, kad kentėti mylint – normalu. Daugelį metų Nijolė sakosi dirbanti su moterimis, kurios myli per stipriai. „Mylėti per stipriai“ – tai emocinė, o kartais ir fizinė ar net finansinė priklausomybė. Dažnai per stipriai mylinčios moterys yra įsitikinusios, kad kuo labiau santykiuose jos kenčia, kuo daugiau patiria skausmo, pasiaukoja, nusižemina ar nusileidžia, tuo labiau jos myli. Ar tikrai taip ir yra? Mūsų galvose dažnai būna visiška sumaištis ir nesupratimas kas yra įsimylėjimas, romantinė, meilė ir priklausomybė. Įsivaizduokit, kaip turi apsiversti mūsų tikrovės suvokimas, jei priklausomybę ar dar tik beatsirandantį įsimylėjimą mes pavadinam tikra meile arba šventai tikim, kad romantinė meilė turi tęstis amžinai. Patirtis rodo, kad labai svarbu suvokti, kas yra kas. Tada atsiranda aiškumas, sąmoningumas ir tikrovę pamatome visai kitokia. Apie tai ši paskaita.

Užsiėmime:
-Ar gali būti meilės per daug?
-Įsimylėjimas, romantiška meilė, tikra meilė – kas yra kas, skirtumai ir panašumai.
-Kas yra priklausomybė?
-Kas yra “mylėjimas per stipriai”?
-Ar aukotis visada yra gerai?
-Kas yra įsimylėjimas ir ar meilė yra jausmas?
-Kas būdinga tikrai nuoširdžiai meilei?

Ar teisingai suprantame atleidimą? Klaidinga atleidimo samprata.

Gyvename visuomenėje, kurioje niekas iš tiesų nėra apsaugotas nuo apgavysčių, nusivylimų, rūpesčių, meilės kančių, išdavysčių. Neatsargiai ištartas žodis, šiurkštus poelgis ar paprasčiausias nedėmesingumas – tai vos ne kasdienės nuoskaudos, kurias patiriame. Kas yra tikras Atleidimas? Kaip mes jį suprantame? To, kaip ir kitų svarbių dalykų, mūsų niekas nemokė, nei vaikystėje, nei jaunystėje, nei, kai suaugome. Taip ir gyvenam gyvenimą, tempdami su savimi net vaikystėje patirtas nuoskaudas, kurios kaupiasi ir kaupiasi… Ar nubaudžiame, ar pamokome ir ar bent sustabdome skriaudiką ilgus metus ant jo pykdami ir neatleisdami jam? O gal nuskriaudžiame tik patys save? Kaip tai įvyksta ir kaip to išvengti? Lektorė  kviečia atsakymo paieškoti kartu.

Užsiėmime:
– Kaip mes kiekvienas suprantame atleidimą šiandien?
– Ar mokame atleisti, net jei to norime?
– Klaidinga atleidimo samprata.
– Pasaka apie atleidimą.
– Tikras atleidimas – tai…

Žmonės, atėję į  Nijolės užsiėmimus, sužinos, ar gali būti meilės per daug, daugiau sužinos apie įsimylėjimą, romantišką meilę, tikrą meilę – kas yra kas, kuo tai skiriasi ir ką turi bendra, galės palyginti tai su savo žiniomis ir supratimu, sužinos, kas yra priklausomybė, apie „mylėjimo per stipriai“ reiškinį, kas būdinga žmogui „mylinčiam per stipriai“, iš kur ir kodėl atsiranda „mylėjimas per stipriai“, kaip tai įveikti, kuo meilė skiriasi nuo priklausomybės ir kas yra tikras atleidimas.

Olga Abramova

Olga Abramova yra sveikatinančios mitybos specialistė, dietologė bei parazitologė, šiose srityse turinti 15 metų praktiką. Olga atlieka biorezonansinę organizmo diagnostiką, konsultuoja tūkstančius žmonių mitybos klausimais, susijusiais su svorio korekcija, alergijomis, antiparazitinių apdirbimų klausimais, kitais negalavimais bei bendru savijautos gerinimu Ukrainoje, Rusijoje ir Europoje. Ji taip pat skaito paskaitas bei veda seminarus apie sveiką gyvenimo būdą ir mitybą. Specialistė mokosi iš Amerikos ekspertų sveikatos maisto srityje. Dr. David Huber, Fereydoon Batmanghelidj bei Dr. Matthias Ratt.

Olga sako: „Mano darbas – tai mažytis stebuklas, nes tik pakeitus savo lėkštės turinį žmonės keičiasi išoriškai, gerėja jų savijauta, charakteris, šeimyninė padėtis ir net pasaulėžiūra“.

Olga veda šias paskaitas:

 • „Instrukcija apie fizinio kūno naudojimą“.

 • „Merginos-moters-motinos-močiutės sveikata“.

Apsilankiusieji paskaitoje „Instrukcija apie fizinio kūno naudojimą“, sužinos:

1) kaip sudėtas mūsų kūnas;

2) iš ko jis susideda;

3) ką būtina valgyti kasdien, kad gerai jaustumėtės.

Apsilankiusios paskaitoje „Merginos-moters-motinos-močiutės sveikata“ moterys sužinos:

1) kaip sudėta moterų reprodukcinė sistema;

2) kaip ji veikia;

3) kokie kūno simptomai rodo moterų reprodukcinės sistemos sutrikimą;

4) kaip mitybos ir pratimų pagalba ilgai išlaikyti savo moterišką sveikatą geros būklės.

Petra Haluškova (EatJuicy)

Holistinės sveikatos trenerė, daugiau nei keturioliką metų einanti „raw“ sveikatos keliu, praktikuojanti Reiki ir Theta gydymą, sertifikuota žalios (raw) virtuvės šefė ir detoksikacijos ekspertė, Yin jogos meditacijos bei metafizikos mokytoja. Petros mokytojai – specialistai iš Hipokrato Sveikatos Instituto (JAV) (Hippocrates Health Institute) , „Landmark“ edukacinio centro (Landmark Educational Center), Integruoto gydymo centro (Center for Integrated Healing), Gyvybės akademijos holistinio sveikatos centro (Alive Academy Wholistic Health Center).

 

Petra veda šiuos užsiėmimus:

 

- DETOX ME JUICY. Šio užsiėmimo metu išmoksite efektyvaus, saugaus bei ekonomiško organizmo valymo, paprastų būdų gydyti susirgimus, turėti gražią odą, atsikratyti viršsvorio bei stiprinti imunitetą. Taip pat bus mokoma, kaip valyti savo energetinį kūną, sąmonę bei širdį, tuo pačiu metu gydant fizinio kūno sistemą. Išmoksite paprastų kasdienių receptų, įrankių ir technikų, kuriomis pasieksite optimalią sveikatą bei stabdysite senėjimą. Organizmo valymas neprivalo būti baugus ar sudėtingas – jį gali atlikti kiekvienas!

 

BE YOUR OWN GURU. Šio užsiėmimo metu mokoma sąmoningumo, meditacijos ir įgalinimo technikų, padedančių tapti savo gyvenimo šeimininku bei kreipti jį sąmoningai ir su absoliučia galia. Suvoksite kokia Jūsų žmogiškosios egzistencijos prasmė bei kaip geriausiai panaudoti savo sąmonę, norint kurti neįtikėtiną gyvenimą. Išmokdami naudotis įrankiais, duotais Jūsų klestėjimui šioje planetoje, atrasite daugiau ramybės, supratimo bei meilės sau.

