top of page

Poilsis

Auksinėje girioje džiaugsitės galėję pabėgti nuo kasdienės rutinos, triukšmo, nuolatinio skubėjimo. 

Apgyvendinimas

Auksinėje girioje ištisus metus jūsų laukia šilti rąstiniai nameliai su visais patogumais. Nakvynė grupėms nuo 20 iki 100 svečių keturviečiuose ir šešiaviečiuose kambariuose.

Maitinimas

Virtuvės komanda rūpinasi ne tik jūsų skonio receptoriais, bet ir sveikata - gamina tik aukštos maistinės vertės, subalansuotus vegetariškus ir veganiškus patiekalus, užkandžius, desertus bei nealkoholinius gėrimus.

Išskirtiniai pasiūlymai šventėms

Išskirtinei šventinei nuotaikai sukurti galime pasiūlyti, dekoravimo paslaugas, profesionalaus barmeno paslaugas, kuris jūsų šventę papuoš nealkoholinių kokteilių šou, nuostabaus balso daininkės koncertu ir begale kitų jūsų šventės puošmenų.

Erdvi pirtis su priepirčiu

Gurmanų verta erdvi pirtis. Jums pageidaujant galime pasiūlyti edukacinę pirties programą su  profesionaliu pirtininku.

Masažai ir pirties procedūros

Auksinėje giriojegalime pasiūlyti profesionalaus pirtiniko paslaugas bei edukacines pirties programas. Taip pat platų pasirinkimą masažų: tradicinį, aromaterapinį viso kūno, reiki, marmos, ajurvedinį, akupunktūtą, manualinės terapijos ir kitus.

Čia jūsų laukia ne tik pušynas, tipių pieva, Asvejos ežeras, bet ir kitos laisvalaikio pramogos: tinklinio ir krepšinio aikštelė, stalo tenisas, lauko grilis, valtys, pirtis su erdviu priepirčiu, o svarbiausia - saugi, švari, blaivi erdvė.

Verslo įmonėms ir individualioms grupėms siūlome įvairius komandos formavimo užsiėmimus: patyriminius žygius, baimių nugalėjimo patirtis, emocijų paleidimo užsiėmimus, sporto užsiėmimus, ankstyvo ryto diskotekas bei begales kitų.

4-ių stichijų labirintas

Unikalus ir neturintis analogų pasaulyje LABIRINTAS sukurtas Whatansu ir Auksinės Girios komandos (psichologai, koučeriai sociologai, mokytojai, orientacininkai). Šiuo metu labirintas užima vieną kvadratinį kilometrą teritorijos.  

Labirinto paskirtis - atsakyti į Tau rūpimą klausimą, kuriam šiandien sprendimo neturi. 

Prieš pradėdamas labirintą, užsirašyk tau rūpimą klausimą, išjunk savo mobilų telefoną ir leiskis į kelionę.

Žeminė

Čia jūsų laukia galimybė patirti partizanų gyvenimo sąlygas tikrame bunkeryje bei sudalyvauti  teatralizuotame patyrime “Partizanų naktis”.

Patogi lokacija

Patogi Auksinės girios vieta dar labiau praplečia veiklų ir laisvalaikio pasirinkimą Asvejos regioniame parke (dviračiai, takai, atodangos, parko floros ir faunos gausa). Apsistojus Auksinėje girioje patogu aplankyti vos už 29 km. esančią Molėtų observatoriją bei aplankyti etnokosmologijos muziejų. Galite įveikti aukščio baimę bei išbandyti savo jėgas pasiekti Labanoro regioninio parko apžvalgos bokšto viršų. Molėtų kraštas gausus muziejų, piliakalnių bei kitų lankytinų vietų.

Please reload

bottom of page