top of page

Užsiėmimai grupėms

Komandos formavimo žygis su užduotimis

Atvažiuokite į Auksinę girią ir patirkite tylos žygį su Mindaugu Vidugiriu. 
Sveikos gyvensenos principais paremtas laisvalaikis yra kiekvieno sąmoningo ir šiuolaikiško žmogaus siekiamybė. 

Teatralizuotas patyrimas "Partizanų naktis"

Tai galimybė patirti partizanų gyvenimo sąlygas tikrame bunkeryje.

Užsiėmimas vyksta naktį.

Komandiniai žaidimai

Vidinės kultūros ir efektyvaus mikroklimato formavimas, bendradarbiavimo ir bendravimo įgūdžių lavinimas.

Užsiėmimų metu dirbsime su gebėjimais bendrauti tarpusavyje, suvokti informacijos perdavimo iššūkius bei ugdyti kokybišką kasdienį bendravimo žodyną. Bendradarbiavimas labai priklauso nuo gebėjimo komunikuoti ne tik įmonės išorėje, bet ir įmonės viduje. Tai teorinis (30 %) ir praktinis (70 %) seminaras, apimantis situacijų modeliavimą, diskusijas, refleksiją. Programa remiasi Carl G. Jung ir Carol S. Pearson psichologijos teorijomis apie archetipus ir sukurtus įrankius bei David A. Kolb patirtinių mokymų modeliu.

Ankstyvo ryto diskotekos “Rytėlis” su “MyHero” komanda

Mėgstate vakarėlius? Šokti iki ryto? Įsivaizduokite, kokia nuostabi būtų jūsų diena, jei ji prasidėtų būtent taip - nuo šokių! Rytėlio metu plakami švieži žali kokteiliai iš sezonių vaisių, uogų, daržovių, vyksta tikras teminis karnavalas bei groja išjudinanti muzika. Puiki ir kitoniška dienos pradžia!

“MyHero” mankštos

“MyHero” - įkvepianti sveikos gyvensenos ir nenuobodžių treniruočių bendruomenė. Jūsų laukia aktyvūs, sportiški užsiėmimai, bei patarimai, kaip sportuoti išvengiant sveikatos problemų.

MyHero komanda sako: „Praktikuojam visi po keletą metų, kartu sudėjus bus koks 50! Geriausias būdas festivalyje pajudėti intensyviau – treniruotės su MyHero! Treniruotės nesudėtingos, tiks kiekvienam norinčiajam, tačiau judėsime aktyviai. Labiau pažengę visada galės pasirinkti sunkesnes pratimų versijas. Treniruosimės tik su savo kūno svoriu, pagal tam tikrus poilsio ir darbo intervalus. Būtų neblogai, jei ateidami atsineštumėte kilimėlį, tačiau gerą nuotaiką atsinešti būtina!“

MyHero komanda žada judesį ir gerą nuotaiką!

Gatvės šokiai su Marium Eidringevičium (Arni)

Mankšta paremta gatvės šokių žingsneliais. Marius gatvės šokių “guru”, daugkartinis tarptautinių turnyrų čempionas, tituluojamas Lietuvos gatvės šokių veidu ir viltimi.

„9 Kaukės – 9 Archetipai“. Leonardas Pobedonoscevas

Leonardas Pobedonoscevas yra teatro ir kino aktorius. Nuo 1998 metų jo mokytojas ir aktorinio meistriškumo kurso vadovas yra režisierius Rimas Tuminas. Balyje (Indonezija) Leonardas susipažino su mokytoju Per Brahe (Mr. Topeng) ir atrado ryšį tarp Michailo Čechovo aktorinės sistemos ir Hindu kultūros – Balio salos kaukių ir tradicinių šokių. Per trejus metus Leonardas vedė daugiau nei šimtą su šiais atradimais susijusių pamokų.

Aktorius veda užsiėmimus „9 Kaukės – 9 Archetipai“

Užsiėmimuose:

Ką bendro turi Balio meistrų sukurtos kaukės ir Michailo Čechovo aktorinio meistriškumo sistema?

Kaip kaukės veikia mūsų koncentraciją, atveria vaizduotę ir kūrybinį įkvėpimą?

Kaip kūnui ir protui skirtų praktikų pagalba paleisti protą ir pajusti kaip siela šoka?