BECOME A GREEN SMOOTHIE GANGSTER. Tai praktinė demonstracija, parodanti paprastus receptus, įrankius ir technikas kurti sveikus ir lengvus „sultingo“ gyvenimo įpročius. Išmoksite naujų virtuvės, vonios bei miegamojo įpročių, kuriuos atliksite visą likusį gyvenimą. Sveika mityba, sveikas mąstymas ir sveikas bei laimingas gyvenimo būdas nebus sudėtingas, jei turėsite tam reikalingas pagalbines žinias. Užsiėmimo metu išmoksite užkirsti kelią ligoms, numesti viršsvorį, turėti skaisčią bei švytinčią odą, atsikratyti vidurių užkietėjimo, išgydyti virškinimo sutrikimus bei mylėti save, nes Jūs esate to verti!

 

- HEAL YOUR GUT & BOWEL. Šio užsiėmimo metu išmoksite paprastų būdų gydyti pačius svarbiausius savo kūno organus. Virškinamasis traktas ir žarnynas atsakingas už visą Jūsų kūno sistemos sveikatą, tad jei virškinimo organai sutrikę, kenčia ir visas Jūsų kūnas. Jei jaučiate pilvo pūtimą, sunkiai virškinate maistą, turite problematišką odą ir susiduriate su sunkumais užtikrinant reguliarumą bei sklandžią savo kūno sistemos veiklą, pats laikas visiems laikams išspręsti šią problemą. Laikas jaustis patogiai, seksualiai ir laisvai savo paties kūne bei perimti sveikatą į savo rankas.

 

-  OM CHANTING CIRCLE. Praktinis užsiėmimas, kurio metu 45 minutes kartojama Om mantra, juntamos kūno vibracijos. Tai puikus būdas išsivalyti, medituoti bei rasti ryšį su aukštesniu galios šaltiniu. Ši praktika taip pat atveria gerklę ir gerklės čakrą, o tai padeda naudotis balsu kuriant savo gyvenimą – išsakant savo tiesą bei jaučiant savo galią.

 

Petros užsiėmimai padės įgyti praktinių įgūdžių sultingam ir ryškiam superherojaus gyvenimo būdui, pajusti daugiau meilės sau, rasti ryšį su visata bei pačiu savimi – pradėti mylėti gyvenimą bei atrasti jame daugiau prasmės. Festivalio dalyviai šių užsiėmimų metu giliau pajus save ir išmoks panaudoti savo sąmonę bei kūną tam, kad susikurtų neįtikėtiną gyvenimą.

Povilas Petrauskas

Povilas Petrauskas yra ICF koučingo specialistas. Tuo domisi nuo 2002-ųjų metų. Nuo 2009-ųjų pradėjo eiti profesionaliu šios profesijos keliu. Povilas yra ICF narys, įgijo ACC akreditaciją, nuolat gilina žinias ir kompetencijas šioje srityje, taip pat domisi ir su koučingu susijusiomis disciplinomis.

Povilas veda šiuos užsiėmimus:

 • Vienas kito supratimas ir pažinimas.

 • Svarbiausio KODĖL paieškos.

 • Kaip įdarbinti savo hobį.

 

„Vienas kito supratimas ir pažinimas“.

Tai užsiėmimas, kurio metu nėra jokių teorijų ar pamokymų „kaip reikia pažinti kitą“. Šis užsiėmimas yra paremtas fototerapija ir istorijomis, kurios atsitinka gyvenime kiekvienam. Čia mes žaidžiam ir kuriam turinį taip, kad nejučia kitame pažįstame save ir norime savęs parodyti daugiau. Susitikime naudosime pasaulyje pripažintas Points of You priemones, kurias savo praktikoje taiko koučingo specialistai, psichologai, mokytojai, personalo profesionalai ir kt. Mes čia taip pat būsime profesionalai ir mėgausimės vienas kito nauju/kitokiu pažinimu.

 

„Svarbiausio KODĖL paieškos“.

Po šio užsiėmimo daug aiškiau žinosite, koks yra Jūsų tikrasis KODĖL bei bus paprasta suvokti, kodėl stringate veiklose, kurios dabar neteikia malonumo. Susipažinsime su žingsniais, kurie padės rasti prasmę, įkvėpimo šaltinį ir motyvaciją kasdienėse veiklose. Šiek tiek pasikapstysime po savo praeitį ir brėšime vis aiškesnį norimos ateities kelią. Po šio susitikimo viskas tiesiog bus paprasčiau.

 

„Kaip įdarbinti savo hobį“

tai praktinis užsiėmimas su labai aiškiais ir konkrečiais žingsniais, ką tiksliai verta daryti, kad bet kuris hobis virstų ne tik užsiėmimu „po darbų“, bet ir veikla, kuri galėtų pakeisti darbą taip, kad ji toliau neštų pasitenkinimą kuriant, vertę tiems, kas ta kūryba naudosis ir stabilumu, kurio dažnai ieškoma. Užsiėmime bus pristatyta 10 žingsnių, kurie išbandyti praktikoje ir pasitvirtina kiekvieną kartą, kai tik jų imamasi. Dalyviai šiuose užsiėmimuose praturtės savęs pačių geresniu suvokimu ir taps drąsesni daryti tai, kam ilgai nesiryžo.

Rasa Bartninkaitė

Rasa Bartninkaitė yra Tarptautinio psichoorientologijos instituto (JAV) Chosė Silvos metodo instruktorė, aktorė, režisierė, žurnalistė.

„Visada turėjau vidinį poreikį padėti žmonėms, atsiplėšti nuo pilkos kasdienybės, surasti gyvenimo prasmę ir pastebėti jo grožį. Todėl pasirinkau aktorės profesiją. Jeigu teatras pakylėja, tai seminarų metu galiu pateikti unikalų metodą, kuris ne tik įkvepia, bet ir padeda žmogui gyventi. Per dvylika darbo metų girdžiu begales žmonių istorijų, kaip jie Silva metodo pagalba pakeitė savo gyvenimus iš esmės! Aš – taip pat. Tai džiugina ir įkvepia tolimesniam darbui!“, – sako Rasa.

Dar priduria: „Kaip pagauti „laimės paukštę“ mūsų protėviai užkodavo pasakose… Stebuklai jose nutinka tiems, kurie turi gerą širdį, svajodami kuria – drąsiai imasi veiklos… Taip SVAJONĖS virsta REALYBE! Kvantinė fizika šiandien įrodo, o gyvenimas patvirtina, kad taip ir yra – mes esame kūrėjai ir galime kurti „stebuklus“ savo „gyvenimo pasakoje“… Jei nežinote KAIP – metas susipažinti…”

 

Lektorė veda praktinę paskaitą „Chosė SILVA metodas – TAVO galimybių KODAS“.

Chosė Silvos metodas – tai sąmoningumo, harmonijos ir vidinės pusiausvyros mentalinės treniruotės. Mūsų smegenys – išmaniausias kompiuteris, tik kaip juo naudotis, instrukcijos niekas neduoda. Kiekvienas iš mūsų, pažinęs save ir suvokęs savo protines ir dvasines galimybes, gali atrasti tiesiausią kelią, kaip išeiti iš problemų rato ir pasiekti savo tikslus. Šis metodas ir yra tokia „vidinio potencialo instrukcija” šiuolaikiniam žmogui, kuris renkasi ir sąmoningai kuria savo laimę.

