top of page

Pasiūlymai verslui

NAUJA! Biuras pušyne

Protingi žmonės sako, kad įsisenėjusių problemų neišspręsite ten, kur jos kilo. Siūlome nors vienai darbo dienai savo biuro kasdienybę, iššūkius bei kompiuterius perkelti į mūsų šiltą ir jaukią erdvę pušyne –  kur miesto gausmą galima iškeisti į begalinę ramybę ir medžių ošimą, o pabėgėjimą „iki kioskelio“ - į malonų pasivaikščiojimą iki ežero, trumpą mankštą arba malkų kapojimą. 

Pasiūlymai šventiniams renginiams

Maloniai kviečiame savo renginį organizuoti Auksinėje girioje. Savo svečiams rekomenduojame tik tuos patyrimus, kurių veiksmingumu ir kokybe pasitikime 110 proc. Komanda, kurios nariai yra ne tik geriausi savo srities specialistai, bet ir, o mums tai lygiai taip pat svarbu, kaip ir profesionalumas, yra blaivūs. Kaip keistai tai beskambėtų – tiek Robertas, vienas geriausių Lietuvos barmenų ir kokteilių meistrų, tiek pirtininkas, po kurio pirties procedūrų oda tampa lyg aksomas, o sąmonė – skaidri it stiklas, tiek dainininkė Vytautė, savo balsu atšildanti net ir labiausiai surambėjusias širdis, tiek DJ-us, fotografė, mokytojai, treneriai, virtuvės personalas, tiek mes nevartojame svaigiųjų gėrimų, nerūkome, o stogus mums „neša“ įsimintini patyrimai.

Komandos formavimo žygis su užduotimis

Atvažiuokite į Auksinę girią ir patirkite motyvacinį komandos formavimo žygį su Mindaugu Vidugiriu. Po nedidelio apšilimo, gavę reikalingas instrukcijas, kartu leisitės į Asvejos regioninio parko mišką, kur jūsų laukia klausimai, atsakymai, nuotykiai, iššūkiai ir susitikimas su pačiu savimi. Grįžę į sveikatingumo centrą gardžiai papietausite, o po žygio refleksijos ir dienos aptarimo, keliausite namo. Žygis įvyks nepaisant oro sąlygų, todėl būkite tam pasirengę.

Komandos formavimo užsiėmimai su šeimomis

Dienos arba  dviejų dienų komandos formavimo užsiėmimai kartu su šeimomis, nes tikime, kad patys stipriausi patyrimai įgyjami KARTU. Kai nusirišami kaklaraiščiai, nusiaunami aukštakulniai bateliai, kai telefonas tampa tik priemone į bendrą nuotrauką surinkti visų šypsenas. Kada nebelieka direktorių ar ekspertų, o vienintelis statusas - tai bendrai išgyventas potyris, nuotykis, šiluma, jaukumas.

Motyvaciniai komandos formavimo užsiėmimai su Mindaugu Vidugiriu ir Ignu Bakėjumi

Renginį koordinuos, motyvacinius ir patyriminius užsiėmimus ves Mindaugas Vidugiris bei Ignas Bakėjus. Patyriminiuose komandos formavimo užsiėmimuose su Mindaugu pasitelkę aktyvaus klausymosi, empatijos gilinimo, FTB Stearway metodikas, kursime ir gilinsime jūsų organizacijos darbuotojų tarpusavio ryšius. Ignas ves motyvacinį, aktyvų užsiėmimą “Tavo super gyvenimo planas: aktyvumas, mityba, sąmoningumas”.

Komandos formavimo užsiėmimai "4 stichijos" su Vytautu Gaidamavičiumi

1 arba 2 dienų išvažiuojamieji komandos formavimo užsiemimai, kurių tikslai:

  • Pažinti savo neatrastas galimybes ir ribas. Pažinus praplėsi. Susidraugauti su tomis dalimis, kurias nepatogu priimti;

  • Pažinti keturis žmonių tipus pagal stichijas bei jiems būdingus bendravimo ir darbo būdus;

  • Sustiprinti tarpusavio komandos ryšius iki genties santykių - vienybė, visiškas atvirumas, pasitikėjimas. Tai sukuriama kartu išgyvenant;

  • Padėti rasti atsakymus į svarbiausius verslo ir asmeninius klausimus. Atsakymai kitos kokybės nei ieškant ofise, nes ieškoma intuityviai, tik po to racionalizuojant;

  • Susikurti jausmą, kad šioje komandoje kartu galime bet ką. Nėra ribų. Arba jos yra, bet tik tam, kad mėgautis jas peržengiant.

Lektoriai mokymams, seminarams, konferencijoms

Please reload

bottom of page