„Atėjo laikas dalintis patirtimi, kurią per 3-ejus metus sukaupiau gyvendamas Balio saloje ir su savo mokytojo Per Brahe (Mr. Topeng) pagalba pažindamas save“, – sako Leonardas.

Juoko joga

Šio užsiėmimo metu jungiami juoko ir jogos kvėpavimo pratimai. Pakili atmosfera atpalaiduoja ir gera nuotaika išlieka iki dienos pabaigos, o svarbiausia, juoko joga mažina stresą ir suvienija komandą.

LARP’as

LARP, LARPG (iš angl. live action role-playing game 'gyvo veiksmo vaidmenų žaidimas') – tai žaidimas vaidmenimis, kurio dalyviai patys atlieka visus arba didžiąją dalį savo personažo veiksmų (užuot juos atpasakoję žodžiu). Žaidimas šiek tiek primena vaidinimą teatre ar kine, tačiau LARP žaidėjų veiksmai beveik visada yra improvizuojami. Kaip ir stalo žaidimuose, LARP svarbus skirtumas tarp buvimo „personažo kailyje“ ir buvimo „savimi“. 

Godopoco

Godopoco principas - konfliktų ir problemų sprendimo įrankis. Tai improvizuoto bendravimo mokymai, paremti žaidimo principu, kuriuose stiprinama tarpusavio komunikacija, pasitikėjimas savimi, lavinami komunikaciniai gebėjimai, ugdomas emocinis intelektas ir socialinė kompetencija.

Baimių nugalėjimo patirtys, vaikščiojant ant stiklų arba žarijų

Tai puikus užsiėmimas tiems, kurie patiria daug streso, bet sunkiai su juo susidoroja. Taip pat tiems, kurie nuolat visko bijo ir dėl to patiria įtampą. Po užsiėmimo žmogus išmoksta atsipalaiduoti bei ramiai kasdienybėje priimti tinkamus sprendimus.

Lyno akrobatikos (angl. slacklining) pamokos

Šis užsiėmimas tai ėjimo lynu pamoka. Smagus laikas garantuotas!

Kvėpavimo sesijos su Ligita Ilgutyte

Ligita Ilgutytė – kvėpavimo terapijos, sąmoningo kvėpavimo praktikė bei medicinos magistrė.

Ligita pasakoja apie save ir savo praktiką: „Man svarbu suvokti dalykus įvairiapusiškai: tiek moksliškai, tiek holistiškai. Sąmoningą kvėpavimą praktikuoju nuo 2013 m. Esu Dalios Beatos Kasmauskaitės kvėpavimo terapijos mokyklos sertifikuota mokinė (2015 m.). Taip pat nuo 2016 m. dalyvauju kvėpavimo mokytojo, vainikuojamo sąmoningo kvėpavimo guru, Dan Brule (JAV) kvėpavimo terapijos specialistų ruošimo programoje. Kiekvieno užsiėmimo metu papasakoju šiek tiek teorijos, po to visi drauge atliekame kvėpavimo pratimus, meditacijas skirtas specifinei temai atsiskleisti. Tai skirta tam, kad prieš sesiją atsipalaiduotume, atsivertume ir galėtume patirti kvėpavimo naudą dar stipriau. Po kvėpavimo sesijos vyksta proceso integracija ir visi dalyviai ramiai paguli bei atsipalaiduoja dar labiau. Galiausiai seka pasidalinimai ir klausimai, kad galėtume geriau įsisąmoninti, kas vyko sesijos metu.“

Užsiėmimo metu naudojami skambantys dubenys ir aromaterapija. Kvėpavimo praktika labai universali. Jos metu gali atsipalaiduoti kūnas, pasileisti emocijos, o gali įvykti gilios pasąmoninės transformacijos. Nuo daugiau energijos ir geros savijautos iki didelių gyvenimo pokyčių…

Ligita veda šias sesijas:

  • Sąmoningo kvėpavimo užsiėmimas – ryšys su žeme.

  • Sąmoningo kvėpavimo užsiėmimas – girdžiu savo širdį.

  • Sąmoningo kvėpavimo užsiėmimas – kūrybos žadinimas.

  • Sąmoningo kvėpavimo užsiėmimas moterims – priimu savo cikliškumą.