Užsiėmimo metu susipažinsite su unikaliu, praktiniu, visame pasaulyje jau 50 metų žmonijai sėkmingai tarnaujančiu Chosė Silvos proto lavinimo metodu ir sužinosite:
• Koks yra žmogaus proto galimybių potencialas?
• Kaip užauginti GENIJŲ?
• Kaip greitai atsipalaiduoti triukšme?
• Kaip kalbėti konflikto metu, kad būtum išgirstas?
• Kaip stresą paversti tinkama energija tikslams pasiekti?
• Kaip išsaugoti SVEIKATĄ, o susirgus ją atstatyti?
• Kaip subalansuoti smegenis sėkmingam darbui?
• Kas lemia puikią atmintį? 
• Kaip kūrybingai ieškoti problemų sprendimo?
• Kaip BŪTI sėkmingu ir HARMONINGU ŽMOGUMI? 
Taip pat Jūsų laukia…
• Silva metodo ląstelių regeneracijos pratimas, kuris padeda išsaugoti sveikatą ir atstatyti prarastas jėgas. Ir dar daug praktinių patarimų…

Rūta Katiliūtė

Rūta Katiliūtė savo masažų kelionę pradėjo 2008 metais Vakarų Londono Universitete, kuriame įgijo komplementarios medicinos mokslų bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Rūta yra baigusi holistinio, nėščiųjų, giliųjų audinių masažo, miofascialinio atpalaidavimo, aromaterapijos, refleksologijos ir reiki kursus. Dirbo terapijos kambariuose plačiai žinomoje britų ekologiškos kosmetikos kompanijoje „Neal’s Yard Remedies“ bei lankomiausiame Londono jogos centre „Triyoga“. Vieni iš jos mokytojų yra Rachel Fairweather ir Megan S. Mari, kurios savo patirtį surinko iš Robert Schleip ir Tom Mayers – pionierių miofascialinio atpalaidavimo tyrimuose.

Rūta veda paskaitą „Refleksologija“.

Refleksologija yra natūrali, holistinė terapija. Ji remiasi atradimu, teigiančiu, kad mūsų pėdose yra taškai, atspindintys tam tikrus organus ir vietas mūsų kūne. Masažuodami šiuos taškus, mes galime aptikti disbalansą ar energetinį bloką specifinėje kūno vietoje, padėti atkurti pusiausvyrą ir gerą savijautą. Tai natūrali terapija, padedanti sumažinti įtampą, giliai atpalaiduojanti, aktyvinanti kūno galimybę atsinaujinti ir gyti pačiam. Refleksologija yra holistinė terapija, todėl jos esmė yra gydyti kūną kaip visumą, pasiekiant šakninę ligos priežastį. Šiame užsiėmime bus demonstruojama, kaip atlikti refleksologijos seansą. Plačiau aptarsime, kas yra refleksologija, kokia jos nauda, kaip ją galima panaudoti nuo skirtingų negalavimų ir kaip atskirti tam tikrus disbalansus masažuojamuose taškuose. Tai praktinis užsiėmimas – jo metu visi dalyviai, sugrupuoti poromis, galės pajausti pėdų masažą bei po to pabandyti pamasažuoti savo porininką.

 

Sudalyvavę užsiėmime žmonės plačiau sužinos apie refleksologiją, supras jos esmę ir išmoks, kaip rasti pėdose esančius taškus ir atlikti seansą sau arba savo draugui.

Rūta Pivoriūnienė

Rūta Pivoriūnienė – kognityvinio elgesio terapeutė (sertifikuota Didžiojoje Britanijoje), asmeninio augimo trenerė (sertifikuota JAV), tarpusavio santykių bei saviugdos konsultantė, Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmų bei „Ajurvedos akademijos“ narė, bhakti jogos praktikė. Visi lektorės vedami seminarai yra grindžiami senąja rytų išmintimi ir šiuolaikine psichologija.

Lektorė veda šiuos seminarus:

Seminaras „Santykių anatomija“ yra skirtas poroms, kurios norėtų sužinoti:
• Ką daryti, kai gyvenimas kartu nebedžiugina.
• Iš kur atsiranda konfliktai ir kaip juos spręsti.
• Kokias santykių stadijas išgyvena kiekviena pora.
• Kaip ilgai ir laimingai gyventi kartu.
Seminaras skirtas:
• Poroms, kurios išgyvena krizę.
• Poroms, kurios ką tik pradėjo šią kelionę ir nori išvengti klaidų.
• Poroms, kurios jau daug metų kartu ir nori tęsti šią kelionę.

Seminaras „Moters balansas. Šeima ir karjera“ yra skirtas moterims, kurios norėtų sužinoti:
• Kaip suderinti karjerą ir šeimą.
• Ar šiuolaikinė moteris gali (ne)dirbti ir kodėl.
• Kokios yra prigimtys ir kaip jos daro įtaką moteriai profesinėje srityje.
• Moters pinigai, kaip jie ateina, nuo ko tai priklauso.
• Kaip turėtų atrodyti moters darbas, kad grįžusi namo ji turėtų energijos šeimai.

Seminaras moterims „Tavo savivertė. Kaip gali ją sustiprinti?“. Šio seminaro metu sužinosite:
• Kaip žema savivertė daro įtaką jūsų gyvenimui.
• Kas turi įtakos jūsų savivertei.
• Kokiais lengvais būdais savivertę galima sustiprinti.

 

Lektorė teigia, kad jos seminarai suteiks galimybę pažvelgti į savo gyvenimą kitu kampu ir išmokti gyventi lengviau, džiaugsmingiau, prasmingiau.

