top of page

Pasiūlymai šventėms

Auksinė giria savo svečiams siūlo ir rekomenduoja tik tuos patyrimus, kurių veiksmingumu ir kokybe pasitiki 110 proc., bei Žmones, kurie yra ne tik geriausi savo srities specialistai, bet ir, o mums tai lygiai taip pat svarbu, kaip ir profesionalumas, yra blaivūs. Kaip keistai tai neskambėtų – tiek Robertas, vienas geriausių Lietuvos barmenų ir kokteilių meistras, tiek pirtininkas, po kurio pirties procedūrų oda tampa lyg aksomas, o sąmonė – skaidri it stiklas, tiek dainininkė Vytautė, savo lakštingalos balsu atšildanti net ir labiausiai surambėjusias širdis, tiek DJ-us (!!!), fotografė, mokytojai, treneriai, vedliai, virtuvės personalas, tiek mes visi nevartojame svaigiųjų gėrimų, nerūkom, o stogus mums „neša“ įsimintini patyrimai.

Profesionali fotografė MonikaDo

Rekomenduojame rezervuoti profesionalią fotografę Monika Do. Moniką kviestis tikrai verta – turėsite nuostabias šventės nuotraukas.

Profesionalaus barmeno Roberto nealkoholiniai kokteiliai

Ypatingas patyrimas ir vakaro puošmena – profesionalaus barmeno Roberto Janovskio kurti nealkoholiniai kokteiliai.

Vytautės Pupšytės solinis koncertas

Vytautės  Pupšytės solinis  koncertas https://www.facebook.com/vytusia/videos/10155318529687753/?lst=1347106636%3A627767752%3A1515699218
Garantuotas švelnus, jaukus ir jautrus vakaras.

“Gongų naktis”

Gongų naktyje atsiveria laikas, skirtas sau, savo mintims stebėti, šventinei nuotaikai ir savistabai sukurti. Tai renginys, kuriame žmonės puikiai pailsi, atsipalaiduoja, įgauna daugiau energijos, atsiranda ramybės jausmas, mažėja stresas. 

Šventės dekoravimas ir svečių aptarnavimas

Užsiėmimai renginių metu

Motyvaciniai užsiėmimai komandos formavimui, įvairios pramogos, paskaitos, mokymai, dirbtuvės, makštos bei kitos veiklos jūsų renginių programos papildymui.

Please reload

bottom of page