  • Sąmoningo kvėpavimo užsiėmimas – priimu stiprybę iš protėvių.

  • Sąmoningo kvėpavimo užsiėmimas – mano vidinis vaikas.

"X tavyje". Asmeninių žiūrovų patirčių spektaklis

Teatre aktoriai vaidina personažus, tačiau žmonės gyvenime taip pat vaidina … nuolatos. Natūraliai keliauja iš vieno vaidmens į kitą, susitinka su antiherojais ir vis atranda naujų minčių apie save ir pasaulį. X tavyje –  nežinomasis, ne todėl, kad nežinai, o todėl, kad dar neįvardinai.

Spektaklyje „X tavyje“ padėsime suvokti gyvenimo vaidmenis ir atpažinti kiekvieno žiūrovo vidinį herojų – X, sukursime aplinkybes, kuriose tas vaidmuo gali atsiskleisti, kartu panirsime į gongų garsus, kiekvienas pamėgins susapnuoti didžiosios savo kelionės sapną ir susitikti su antiherojumi ir pasileisime į spėlionę, kur šį pažintis gali nuvesti.

Spektaklyje vienu metu gali dalyvauti iki 100 žmonių.

Sutartinių ratas su Laurita Peleniūte

Laurita Peleniūtė – unikali Lietuvos dainininkė, folklorą sugebanti pateikti šiuolaikiškai ir patraukliai, savo balsu atskleidžianti protėvių paveldo kodą. Muzikantė, besigilinanti ir besidominti ne tik lietuvių, bet ir kitomis tautomis bei jų kultūra, savo kūryboje jungia skirtingų tautų muziką ir kalbas. Laurita – buvusi ilgametė apeiginio folkloro grupės „Kūlgrinda“ narė, prieš penketą metų įkūrusi įvairių tautų folklorines tradicijas šiuolaikiškai jungiančią grupę „Marga muzika“. Taip pat ji yra daugelio tarptautinių muzikinių projektų dalyvė.

Laurita Peleniūtė veda sutartinių ratus. Sutartinės – nuo žodžio sutarti, suderėti. Seniausios užfiksuotos lietuvių muzikinės dermės, kurias pamena tik mūsų kraujas ir sąmonė. Tai lyg genetinis kodas, traukia, lyg paslaptingi burtai, lyg užkalbėjimai, lyg tai, ką turėtume žinoti, bet nežinome. Iš išorės tai atrodo paprasta, pradėjus dainuoti – ne taip lengva. Muzika, kurioje susipina ritmas, balsas, koncentracija, sutarimas su aplinka ir promočių palikimu.

Kokios naudos gaus Lauritos sutartinių rato dalyviai?

Susirinkusieji įvairių tautų balso praktikų pagalba:

  • išlaisvins savo balsą, o kartu ir pasitikėjimą;

  • sužinos ir įvaldys svarbiausias kvėpavimo praktikas;

  • išmoks sutartinių dainavimo principus;

  • pažins sutartinių simboliką ir meditatyvią galią;

  • dainuos sutartines, reikalaujančias didelio įsiklausymo, darnos ir komandinių pastangų.

Kalanetikos treniruotės. Julija Minajeva

Jeigu patinka joga, pilates, žemo intensyvumo mankštos, būtinai išbandykite ir kalanetiką – kalanetikos pratimai formuoja natūralios formos, plonus, o ne išsipūstus raumenis. Jau po kelių treniruočių matomi akivaizdūs pokyčiai: tvirtėja poodinis sluoksnis, riebalų masė ima nykti, raumenys – stangrėti. Mankštai užteks jogos kilimėlio, ir viskas :).

„Kalanetika – meditacija judesyje. Išmankštinsime visą kūną, įdarbinsime visus raumenis, atliksime daug tempimo pratimų, nurims protas. Jau po pirmos treniruotės pajusite, kaip išsitiesite, giliau kvėpuosite, jausitės laimingesnė“, – sako Julija.

"Tradiciniai havajiečių šokiai hula". Saulė Marija Peseckaitė

Saulė Marija Peseckaitė – tradicinių havajiečių šokių hula mokytoja, turinti 6-erių metų praktikos patirtį. Saulės mokytojai: Kumu Kea, Kumu June, Kristina Lotužytė.