Rytis Lukoševičius

Rytis Lukoševičius jau daugiau nei 6-erius metu moko Sedonos metodo, kuris egzistuoja jau daugiau kaip 40 metų ir praktikuojamas milijonų žmonių visame pasaulyje. Jo mokytojai yra Hale Dwoskin iš Sedonos
metodo, Larry Crane iš releasetechnique.com, Kris Dillard iš powerofquiet.com.
Rytis teikia asmenines konsultacijas ir veda šias paskaitas:
1. Emocijų paleidimo pagrindai
Paskaitos metu patirsite bent 3 skirtingus būdus, kaip galima išlaisvinti, paleisti jausmus. Suvoksite, kad jūs irgi tai galite ir kaip tai daroma. Paleidę istorijas, patirsite buvimo tikrumą. Ne tik sužinosite, bet ir patirsite, kad nesate tai, ką apie save atsimenate, jaučiate ar matote.
2. Praktinis būdas priimti kitus žmones
Mus nuolat supa žmonės ir todėl geresni santykiai su jais veda prie kokybiškesnio gyvenimo. Šioje
paskaitoje išmoksite praktinį pratimą, kurio pagalba paleisite užspaustus jausmus. Visiškai juos paleidę,
jausite priėmimą žmogui, o ne jį imituosite, apsimesdami GERU žmogumi. Priėmimas yra natūralu, todėl tai yra paprasta. Pykti, atstumti – nenatūralu, todėl skauda. Įgudę priimti, užuot pykę, įgysite įrankį, leisiantį normalizuoti bet kuriuos santykius savo gyvenime.
3. Kaip įveikti baimę?
Kada nors vartėtės ir neužmigote dėl nerimo, kas bus? Dažnai baimės jus sustabdo nuo veiksmo? O gal net teko patirti paniką, nuolatinį nerimą, paranoją? Bijote viešai kalbėti ir šiaip BIJOTE? Paskaitos metu
išmoksite susitikti su savo baime, pažiūrėti į ją ir jausmų paleidimo, atvirumo pagalba pasiekti taiką ir
ramybę, net ten, kur dabar atrodo baisu.
4. Ką daryti su depresiją, kad ji neateitų?
Ar kada matėte depresiją? Mačiau daug žmonių, kurie apie ją kalbėjo, bet nemačiau depresijos. Todėl
patyrinėsime, kaip susikuria ši istorija mūsų viduje. Kas iš tikrųjų vyksta mumyse, kai sakome „Man
depresija!“. Patirsite, kaip galima išspręsti ją taip, kad daugiau negrįžtų, net jei gyvenime pasijuntate
„sumautai“.
5. Norėti ar turėti? Ateities vizija ir tikslai.
Sužinosi kaip formuoti viziją, kuri neša entuziazmą ir energiją. Ką turime padaryti, kad mūsų tikslai būtų
įrankis, pripildantis gyvenimą, o ne naujų metų pažadai, pamirštami po kelių savaičių. Ką tu gali padaryti, kad gyvenimas užsipildytų visose srityse ir būtų subalansuotas? Gausi aiškią sistemą vizijai sukurti ir praktinį patyrimą, kaip peržengti ribas ir įsitikinimus. Paleidęs tai, kas stabdo, pereisi iš „aš noriu“ į „aš turiu“.
6. Kaip džiaugtis ir nustoti teisintis
Išmokome, kad negalima džiaugtis, jei nėra nors kažkokios priežasties. Visa tai tiesiog pasiteisinimai, kurie tik paverčia gyvenimą rimtu, sudėtingu, nemaloniu. Paleisi įprotį teisintis ir atsiklausti leidimo ir dar daugiau. Patirsi, kad tu tiesiog gali džiaugtis užuot galvojęs „na taip, viskas gerai“. Džiaugtis čia ir dabar, nes kada dar, jei ne dabar?

 

Ryčio Lukoševičiaus paskaitose  dalyviai galės išmokti aiškią ir paprastą techniką, kuri leis išlaisvinti
tai, ką dabar yra užspaudę savyje. Atras, kad atsakomybė už savo gyvenimą – tai visai ne kaltė ir bausmė, o laisvė ir lengvumas kurti. Ne tik išgirs, bet ir patirs tai savo kūnu ir protu. Pamatys, suvoks ir galės paleisti įsitikinimus, baimes, blokus, traumas iš praeities. Bent trumpam patirs būties ramybę ir laimę be priežasties.

Sigita Juzumaitė

Sigita Juzumaitė – Marmos masažo specialistė, sveikos gyvensenos lektorė.

Marmos – tai energetiniai centrai, išsidėstę žmogaus kūno eteriniame energoinformacinio lauko lygmenyje, per kuriuos į organus patenka gyvybinė energija. Kiekviena marma – kai kurios jų sutampa su vadinamosiomis čakromis ar biologiškais aktyviais taškais – turi savo „langelius“ kūno paviršiuje, kurie susiję su penkiais elementais – oru, žeme, vandeniu, ugnimi, eteriu.
Marmos – sudėtinė ajurvedos sistemos dalis, didelį vaidmenį vaidinanti gydymo, profilaktikos, reabilitacinės, dvasinių praktikų sferoje. Marmos susijusios su gyvybiškais svarbiais organais – širdimi, šlapimo pūsle, kaulais, audiniais bei energetiniais kanalais. Stimuliuojant Marmos taškus valosi energetiniai kanalai, žmogus atsipalaiduoja. Masažas pabudina tai, kas labai giliai miegojo… Žmogų užplūsta vaizdiniai, vieni žmonės pravirksta, kiti – juokiasi, trečius apima begalinis noras veikti arba, atvirkščiai, miegoti. Tai labai individualu.

Sigita Kriaučiūnienė

Sigita Kriaučiūnienė yra sertifikuota Viljamo Beitso metodo mokytoja, turinti 5-erių metų šio metodo taikymo praktiką. Taip pat lektorė yra Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė, 9-erius metus užsiimanti sveikos gyvensenos renginių vadyba bei paskaitų skaitymu, rengianti individualias konsultacijas  bei organizuojanti regėjimą gerinančias stovyklas. Sigitos mokytojai – Dainius Kepenis, Kevin Wooding bei Elizabeth May iš Jungtinės Karalystės.

„Ar norėtum vėl matyti pasaulį ryškiai ir visiškai atsisakyti akinių be didelių pastangų ir operacijų? Tai galima padaryti jau dabar“, – sako Sigita.

Sigita veda paskaitas tema „Kaip vėl gerai matyti be akinių?“

 

Jei nešiojate akinius,
jei pažįstate vaikų, kurie nešioja akinius ir patiria dėl to diskomfortą,
jei galvojate darytis lazerinę regėjimo korekciją, o gal jau pasidarėte, bet regėjimas vis tiek silpsta
jei jums nuolat reikia stiprinti akinius,
jei jums jau išrašė akinius skaitymui arba juos nešiojate,
jei prasidėjo katarakta ir glaukoma,
Ši praktinė paskaita jums!

 

 

Paskaitoje dalyvių laukia:

 • Akies veikimo principai ir pagrindinės regėjimo blogėjimo priežastys.

 • Kaip išsaugoti gerą regėjimą ilgą laiką dirbant su kompiuteriu?

 • Kodėl akių mankšta ir pratimai neduoda ilgalaikio rezultato?

 • Paprasti praktiniai metodai, leidžiantys atstatyti ir stiprinti regėjimą.

 

Taip pat bus praktinių užsiėmimų, lektorė atsakys į jūsų klausimus.

Simon Haas

Simonas Haasas yra tarptautiniu mastu žinomas knygų „The Book of Dharma: Making Enlightened Choices“ (liet. „Dharmos knyga: išmintingų sprendimų menas“) bei „Yoga and the Dark Night of the Soul: The Soul’s Journey to Sacred Love“ (liet. „Joga ir tamsioji sielos naktis: sielos kelionė į šventąją meilę“) autorius ir jogos filosofijos mokytojas, kurio specializacija – pritaikyti senovės išmintį kasdieniame gyvenime. Nuo paauglystės gyvenęs Indijos vienuolynuose ir šventyklose ir 16 metų studijavęs sanskritą ir senuosius šventraščius pas Bhakti jogos praktiką ir mokytoją, o vėliau baigęs Kembridžo universitetą, Simonas Haasas įgytą patirtį bei išmintį savo knygose ir paskaitose perteikia paprasta, lengvai šiuolaikiniam žmogui suvokiama kalba. Savo mokymuose jis derina tūkstantmečius siekiančias Rytų išminties žinias bei šiuolaikinę psichologiją ir skatina žmones gyventi sąmoningai, užuot gyvenus bet kaip.

Pirmojoje savo knygoje Simonas Haasas aprašo Dharmos kodeksą – universalių moralės dėsnių rinkinį, įgalinantį žmogų kasdieniame savo gyvenime daryti sąmoningus, kokybiškus pasirinkimus. Antrojoje knygoje autorius tyrinėja, kaip krizės ir sunkumai gali formuoti mūsų jogos kelią ir kaip galime rašyti savo gyvenimo istoriją su meile ir užuojauta.

