top of page

Offers for Business

Pasiūlymai šventiniams renginiams

Maloniai kviečiame savo renginį organizuoti sveikos gyvensenos centre “Auksinė giria”.

Sveikos gyvensenos centras „Auksinė giria“ savo svečiams siūlo ir rekomenduoja tik tuos patyrimus, kurių veiksmingumu ir kokybe pasitiki 110 proc. Žmones, kurie yra ne tik geriausi savo srities specialistai, bet ir, o mums tai lygiai taip pat svarbu, kaip ir profesionalumas, yra blaivūs. Kaip keistai tai beskambėtų – tiek Robertas, vienas geriausių Lietuvos barmenų ir kokteilių meistras, tiek pirtininkas, po kurio pirties procedūrų oda tampa lyg aksomas, o sąmonė – skaidri it stiklas, tiek dainininkė Vytautė, savo lakštingalos balsu atšildanti net ir labiausiai surambėjusias širdis, tiek DJ-us (!!!), fotografė, mokytojai, treneriai, vedliai, virtuvės personalas, tiek mes visi nevartojame svaigiųjų gėrimų, nerūkome, o stogus mums „neša“ įsimintini patyrimai.

Komandos formavimo žygis su užduotimis

Atvažiuokite į Auksinę girią ir patirkite motyvacinį komandos formavimo žygį su Mindaugu Vidugiriu. Po nedidelio apšilimo, gavę reikalingas instrukcijas, kartu leisitės į Asvejos regioninio parko mišką, kur jūsų laukia klausimai, atsakymai, nuotykiai, iššūkiai ir susitikimas su pačiu savimi. Grįžę į sveikatingumo centrą gardžiai papietausite, o po žygio refleksijos ir dienos aptarimo, keliausite namo. Žygis įvyks nepaisant oro sąlygų, todėl būkite tam pasirengę.

Komandos formavimo užsiėmimai su šeimomis

Siūlome 1 arba 2 dienų komandos formavimo užsiėmimus kartu su šeimomis, nes patys stipriausi patyrimai įgyjami KARTU. Kai nusirišami kaklaraiščiai, nusiaunami aukštakulniai bateliai, kai telefonas tampa tik priemone į bendrą nuotrauką surinkti visų šypsenas. Kada nebelieka direktorių ar ekspertų, o vienintelis statusas - tai bendrai išgyventas potyris, nuotykis, šiluma, jaukumas.

Motyvaciniai komandos formavimo užsiėmimai su Mindaugu Vidugiriu ir Ignu Bakėjumi

Renginį koordinuos, motyvacinius ir patyriminius užsiėmimus ves Mindaugas Vidugiris bei Ignas Bakėjus. Patyriminiuose komandos formavimo užsiėmimuose su Mindaugu Vidugiriu pasitelkę aktyvaus klausymosi, empatijos gilinimo, FTB Stearway metodikas, kursime ir gilinsime jūsų organizacijos darbuotojų tarpusavio ryšius. Ignas Bakėjus ves motyvacinį, aktyvų užsiėmimą “Tavo super gyvenimo planas: aktyvumas, mityba, sąmoningumas”.

Komandos formavimo užsiėmimai "4 stichijos" su Vytautu Gaidamavičiumi

1 arba 2 dienų išvažiuojamieji komandos formavimo užsiemimai, kurių tikslai:

  • Pažinti savo neatrastas galimybes ir ribas. Pažinus praplėsi. Susidraugauti su tomis dalimis, kurias nepatogu priimti;

  • Pažinti keturis žmonių tipus pagal stichijas bei jiems būdingus bendravimo ir darbo būdus;

  • Sustiprinti tarpusavio komandos ryšius iki genties santykių - vienybė, visiškas atvirumas, pasitikėjimas. Tai sukuriama kartu išgyvenant;

  • Padėti rasti atsakymus į svarbiausius verslo ir asmeninius klausimus. Atsakymai kitos kokybės nei ieškant ofise, nes ieškoma intuityviai, tik po to racionalizuojant;

  • Susikurti jausmą, kad šioje komandoje kartu galime bet ką. Nėra ribų. Arba jos yra, bet tik tam, kad mėgautis jas peržengiant.

Lektoriai mokymams, seminarams, konferencijoms

Please reload

bottom of page