Hula – tradicinė havajiečių praktika, šokis, kuris padeda išlaisvinti moterį iš pančių, atpalaiduoja klubus ir išlaisvina rankas, o veide atsiranda šypsena.

„Mėgstu sakyti, kad hula – tai moteriškumo išraiška. Ji švelni ir plastiška, bet prireikus gali būti labai stipri – kaip moteris,“ – sako Saulė.

Moterys sudalyvavusios užsiėmimuose išlaisvins savo klubus, mintis ir šypseną! Viską, ko reikia pradedant naują dieną!

Vytautės Pupšytės grupiniai užsiėmimai

Vytautė Pupšytė sako, kad josios muzikinis kelias prasidėjo labai anksti – nuo mažiausių dienų ji mokėsi ir studijavo muziką, įgijo džiazo atlikėjos bei pedagogės specialybes. Visada labai aiškiai žinojo, kad jos kelias dainuoti ir kurti, tačiau klausimai vardan ko ir kam tai iš tiesų reikalinga, neapleido iki akimirkos, kai dar studijų metais šalia džiazo koncertų į jos gyvenimą atėjo mantros ir badžanai, kurie, nors tuo metu ir buvo sudėtinga tai pastebėti, iš esmės ėmė keisti jos gyvenimą, keisti požiūrį į save, savo vietą ir paskirtį, santykį į pasaulį ir Kūrėją.

Vytautė apie save pasakoja: „Didelio profesionalumo troškimas transformavosi į troškimą būti naudinga, sukurti tai, kas paliestų ir padėtų gyti mano pačios bei kitų širdims, tai, kas būtų skirta ne man pritraukti daugiau gerbėjų, bet paskirti savo kūrybą talento Kūrėjui ir Autoriui. Mantras giedu jau beveik dešimtmetį ir galiu drąsiai teigti, kad į mano gyvenimą jos atnešė daugiau švaros ir aiškumo, kurio pagalba gyvenime atsirado kvėpavimas, krija, meditacija, bhakti joga ir Mokytojas. Ėmiau giliau domėtis sielos prigimtimi, jos kelione ir tuo balsu, kuris man visad atrodė gana mistiškas įrankis bendravime. Balsu, kuris tarsi tiesioginis sielos laidas vien savo skambėjimu, be žodžių, gali perduoti žinią apie begalinę meilę ar gilų sielvartą, liūdesį, nepasitikėjimą ar džiaugsmą. Kodėl jis skamba vienaip ar kitaip? Kaip, vis dėlto, balsas ir kvėpavimas susiję su emocijomis, įtampomis? Pastebėjau, kad didelė savikontrolė ar baimė gali nuolat atimti balso dovaną, bet dainavimas grupėse gali tą įtampą transformuoti į polėkį, sakraliųjų mantrų dainavimas gali baimę transformuoti į gilaus džiaugsmo patyrimą.“

Vytautė veda šiuos užsiėmimus:

Mantra – sielos veidrodis. Balsas – sielos atspindys

Trumpas įvadas į kvėpavimą ir dainavimą: oras = garsas, garsas = oras. Kvėpuoju pilvu, krūtine, galva, skambu – visu kūnu, kvėpavimo ir balso pratimai. Taip pat trumpas įvadas į mantros reiškinį, kilmę, savybes, bei naudą, kurią iškart galėsime patirti praktiškai.

Mantra – kreipinys, malda, meditacija

Kvėpavimo ir balso pratimai. Trumpa teorinė dalis: nuo ko pradėti, kaip giedoti sąmoningai, iš kur gauti mantrą, ar visos mantros man tinka? Praktinė giedojimo dalis.

Šiva-Parvati, Sita-Rama, Radha-Krišna – vardai, santykiai, simboliai mantrose

 

Kvėpavimo, balso pratimai. Šventieji mantrose, jų amžinieji palydovai, nuotaika, gilioji patyriminė mantrų giedojimo dalis.