 

Simonas Haasas veda 5 paskaitas:

 • Dharmos kodas: keturios paslaptys, kaip galime išreikšti visą savo potencialą
  Paskaitoje Simonas Haasas, „The Book of Dharma: Making Enlightened Choices“ (liet. „Dharmos knyga: išmintingų sprendimų menas“) autorius, kviečia kartu pasigilinti į senovinę sistemą, leisiančią jums išreikšti visą savo potencialą gerinant savo pasirinkimų kokybę. Senovės Indijoje šios vertingos žinios buvo prieinamos tik karaliams ir karalienėms, perduodamos iš kartos į kartą ir akylai saugomos.

 

 • Tamsioji sielos naktis: kaip įveikti didžiausius gyvenimo iššūkius
  Tyrinėsime Bhagavad Gitoje išdėstytus mokymus apie jogos galios panaudojimą sunkumų ar krizių metu. Šiame interaktyviame seminare su Simonu Haasu išnagrinėsime keturis tamsiosios sielos nakties požymius ir išmoksime, kaip įveikti baimę, gėdą ir sumišimą – tris su laiku susijusius kančios tipus.

 

 • Karma joga: atrask savo pašaukimą ir veik pagal prigimtį

Kasdieniame gyvenime, ypač darbe, mes galime jaustis pavargę, atsieti, mums gali trūkti įkvėpimo ar tiesiog būti nuobodu. Arba mes galime būti priklausomi nuo rezultatų, labai kontroliuojantys ir nuolat nerimauti dėl ateities. Šie veikimo būdai – „neišmanūs“. Karma-joga, meistriško veiksmo joga, leidžia mums atrasti savo gyvenimo tikslą ir visiškai „išsipildyti“ gyvenant pagal prigimtį. Šiame seminare aptarsime tris paprastus Karma jogos žingsnius.

 

 • Satva, Radžas ir Tamas: kaip mūsų gyvenime veikia šios trys energijos

Šioje paskaitoje apžvelgsime Bhagavad Gitos mokymus apie gunas – tris kintančias energijas, kurios susijungia, kad sukurtų mūsų suvokiamą pasaulį. Įsisavinsime, kaip geriausiai galime naudoti gunas (1) bendraudami, (2) pradėdami projektą ar kur nors dėdami savo pastangas, (3) mokydamiesi ir praktikuodami jogą (4), rinkdamiesi, ką valgyti ir ką vartoti ir (5) laiko suvokimui ir elgesiui su juo. Gebėjimas atskirti tris gunas padeda mums efektyviau veikti kasdieniame gyvenime ir pats savaime yra jogos forma. Jei turėsime laiko, patyrinėsime, kaip pažangus jogas peržengia šias tris gunas.

 

 • Sankalpos galia: atrask savo sielos paskirtį ir pakeisk savo likimą
  Ištirkite senovinę visada teisingų tikslų kūrimo techniką. Kai teisingai atliekama, sankalpa turi galią keisti jūsų likimą. Sanskrito kalba žodis „sankalpa“ reiškia „aiškų tikslą“ arba „išspręsti“. Sankalpa imasi mūsų giliausio troškimo ir demonstruoja jį pasauliui. Tai suteikia jai formą. Kaip ta forma atrodo, priklauso nuo sankalpą atliekančiojo psichinei jėgai duotos komandos. Tai galinga jogos technika.

   

   

 

„Simon Haaso kaip mokytojo kokybė ir būsena yra nepamirštama visiems, lankantiems jo paskaitas.“

Edgaras Ortizas, buvęs Kosta Rikos Jogos pedagogų asociacijos prezidentas; Joga Mandir, Kosta Rika įkūrėjas ir direktorius

 

„Seminaro metu jaučiau, kad mano siela buvo maitinama. Simonas su malone ir lengvumu fiksuoja laikui nepavaldžias Vedų tiesas, įausdamas savo asmeninę patirtį ir šiuolaikines analogijas, kad pademonstruotų jų svarbą šiandien.“

 

Britt Janssen, „Kitchen of Love“ (liet. „Meilės virtuvės“) įkūrėja; knygos „Kitchen of Love: Recipes to Feed Your Soul (liet. „Meilės virtuvė: receptai jūsų sielai pamaitinti“) autorė.

 

„Simonas Haasas daro nuostabų, nepamatuojamą vertę teikiantį darbą kultūringai, be žargono išversdamas šiuos mokymus šiuolaikiniam skaitytojui.“

Ariadna Landman, ajurvedos medicinos mokytoja ir praktikė; VitalVeda įkūrėja

 

Paskaitų nauda:

* Atrasite senovės sistemą, leisiančią jums išreikšti visą savo potencialą, pagerinant savo pasirinkimų kokybę.

* Išplėsite savo jogos praktiką už jogos kilimėlio ribų ir paversti ją gyvenimą kreipiančia praktika.

* Sužinosite, kaip panaudoti jogos galią sunkumams ar krizėms įveikti.

* Ištyrinėsite, kaip įveikti baimę, gėdą ir sumišimą – tris su laiku susijusius kančios tipus.

* Sužinosite, kaip gyventi pagal paskirtį.

* Susipažinsite su trimis kintančiomis savybėmis, kurios susijungia, kad sukurtų mūsų suvokiamą pasaulį.

* Naršysite po Indijos mokymus apie besąlygišką meilę.

* Ištirsite senovinę visada teisingų tikslų kūrimo techniką, galinčią pakeisti jūsų likimą.

 

Apie Masters of Calm 2018 festivalį: „Tai trečiasis kartas, kai dalyvauju festivalyje kaip lektorius. Jaučiuosi pagerbtas šią vasarą galėdamas vėl jame dalyvauti ir turėdamas galimybę pasitarnauti. Esu labai dėkingas Mindaugui Vidugiriui ir visiems, su meile bendradarbiaujantiems, kad šis festivalis įvyktų“, – sako Simonas.

Tomas Gudėnas

omas Gudėnas – keliautojas, cirko artistas, šokėjas, kaskadininkas, parkūro Lietuvoje pradininkas, jau 14 metų užsiimantis sąmoningumo didinimo bei judėjimo praktikomis, 6-erius metus praktikuojantis jogą. Tomo mokytojas – Anand Merhotra.

Tomas veda užsiėmimus:

 

Sattva Yoga Warrior Heart
Senovinėmis technikomis paremtas jogos užsiėmimas. Savyje jungia galingus energiją žadinančius kvėpavimo pratimus (Pranayama), nervų sistemą stiprinančias praktikas (Kriya), bei kūną stiprinančias ir protą valančias kūno pozicijas (Asana). Šios jogos kelionės metu sustiprinsime ryžtą tapti savo pačių vedliais į geresnį gyvenimą. Dalyviai išmoks technikų kurios efektyviai pašalina tingulį, atstato pasitikėjimą, sustiprina valią. Be to, tai – sveika mankšta visiems kūno raumenims, geras būdas pradėti praktikuoti jogą arba gilintis į jogos praktiką.

 

Sattva Yoga Loving Balance
Švelnių judėjimo bei kvėpavimo praktikų dėka keliausime tiesiai į širdį. Ten, kur gyvenimas priima mus tokius, kokie esame. Atlikdami gilius tempimo pratimus sugebėsime atsipalaiduoti bei atgauti jėgas. O gydantys mantrų garsai padės atstatyti ryšį su savo prigimtiniu grožiu. Užsiėmimo metu naudosime praktikas, kurios padeda atsipalaiduoti ir atstatyti jėgas. Gilūs tempimo pratimai atstato sąnarių, raumenų bei fascijų veiklą. Atsipalaidavę pasinersime į meditatyvią būseną, kurioje galėsime pajausti mylinčią visatos jėgą.
 

