top of page

Ypatingos progos

Visad svajojote apie netradicines vestuves ar gimtadienį gamtos apsuptyje, lyg draugų festivalį? Auksinėje girioje rasite visapusišką komfortą, išskirtines tradicijas ir gamtos magiją!

Konferencijų salė ir kitos erdvės

Ypatingoms progoms jūsų laukia šviesi, erdvi (160 kv.m.) salė su visa reikiama multimedijos įranga, taip pat atskiros erdvės (20 kv.m. ir 40 kv.m.) individualiems užsiėmimams. Jūsų ir svečių patogumui - stovėjimo aikštelė 50-čiai automobilių.

Apgyvendinimas

Auksinėje girioje ištisus metus jūsų laukia šilti rąstiniai nameliai su visais patogumais. Nakvynė grupėms nuo 20 iki 100 svečių keturviečiuose ir šešiaviečiuose kambariuose.

Maitinimas

Virtuvės komanda rūpinasi ne tik jūsų skonio receptoriais, bet ir sveikata - gamina tik aukštos maistinės vertės, subalansuotus vegetariškus ir veganiškus patiekalus, užkandžius, desertus bei nealkoholinius gėrimus.

Pievos ar visos teritorijos nuoma jūsų renginiams

Stovykloms, festivaliams bei kitiems renginiams galite išsinuomoti ir 2ha pievą bei tipius.

Išskirtiniai pasiūlymai šventėms

Išskirtinei šventinei nuotaikai sukurti galime pasiūlyti, dekoravimo paslaugas, profesionalaus barmeno paslaugas, kuris jūsų šventę papuoš nealkoholinių kokteilių šou, nuostabaus balso daininkės koncertu ir begale kitų jūsų šventės puošmenų.

Užsiėmimai grupėms

Verslo įmonėms ir individualioms grupėms siūlome įvairius komandos formavimo užsiėmimus: patyriminius žygius, baimių nugalėjimo patirtis, emocijų paleidimo užsiėmimus, sporto užsiėmimus, ankstyvo ryto diskotekas bei begales kitų.

Please reload

bottom of page