 

Dažnai žmonės nesiryžta eiti dainuoti, net turėdami didelį troškimą, tačiau grupinis dainavimas atpalaiduoja nuo įvairių susivaržymų kaip kad, pavyzdžiui, baimė išgirsti savo balsą, baimė būti išgirstam kitų ir sukritikuotam. Mantrų giedojimas skiriasi nuo įprasto grupinio dainavimo tuo, kad mantrų pagalba protas, kuris yra puikus įrankis skaičiuojant ir sprendžiant, tačiau nekoks pagalbininkas reiškiant emocijas ir jausmus, gauna užduotį – specifinius sakralių garsų junginius, kuriuos sąmoningai kartodamas yra nukreipiamas, nuraminamas ir leidžia mums gilios meditacijos pagalba patirti aiškumo, sielos tyrumo ir besąlygiškos meilės būsenas, patirti, kad esame kur kas daugiau, kur kas giliau šio, matomo, kūno, proto ir intelekto. Pirmasis to įrodymas – balsas, kuris neturi nei rankų, nei kojų, tačiau geba keliauti po mūsų protą ir širdį, ją apkabinti arba atstumti, užgauti arba paglostyti.

"5 ritmų šokis"bei "Kalanetikos mankštos". Silvija Sakavičiūtė Medzevičienė

Silvija Sakavičiūtė Medzevičienė – kalanetikos trenerė. Su kalanetikos metodu susipažino ir jį praktikuoja jau 10 metų. Pastaruosius penkerius metus šiuo metodu dalinasi su kitais, vesdama grupinius ir individualius užsiėmimus. Prieš tai Silvija praktikavo įvairias sporto šakas – fitnesą, pilatesą, jogą, tačiau kalanetikos metodas sužavėjo savo efektyvumu ir akivaizdžiais rezultatais. Kalanetikos metodo mokėsi iš sertifikuotos kalanetikos trenerės Eglės Afanasjevos. Taip pat jau trečius metu šoka ir studijuoja 5 ritmų šokį. Sertifikatai: kalanetikos metodo/ISU trenerio sertifikatai, praktiniai seminarai: ABUNDANCE (Niujorkas), GOD, SEX & BODY (Varšuva), FUSION (Prancūzija/Lietuva), ANATOMY OF EMOTIONS (Niujorkas)

Mokytoja sako: „Save ir kitus studijuoju tolygią svarbą skirdama kūnui, protui ir jausmams“.

 

Silvija veda kalanetikos mankštas bei 5 ritmų šokių užsiėmimus.

 

Kalanetika vadinama viena iš šiuolaikinių mankštos sistemų. Tai – jogos, baleto bei kineziterapijos derinys. Pratimai atliekami statinėje padėtyje, pasiekus tam tikros raumenų grupės maksimalią jėgą ir atliekant mažus švelnius pulsavimo judesius, naudojant savo kūno svorį sukuriama pasipriešinimo jėga. Pratimai nėra intensyvūs, tačiau ugdo ištvermę, moko balansuotai naudoti savo kūno svorį ir valdyti turimą jėgą, lavina pusiausvyrą ir taisyklingą laikyseną. Taip pat mankštos metu skiriamas ypatinga dėmesys dubens dugno raumenims.

5 ritmų šokis – pasaulyje garsus judesio meditacijos metodas, kuris pasitelkia šiuolaikinio teatro/šokio principus ir šamaniškos poezijos pulsą. Ši unikalaus šokio praktika remiasi kertine idėja, kad viskas yra energija, o energija juda bangomis, dėsningai ir ritmingai. 5 ritmai, tai elementai, tyrinėjantys žmogų per šokį. Šis metodas, tai universalus žemėlapis į save.

„Bendraminčius kviečiu išbandyti kitokį šokį, kitokią meditaciją ir kitokį save judesio meditacijos pamokoje, kurioje neegzistuoja neteisingi judesiai, prasta klausa ar netobuli kūnai“, – sako Silvija.


Paklausta, kokios naudos teikia jos užsiėmimai, mokytoja sako: „Žinau ir galiu pasidalinti, kaip per judesį – mankštą, šokį – išlaisvinti bei sustiprinti ne tik raumenis, bet ir drąsą, valią, užslopintą, tačiau sveikam žmogui būtiną ambicingumą. Pakviesiu iš naujo pažinti ir išlaisvinti kūną, pasinerti į spontanišką ir žaismingą buvimą. Kviesiu pasileisti į nuotykį su pačiu nuostabiausiu palydovu – savo kūnu“.

Please reload

bottom of page