 

 

Sattva Yoga Transformation
Tai jogos praktika, kuri savyje derina Vedinės bei Tantrinės tradicijos technikas. Kelionė susideda iš asanų, kvėpavimo technikų, vidinių raumenų bei dėmesio valdymo pratimų. Šio užsiėmimo turinys – tai gyvas Himalajų meistrų palikimas. Koncentracijos bei energijos valdymo pratimai padeda gydyti traumas, sustiprinti savo nervų sistemą bei atsikratyti susikaupusio streso. Užsiėmimas skirtas paruošti save gyvenimo pokyčiams, žengti žingsnį į naują save. Praktikuosime Senovines jogos technikas, skirtas gydyti save nuo fizinių bei psichologinių traumų, gerinti smegenų veiklą bei sustiprinti visą kūną.

 

Paskaita emocinio intelekto lavinimui.
Savo kūną, namus ir mašiną tikrai prižiūrime. Tačiau ar mokame prižiūrėti savo jausmus, vidinį pasaulį? Paskaitos metu gilinsimės į emocinio kūno veiklos ypatumus, mokysimės valytis nuo streso, baimės ar kitų nepageidautinų emocijų. Taip pat susipažinsime su emocijų skale. Ji padės orientuotis savo būsenose bei rinktis optimalų kelią į darnų bei laimingą gyvenimą. Dalyviai išmoks tinkamai suprasti, priimti, bei išreikšti kylančius jausmus. Įgytos žinios padės pagerinti santykius su savo antra puse ar kitais žmonėmis, taip pat Išmokti transformuoti neigiamas emocijas ir valdyti savo būsenas.

 

Vyrų karo žaidimai
Užsiėmimas skirtas tik vyrams. Tiems, kurie nori atkurti pasitikėjimą savimi, išugdyti drąsą bei kilnumą savyje. Žaidimai privers paprakaituoti ir gerokai pasistengti dėl savo garbės. Tai įvairių šalių kariniai žaidimai, kurie leis pajausti Brolijos jėgą bei tapti nenugalimais siekiant savo tikslų. Vyrai bei vyresnio amžiaus paaugliai nuo 14 m. išmoks saugiai bei atsakingai naudoti savo valią bei jėgą, praktikuos atsakomybę, ryžtą, bei tikslų siekimo galią. Užsiėmimas sustiprins valią, kūną ir širdį. Dalyviai išmoks pasitikėti savimi bei kitais vyrais.


Šokio kelionė

Nepakartojama gamtos magija, kuri reiškiasi per Tave. Vedami muzikos bei įkvepiančių minčių atrasime kelią į karalystę, kurioje laikas sustoja, o šokis virsta gyvenimu. Be jokios išankstinės patirties ar šokio įgūdžių užsiėmimo metu galėsime išreikšti jausmus judesyje, paleisti proto kontrolę ir leisti gamtai šokti per save. Tyro šokio metu žmogaus protas atsipalaiduoja, tada veikti pradeda širdis. Tuo metu dalyviai panyra į meditatyvaus ir laisvo šokio būseną. Pati gamta nukreipia kiekvieną kūno judesį harmoninga linkme, dėl to pašokęs dalyvis jaučiasi pasikrovęs jėgų ir nuostabių jausmų. Taip pat šis šokis moko saviraiškos, taip atstatydamas pasitikėjimą savimi.

 

Praktinė paskaita "Energijos vadyba".

Užsiėmimo metu tirsime energijos judėjimo dėsnius. Gilinsimės į senovines jogos žinias bei jų paralelę su šiuolaikinio mokslo atradimais. Turėsime galimybę patys išbandyti pratimus, kurie efektyviai pakelia energijos lygį. Gavę informacijos dalyviai galės atrasti savo energijos nuostolių šaltinius bei jų atsisakyti, taip grįždami prie tyro, aktyvaus bei sėkmingo gyvenimo. Taip pat išmoks kvėpavimo ir koncentracijos technikų, padedančių reguliuoti savo nuotaiką, jausmus bei mintis.

Vaidas Arvasevičius

Gyvenimologija – sąvoka, kuri geriausiai atspindi tai, kuo Vaidas užsiima gyvenime. Tai visų laimingo gyvenimo sudedamųjų dalių pažinimas, analizė ir tobulinimas. Save Vaidas pristato, pirmiausia, kaip trijų vaikų tėtį, šeimoje ir konsultacinėje praktikoje taikantį Vedinę išmintį bei šiuolaikinės psichologijos žinias. Lektorius studijuoja šiuolaikines psichologijos, pedagogikos teorijas bei amžių patikrintą senovės raštų Vedų filosofiją, psichologiją, pedagogiką. Jis yra sertifikuotas kūno psichoterapeutas, šeimos, karjeros, gyvenimo būdo konsultantas ir mokovas, lektorius ir pranešėjas. Pagrindinė Vaido studijų sritis – vaikai, jų aplinka, šeimos santykiai. Paskaitos ir seminarai mokytojams, tėvams, planuojantiems susilaukti vaikų – didžioji jo veiklos dalis. Taip pat Vaidas – treneris Jeet Kune Do Kovos menų studijos mokiniams, kelių Vilniaus vaikų darželių vaikams.

„Šiomis dienomis suaugusiųjų gebėjimas sukurti saugią aplinką unikaliai vaiko asmenybei vystytis yra labai menkas. Vedini nuosavo nepilnavertiškumo ir pažeisto savojo vidinio vaiko jie toliau tęsia tradiciją žeisdami ir savuosius vaikus. Tėvams ir kitiems mokytojo vaidmenį atliekantiems trūksta žinių apie harmoningo gyvenimo dėsnius, apie žmogaus tikslus, tikrąsias vertybės, ką reikėtų perduoti vaikams. Apmaudu tai, kad daugiausia informacijos galima rasti apie tai, ką daryti su vaikais, kaip jiems įteigti vieną ar kitą svarbų teiginį, kaip motyvuoti, drausminti ir t. t. niekaip nesikeičiant pačiam suaugusiajam. Dviveidiškumas – tai didžiausia kliūtis bandant užauginti vaikus geresniais, nei mes patys esame“, – sako Vaidas.

Vaidas ves paskaitą „Vaikai auga patys. Kaip nesutrukdyti?“. Paskaitose bus paliestos šios temos:

 • Vaikai gimsta nuosavam gyvenimui

 • Tėvystės ir motinystės motyvas bei pagrindas

 • Tapimo autonomišku mechanizmai

 • Vaikų poreikiai

 • Vaikų mokymosi ir išmokimo procesai

 • Brėžiame ribas – nuo rozečių iki kompiuterio

 • Pavyzdžio galia ir bejėgiškumas

 • Mokymosi pareiga, motyvacija ir tinginystė

 • Kontrolė ir iniciatyva

 • Savarankiškumo ir savikontrolės ugdymas

 • Laisvė ir atsakomybė

 • Auklėjimo be bausmių pradžiamokslis

 • „Išleidžiame“ į kiemą, į darželį, į mokyklą, į gyvenimą.


