top of page

Stebuklingas savaitgalis SAU. Išdrįsk gyventi širdimi

Ar jauti dvelkiantį vėją...saulės spindulius šildančius tavo veidą? Užuodi pušų kvapą ir ryto gaivumą? Girdi, kaip čiulba paukščiai ir kviečia pabusti ? Ar jauti, kaip bunda gamta?! O ar tavo širdis jau pabudusi? Ar jauti savo visumą? Ar tau gera su savimi? Myli save? Tikrai? Ar turi sau įrodyti, kad myli, ar myli tiesiog už tai, kad esi?

Mes tave kviečiame į pilną patirčių savaitgalį, kai galėsi sau atsakyti į daugybę klausimų, galėsi išgirsti save, pabūti su savimi.
Tu tiesiog pailsėsi bendraminčių būryje ir galėsi mėgautis buvimu čia ir dabar. Tu mėgausiesi savo tyla, savo priėmimu be jokio vertinimo ir kritikos.
Moterys yra vienybė, jos kūrėjos! Leisk sau tai patirti, leisk sau patikėti, leisk sau išdrįsti gyventi širdimi! O jei jau patikėjai, mes tave sveikiname ir kviečiame į nuostabų savaitgalį SAU!

Savaitgalio moterų ratą atidarys nuostabioji, jautrioji mūsų komandos dalis ir veidas - Toma Razmislavičiūtė-Juodė „Man atrodo, kad kiekvieno biografija yra įdomi tik pačiam ir tik tiek, kiek ji tave keičia, moko, įprasmina. Taigi, man mano istorijoje svarbiausia, kad gyvenu iš savo mylimos profesijos jau 11 metų ir ji man vis dar kelia smalsumą.
Kad šeima yra mano viso gyvenimo kūrinys, kuris niekada nebus užbaigtas.Kad du kartus buvau Indijoje – Naujajame Delyje, Bombėjuje, Keraloje. Ir kad lankiausi Kanadoje Albertoje, ir ten patyriau, kur dainuoja mano širdis – kalnuose.


Unikaliomis praktikomis ir patirtimis dalinsis:

Ieva Žigonė - „Aš – Ieva. Dar būdama 23-ejų ir taikydama manifestacijos principus gavau viską, apie ką svajojau – mylimą vyrą, džiaugsmą teikiantį darbą, finansinę gausą, namą ant ežero kranto, keliones – tačiau pilnatvės vis tiek nejaučiau: kamavo įvairios ligos, kurių nemokėjau išsigydyti, negyvenau taikoje su savimi ir mane supančiu pasauliu. Pradėjau gilintis į savo vidų, stebėti savo mintis ir emocijas, kol supratau, kad visų mano ligų ir kovos su savimi priežastis yra mano vidinė būsena, kurią pati renkuosi. Prisiėmusi atsakomybę už viską, ką patiriu ir taikydama įvairias praktikas aš išsigydžiau kūną, išsitiesinau stuburą – išnyko visos mane kamavusios ligos. Suvokiau, kad esu mylima, esu amžina esybė, nuolatiniame ryšyje su aukštesne jėga. Dabar padedu žmonės daryti tą patį – prisiminti save ir savo esmę, atverti širdį ir priimti save bei pasaulį su besąlygine meile.“ Šiandien Ieva intensyviai dirba su stipriausiais Peru šamanais, veda internetinius kursus, seminarus bei asmenines konsultacijas, kurių metu žmonės patiria gilias transformacijas ir iš esmės pakeičia savo gyvenimą. Naudojami įvairūs darbo su žmonėmis metodai: tikslų ir svajonių realizavimo principai, emocijų paleidimo praktika, išsilaisvinimas nuo senų traumų ir ribojančių įsitikinimų, darbas su praeitais gyvenimais. Integruojamos šamaniškos praktikos, subalansuojama vyriška ir moteriška energijos, praktikuojama 5 elementų (žemė, vanduo, oras, ugnis, eteris) aktyvacija padeda žmogui prisiminti jo prigimtį, pajusti vienį su gamta, atrasti save iš naujo, gyventi visiškoje pilnatvėje ir gausoje.

Iveta Mališauskaitė - sertifikuota Yoga Alliance International Hatha ir Ashtanga jogos mokytoja. Jogos mokymą, bei iniciaciją priėmiau iš Yogi Vishnu, World Peace School mokyklų įkūrėjo Indijoje. Taip pat keliaudama po Indiją, mokiausi meditacijos iš didelį pripažinimą užsitarnavusių jogų. Nuosava patirtimi esu įsitikinusi šių praktikų aktyvumu, todėl ramiai ir užtikrintai , dalinuosi tai su Jumis.

Lina Gulbinaite - ypatingos pajautos moteris, „UPÈ“ kūno judesio praktikų kūrėja, Alexander Girshon mokinė, laisvo šokio ir meditacijų meistrė, sertifikuota NIA trenerė, integruotos šokio judesio terapijos praktikė. Lina, dalindamasi savo vidine energija, suvokimu apie judesio galią, padeda sugrįžti į save ir pajausti, prisijaukinti savo kūno kalbą, kuri ir yra tikroji žinutė apie save.

Gyvensime po keturis šiltai ir jaukiai rąstiniuose nameliuose su visais patogumais.
Virtuvės komanda pasirūpins ne tik stovyklautojų skonio receptoriais, bet ir sveikata - gamins tik aukštos maistinės vertės, subalansuotus vegetariškus patiekalus.

Savaitgalio programa (galimi maži pakeitimai)
Penktadienis (gegužės 10 d.)
17:00 – 18:00 atvykimas. Įsikūrimas
Rato atidarymas/Susipažinimas
Vakarienė. Pyragų ir arbatos ceremonija
Aromaterapija/vakaro ritualai

Šeštadienis (gegužės 11 d.)
Joga su Iveta
Pusryčiai
Praktikos/meditacija su Ieva
Pietūs
Praktikos/meditacija su Ieva
Vakarienė
Kūno judesio praktika "Santykis su savimi" ves Lina

Sekmadienis (gegužės 12 d.)
Joga su Iveta
Pusryčiai
Praktika/meditacija su Ieva
Pietūs
Praktika/meditacija su Ieva
Rato uždarymas su Toma
16:00 – 17:00 Išvykimas

✔️Stovyklos kaina: 185 eur. (stovyklos programa, apgyvendinimas, maitinimas)
✔️Vietą stovykloje patvirtiname po avansinio mokesčio (50 eur)
✔️Rezervacija ir daugiau informacijos laimingosakys@gmail.com

Stebuklingas Savaitgalis SAU (8)
bottom of page