Paskaitoje Vaidas supažindins su žiniomis apie harmoningo gyvenimo dėsnius, apie žmogaus tikslus, tikrąsias vertybes ir su tuo, ką reikėtų perduoti vaikams

Vasanta Das

Vasanta Das – Vedų astrologas, bhakti jogas ir gyvenimo kelio konsultantas. Nuo 2008 m. teikia astrologines konsultacijas. Nuo 2010 m. gyvena Vilniuje, kur toliau teikia astrologines konsultacijas, padeda žmonėms suvokti savo gyvenimo kelią, skaito paskaitas, skleidžia dharmos dėsnių ir vedinės astrologijos išmintį.

Vasanta Das veda paskaitas:

„Kaip įgalinti meilę pagal astrologinį ženklą“

„Poros astrologinis suderinamumas“

„Naudingos vedinės tradicijos kiekvieno gyvenime“.

Vyrenijus Andrijauskas

Vyrenijus Andrijauskas daugiau nei 18 metų domisi rytų išmintimi, praktikuoja jogą, kvėpavimo technikas, dalyvauja įvairiuose savęs pažinimo seminaruose. 8-erius metus jis veda jogos ir gongų užsiėmimus, įvairius seminarus ir paskaitas savęs suvokimo temomis, organizuoja jogos centro veiklą, groja gongais Lietuvoje ir kitose šalyse, veda vestuvių ceremonijas. Per humoro ir išminties sąveiką Vyrenijus perteikia išmintį, žinias ir patirtį. „Tikiu, kad galima gyventi laimingai,“ – sako Vyrenijus.

 

Maudynės Gonge

„Maudynės Gonge“ – procesas, kurio metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa. Tai garso kelionė į save. Šioje gongų skambėjimo versijoje gongai skamba garsiau, įvairiau, daugiau įvairių kitokių instrumentų improvizacijų.

„Sakyčiau, tai gyvas ir stebinantis savo poveikiu garso efektas. Aštuonerių metų praktika rodo, kad tai tinka ir patinka žmonėms. O ypač tiems, kurių protas labai aktyvus, kurie turi daugybę minčių ir nori nors trumpam nuo jų pailsėti“, – sako Vyrenijus.

Po užsiėmimo, kuriame skamba gongai, jausitės tarsi protiškai išvalyti, ramūs. Atsivers daugiau kūrybiškumo, meilės sau, neliks perdėtos reakcijos į supančius įvykius. Tiesiog jausitės gerai. Šie garsai, kurie nuo senų laikų buvo skiriami minčių švarai palaikyti, keliauja per visą pasaulį, kurdami vidinę žmogaus taiką, kuri taip reikalinga šiuolaikiniame pasaulyje.

Gongų garsai ir skambesiai veda į atsipalaidavimą, o per tai – ir į kitokią sąmonės būseną. Tad yra suteikiama puiki galimybė save patirti kitaip, tarsi iš šalies suvokti kylančius klausimus atsidūrus stebėtojo vaidmenyje. Veikia ir mistinis gongų garsų aspektas, nes pats garsas nėra įprastas – jis kitoks, įdomus ir nekontroliuojamas. Tai vėlgi veda į kitokį pasaulio ir savęs suvokimą, o gal ir naujų dalykų atradimą. Gongų muzika į paviršių iškelia pasąmonėje užblokuotus jausmus, taip gydydama tiek fizinį žmogaus kūną, tiek psichiką, bei leisdama atsipalaiduoti. Garso vibracijos harmonizuoja, išlaisvina iš baimių, gelbsti nuo nerimo ir išgrynina jausmus. Tai visiems be išimties tinkama terapijos forma, kurią visi priima labai skirtingai. Gongų muzika padeda pasinerti į miego „būdravimo“ fazę, kurioje dalyvaujančių galvoje suksis tie vaizdiniai, kuriuos galima atliepti, ir kurie turi sprendimo būdus. Atėjusieji bus maloniai nustebinti garso efektu, kuris paveiks vidinę būseną. Tai arba labai patiks, arba sukels papildomų klausimų, kodėl aš taip jaučiuosi? Abu atvejai yra geri, nes kiekviena patirtis veda į platesnį pasaulio ir savęs suvokimą.

 

Gongų Naktis

„Gongų Naktyje“ atsiveria laikas, skirtas sau, savo mintims stebėti, šventinei nuotaikai ir savistabai sukurti.
Mes esame savo gyvenimo kūrėjai. Kuriame gerą nuotaiką, perkame daiktus, reikalingus tam gėriui sukurti, kuriame stresą, norėdami sau tik gero, kuriame santykius, tikėdamiesi, kad tai atneš daug laimės, daug dirbame, norime, kad viskas būtų tobula ir veiktų pagal geriausius gyvenimo scenarijus. Kaip sekasi? Ar viskas vyksta pagal mūsų, ar pagal Tobulą planą, skirtą tik mums asmeniškai, su daugeliu nepatogių, tačiau naudingų situacijų, kurios veda į pasaulėžiūros prasiplėtimą. Tokia naktis – tai galimybė ir puikus laikas susimąstyti, ką noriu dovanoti šiame pasaulyje, kurti, keisti, kuo rūpintis, ar patinka tai, ką darau. Tokią naktį, kuomet protas budrus, esame tarp miego ir nemiego, tokioje būsenoje atsiveria intuicija, yra galimybė pažvelgti į savo mintis ir atsakyti, ko gi aš iš tikrųjų noriu, ar esu laimingas, ar kuriu laimingumą aplinkui save. Ši naktis – tarsi lakmuso popierius, kuris patikrins mus pačius, ar yra taip, kai aš noriu, kaip jaučiuosi, ar esu laimingas.

O kitas rytas vėl atneš savo gyvenimo ritmą, naujas nuotaikas, aplinkybes, situacijas, veiksmus ir begalinę ramybę. Šioje ramybėje, kur esame veikėjai ir stebėtojai vienu metu, kur kuriame ir keičiamės, kur giliai širdyje ateina suvokimas, kad AŠ ESU MEILĖ.

 

Tylos Gongai

„Tylos gongai“ skirti atsipalaidavimui, energijos prisipildymui, psichinės sistemos perkrovimui, giliam poilsiui. Naudojamos įvairios kvėpavimo technikos, kurios padeda giliau įeiti į gilaus atsipalaidavimo būseną. Tai leidžia kokybiškai pailsėti ir gerai atsipalaiduoti.

Vytenis Jankauskas

Vytenis Jankauskas – osteopatas, kineziterapeutas, masažuotojas. Vytenis atlieka giliųjų audinių masažus, manualinę terapiją bei stuburo ir laikysenos korekciją.

Vytenis veda paskaitas:

„Žmogaus sveikata osteopato akimis“ – paskaita/diskusija apie sveikatą ir kokiu būdu ligos pasireiškia mūsų organizme, ką daryti, kad būtų lengviau jų išvengti, kaip padėti sau. Lengviau suprasite, kaip kūnas aukoja vienus procesus, kad išsaugotų kitus, ir kaip tai keičia aplinkos suvokimą. Paskaitos metu susipažinsite su neįprastu požiūriu į sveikatą, ligas, žmogų. Galėsite užduoti klausimus ir pabendrauti gyvai.

„Vyrų dainų ratas“ – tai praktinis užsiėmimas, kuriame patirsite vyriškos energijos galią, suprasite iš kur atsiranda jėga dainoje ir žmoguje, kodėl traukiantys dainas traukia kitus. Patirsite, kad dainavimui nereikia specialios patirties, dainuoti moka visi. Susipažinsite su skirtingomis dainomis ir jų specifika, energetika ir išmoksite dainą naudoti kaip raktą vidinės galios ugdymui.

„Kokią nauda žmogus gaus atėjęs į užsiėmimus nuspręsti sudėtinga – tai labai individualus dalykas“, – sako Vytenis.

Vytenis Sinkevičius

Vytenis Sinkevičius nuo 8-erių metų aistringai kultivavo įvairius rytų kovos menus, mėgėjišką boksą,
dalyvavo varžybose. Nuo 2008 m. intensyviai gilinasi, studijuoja bei praktikuoja įvairias meditatyvines
praktikas: Kinų medicininį Cigun (Qigong), Tai Či (Tai Chi), studijuoja Kinų metafiziką, Feng Shui ir Ba Zi.
2014 m. baigė šiuos mokymus Kundawell Medical institute Kinijoje, Pekino mieste: Vaizdinių mediciną,
Tradicinę Kinų mediciną, Kinų Tui-Ną masažą ir įgijo Kinų Vaizdinių Medicinos terapeuto ir tyrėjo statusą.
Studijuoja įvairias masažo praktikas: gydomąjį, SPA ir visceralinį masažą. Gilinasi į Hamburgo astrologiją.

Šiuo metu užsiima Kinų Vaizdinių Medicinos terapijomis, masažu, Astrologinėmis konsultacijomis, veda
reguliarius Džun Juano Cigun ir Tai Chi praktinius užsiėmimus. Taip pat skaito paskaitas, veda įvairius
mokymus ir asmenybės ugdymo seminarus, moko paišybos.

Lektorius veda šias paskaitas:

MOTERIŠKA IR VYRIŠKA ENERGIJA, DARNA SU SAVO BAZINE ENERGIJA
• Apie santykius poroje, moterišką ir vyrišką energiją;
• Sužinosime, iš kur atsiranda ligos, kuomet moteris ar vyras nėra darnoje su savo bazine energija ir
informacija;
• Apie moters ir vyro seksualinę energiją, išmoksime atrakinti savo milžinišką potencialą.

ČAKROS – kaip išlaisvinti gyvybinę energiją
• Žmogaus endokrininė sistema ir čakros;
• Čakrų diagnostika – mokysimės diagnozuoti (reikia su savimi turėti švytuoklę);
• Čakrų valymo ir atidarymo praktikos.

KINŲ CIGŪNAS (QIGONG) – UNIKALUS GYVYBINĖS ENERGIJOS AKTYVACIJOS IR NATŪRALAUS
IŠGIJIMO PASLAPTYS

Chigong/Qigong/Cigūnas – tai kinų joga.
Kas yra Cigūnas?
CI (ČI) – energija. GUN – darbas.
Cigūnas – tai kinų kultūros paveldo brangenybė, labai senas sveikatinimosi ir psichoterapijos menas. Yra
daugybė jo rūšių, tačiau vieną garbingiausių vietų užima Džun Juano Cigūno sistema.

PRAKTIKA:
• Dinaminiai pratimai, skirti raumenų įtampai nuimti, kraujotakai atstatyti bei ramybės ir komforto būsenai
pasiekti.
• Meditacija „Jan-či“ pagerins proto aiškumą ir gyvybinę energiją. Transformuosime mūsų seksualinę
energiją į Či energiją.
• Meditacija „Mažasis kosmoso ratas“ užpildys energija galvos ir stuburo smegenis, atstatys sveikatą.
Suprasime, kaip Cigūno praktikos siejasi su Astrologija, Saulės sistema, planetomis.

 

Vytenis taip pat teikia šias konsultacijas ir atlieka terapijas:
Kinų Vaizdinių Medicinos diagnostika ir poveikis (cigun terapija):
· Pilna fizinio, energetinio ir dvasinio kūnų diagnostika;
· Ligos priežasties nustatymas;
· Terapijų plano sudarymas;
· Organizmo valymo plano sudarymas;
· Blokų nuėmimas.

 

Kinų Vaizdinių Medicinos poveikio terapinis seansas:

· Pagal sudarytą terapijų planą (visceralinė terapija, masažas, energetinio praeinamumo ir energijos
aktyvacijos terapija, blokų nuėmimas: energetinių, informacinių, dvasinių):
· Ligos priežasties naikinimas;
· Atstatymas ir regeneracija;
· Palaikymas – Cigun (savigydos) praktikų rekomendacijos.

 

Individualios cigun praktikos sudarymas
Individualus ligų prevencijos praktikos sudarymas – kalendorius (1, 3, 6, 12 mėnesių).

Astrologinė konsultacija – pagal poreikį:
· Kosminio horoskopo sudarymas – paskirtis.
· Įsikūnijimo horoskopo sudarymas – šio gyvenimo talentai ir rolė.
· Namų sistema – šio gyvenimo potencialai.
· Kaip rasti save XXI a.?
· Prognostika – ką jums žada 2018 m.?
· Santykiai – antros puselės pritraukimas, suderinamumas.

Yuliya Asovskaja

Yuliya Asovskaja yra šeimos gydytoja, gydytoja-osteopatė ir kraniosakralinė terapeutė, praktikuoja pagal endobiogeninės medicinos principus. Pagrindinis gydytojos tikslas – padėti žmogui suprasti, pajusti save, prisiimti atsakomybę už savo sveikatą. „Todėl esu čia“, – sako ji. Anot jos, liga – tai dialogo su kūnu nebuvimo/sutrikimo pasekmė. Yuliya sako: „Aš esu kūnas. Būtent esu kūnas, o ne turiu kūną. Visada buvau įsitikinusi, kad sąmoningumas turi prasidėti ne tik nuo buvimo čia ir dabar, bet ir nuo buvimo savyje, savęs suvokimo. Bendrauju su kūnu: „Labas, pono X septintas torokalini slanksteli, kaip galiu tau padėti?“ arba sakau pacientui: „Žinote, Jums skauda juosmenį, nes Jūs turite daug norų“ arba „Jūsų skydliaukė nusilpusi, nes kraustėtės į kitą šalį“. Kūnas gali pasakyti tai, ką protas nuo mūsų slepia.“

Yuliya vardija savo „regalijas“: Medicinos magistras LSMU; Šeimos medicinos rezidentūra VU; Osteopatijos technikos biologinio balansavimo formate, minkštos manualinės technikos, visceralinės technikos, psichodinamika, šiuolaikinis šamanizmas Somatinės integracijos mokykloje; Kraniosakralinė terapija Upledger Institute International; Endobiogeninės medicinos pritaikymas gydytojo praktikoje LSMU.
Asmeninis tinklaraštis: www.mindofyourbody.wordpress.com

Lektorė skaito paskaitą „Rasti savo energiją“.

Ieškosime savosios energijos. Sužinosime, kodėl gyvenime viskas yra energija, nes kad viskas yra energija žinome ir taip. Atrasime kaip puoselėti savo energiją ir jos neprarasti. Gyvenimiškai, moksliškai, filosofiškai. Šiek tiek šiuolaikinio šamanizmo.

Žydrūnas Sadauskas

Žydrūnas Sadauskas – unikalių asmeninių talentų atskleidimo metodikų treneris, veidotyrininkas.

 

Lektorius veda paskaitą „Realybės valdymas. Įrankiai ir metodai“.

Kas trukdo mums būti nuolatinėje Mindfulness būsenoje? Ką reikia daryti, kad reikalai kryptų mums reikiama linkme, ir kodėl išsipildo blogiausi bijomi scenarijai? Paskaitos metu sužinosite atsakymus ir galimus pokyčių įrankius.

Please reload

bottom of page